Dordrecht, Netherlands

Antoon, Froukje en Waylon: Dit is de line-up voor Wantijpop 2023

Froukje (l), Prins S. en De Geit en Jaap Resema (r) Screenshot Youtube
"Weer een park vol met verschillende podia. Voor ieder wat wils. Het wordt een hele leuke editie, denk ik." Het zijn de woorden van Magchiel Koekkoek, organisator van Wantijpop. Singer-songwriter Froukje en zanger Jaap Reesema zijn de eerste headliners die bekend zijn gemaakt van Wantijpop. Zaterdag werden daar Antoon, The Vices en Prins S. en De Geit aan toegevoegd. Het Dordtse muziekfestival vindt dit jaar plaats op 10 juni 2023 in het Wantijpark.
Dennis Koorevaar | 1 april 2023 08:00 | Aangepast op 1 april 2023 08:00
Froukje is een bekende naam in de Nederlandse muziekwereld. De Rotterdamse scoorde al verschillende hits zoals ‘Ik wil dansen’ en ‘Nooit meer spijt’. Ook won ze meerdere prijzen, zoals een 3FM Talent Award en de 3voor12 Song van het Jaar 2021 én 2022.

Jaap Reesema scoorde vier Top 40-hits in twee jaar. Met ‘Mijn Kleine Presidentje’ ontroerde hij vele muziekliefhebbers tijdens de actiedag van Giro555 voor Oekraïne.

Vorig jaar, tijdens de vijfentwintigste editie van het festival, werd de zaterdag afgesloten door Goldband. Dit jaar is dat Waylon. "Dat is onze pop- rock- soul- en countryster. Een hele ervaren entertainer."

Verschillende podia
De organisatie van Wantijpop liet eerder al in een persbericht weten dat alle vaste elementen van het festival weer aanwezig zijn: het Ames hoofdpodium, het Popcentralepodium, waar Prins S. en De Geit de laatste act zal zijn, het housepodium ‘Geheime deuntjes’ en de ‘Kindertuin Koning Eik’ voor de allerkleinste bezoekers.

Het festival is ook dit jaar gratis te bezoeken. De dag voor Wantijpop, op vrijdag 9 juni, vindt Wantijlive plaats. Hiervoor moeten bezoekers wel entreekaarten kopen.

Lees meer over:

Wantijpop|line-up|

Lees ook

Snelle, Goldband en Son Mieux naar Wantijpop

Goed nieuws voor Wantijpopfans: de eerste drie namen zijn bekend. Snelle, Goldband en Son Mieux staa...

Duncan Laurence, Snelle, Goldband en MEAU headliners Wantijpop 2022

Na twee jaar zal het Wantijpark tijdens het weekend van 18 juni weer het decor zijn voor Wantijpop. ...

Terug in de tijd: Wantijpop 1999 in nieuwe aflevering Dordts Cultuur Halfuur

Dordrecht barst van de culturele activiteiten. Een selectie daaruit is iedere maand te zien op TV Do...

Organisatie en Wantijpark klaar voor Wantijpop 2022, extra maatregelen wegens hitte

Na twee jaar zal het Wantijpark komend weekend weer het decor zijn voor Wantijpop. Onder andere Dunc...

Dit was Wantijpop 2022: Bier, dansen en muziek van Son Mieux, Goldband en Duncan Laurence

“Als ik zo om mij heen kijk dan ben ik echt gelukkig,” zegt Magchiel Koekkoek van de organisatie...

Zaterdag bij TV Dordrecht: Wantijpop 3voor12 Muziekkiosk special deel 1

Weet je het nog, Wantijpop? Na een paar jaar afwezigheid kon iedereen eind juni weer genieten in he...