Dordrecht, Netherlands

Even na je werk een vaccinatie halen; prikken zonder afspraak bij de GGD

Op alle drie de vaccinatieslocaties van de GGD in onze regio (Dordrecht, Gorinchem en Puttershoek) kun je vanaf maandag je eerste, tweede of boostervaccinatie halen zonder afspraak. En aangezien een deel van de RTV Dordrecht-redactie zijn booster nog moest halen, deden Jordy en Alexander dat graag in de baas z’n tijd.
Alexander Eleveld | 18 januari 2022 16:30 | Aangepast op 18 januari 2022 16:30
De GGD vindt het moeilijk te zeggen of het storm gaat lopen. Afgelopen maandag was dat in ieder geval nog niet zo en hadden Jordy en Alexander binnen tien minuten de prik in hun arm. Volgens de GGD was het tot afgelopen zondag in ieder geval wel druk met alle prikafspraken.

Prikken zonder afspraak stond hoog op het verlanglijstje van veel mensen. Het maken van een afspraak via de telefoon of website verliep de laatste weken niet altijd vlekkeloos. En ondanks de afgesproken tijdens was het soms erg druk op de vaccinatielocatie.
Dordrecht is niet de eerste plek waar je terecht kunt zonder afspraak. Twee weken geleden begon de GGD daar al mee in Drachten, Leeuwarden en Venray en biedt de service sindsdien is steeds meer gemeente aan. Als daar tenminste voldoende prikcapaciteit voor is.

Wil je je vaccinatie zonder afspraak laten zetten? Dan moet je wel 18 jaar of ouder zijn en moet het minstens drie maanden geleden dat je je laatste vaccinatie hebt gehaald.

De vrije inloopuren in Dordrecht zijn iedere maandag tot en met vrijdag vanaf 15.00 uur tot 19.00 uur. Op zaterdag kun je terecht van 08.00 uur tot 13.00 uur.
Voor de duidelijkheid: onderstaande reportage is niet betaald door de GGD. Vaccineren is een vrije keuze.

Lees ook

Gas- en waterleiding geraakt bij werkzaamheden in Dordrecht, Stedin en Evides opgeroepen

In de Einsteinstraat in Dordrecht is dinsdagochtend een gaslekkage geweest. Tijdens graafwerkzaamhed...

Provinciale druk dwingt Dordrecht tot versnelling huisvesting statushouders

De gemeente Dordrecht gaat de huisvesting van statushouders versneld aanpakken om een ingrijpende pr...

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Dordrecht krijgt vier nachtwinkels. De meeste daarvan zullen compleet nieuwe zaken worden. De winkel...

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Lachende gezichten en trots alom bij winnaars Dordtse vrijwilligersprijzen: ‘Dit is zo bijzonder!’

Een grote complimentenregen in het Dordrechts Museum donderdagmiddag. De Dordtse vrijwilligersprijs-...

Gaat dit beeldmerk Dordrecht écht op de kaart zetten? 'Het lijkt op Google'

Dordrecht heeft een nieuw beeldmerk én een nieuwe slogan. De leus 'Het begint in Dordrecht’ moet de ...