gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Feestelijke finish voor kinderen bij jubileumeditie Dordtse Avondvierdaagse

1b6cf822d585b107909fd9884db6659c

De 75e editie van de Dordtse Avondvierdaagse zit erop. Vrijdagavond zijn de enthousiaste kinderen traditiegetrouw door de Dordtse binnenstad getrokken, waarna zij vol trots zijn gefinisht in het stadion van FC Dordrecht.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Vier avonden lang hebben de kinderen hun benen uit het lijf gelopen en in totaal legden zij een afstand van twintig kilometer af. Voor veel kinderen was de laatste avond extra zwaar en dat had niet alleen te maken met de afstand, die vrijdag iets langer was. “Ik moest vanavond heel veel snoep meesjouwen”, vertelt een van de lopers.

De jubileumeditie van de Dordtse Avondvierdaagse is zonder problemen verlopen en dus kijkt organisator Willemijn Nobel terug op een geslaagd evenement. “Ik ben heel erg trots en superblij. Ik zie alleen maar hele blije gezichten van kinderen en dat is waar wij het voor doen.”

Meer zien van Dordtse Avondvierdaagse? Kijk dan aanstaande maandag naar een uitgebreide impressie van het evenement op TV Dordrecht en online.

Bekijk hieronder een korte impressie van de finish van de Dordtse Avondvierdaagse:

Lees ook

politie 01

Jongen (17) vast voor negen aanrandingen

De politie heeft een aanhouding verricht na meerdere meldingen van vrouwelijke fietsers die de afgelopen weken zijn betast in Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht. De verdachte, een 17-jarige man uit Hendrik-Ido-Ambacht, wordt verdacht van negen aanrandingen.

soeteman foto

Na een eeuw valt doek voor Soeteman Tweewielers: 'Dankbaar voor alle klanten'

Een begrip in Dordrecht verdwijnt uit het straatbeeld. Na honderd jaar sluit Soeteman Tweewielers op 12 juni definitief de deuren van de winkel en werkplaats aan de Brouwersdijk. Daarmee komt een einde aan een familiebedrijf dat drie generaties lang verbonden was aan de stad.

fotoo

Zonder fiets de trein in tijdens brugsluiting, wel zee aan deelfietsen: ‘830 in de regio’

Deelfietsen zo oranje als een sinaasappel: op steeds meer plekken in onze streek zijn ze te zien. Nu de maandenlange afsluiting van de Papendrechtsebrug nadert, schieten de tweewielers als paddenstoelen uit de grond. “Met je eigen fiets heb je meer zekerheid, maar de kans is heel groot dat je er een hebt.”

busink

Man met onbegrepen gedrag uit flat gehaald: ‘Vaker een punt van aandacht’

De politie heeft donderdagmiddag een man uit een flatwoning aan de Dordtse Blaauwweg gehaald. Hij is niet aangehouden, maar overgedragen aan de crisisdienst. Agenten hebben daarbij geholpen: nadat zijn deur is ingeramd, is de man in een vacuümmatras meegenomen.

fotoooo

Blijven bouwen en gele afvalzakken weg: de plannen van het nieuwe stadsbestuur

De komende vier jaar moeten er drieduizend huizen bij in Dordrecht. Die doelstelling geeft het nieuwe stadsbestuur zichzelf, valt te lezen in het coalitieakkoord van de VVD, VSP, ChristenUnie-SGP, CDA en D66. Daarin meteen een opluchting voor diverse oppositiepartijen: die woningen zullen niet in de polders verrijzen.

jan van dam timmers

Ad gaat op pad met de nieuwe voorzitter van het Diakonaal Aandachtscentrum

Noem het een inloophuis, een plek voor mensen die een goed gesprek kunnen gebruiken of waar alleen een kopje koffie of thee al voldoening geeft. Het Diakonaal Aandachtscentrum in Dordrecht biedt het allemaal. Maar waarin denkt de kersverse voorzitter Jan van Dam Timmers het verschil te kunnen maken?