gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Feestelijke finish voor kinderen bij jubileumeditie Dordtse Avondvierdaagse

1b6cf822d585b107909fd9884db6659c

De 75e editie van de Dordtse Avondvierdaagse zit erop. Vrijdagavond zijn de enthousiaste kinderen traditiegetrouw door de Dordtse binnenstad getrokken, waarna zij vol trots zijn gefinisht in het stadion van FC Dordrecht.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Vier avonden lang hebben de kinderen hun benen uit het lijf gelopen en in totaal legden zij een afstand van twintig kilometer af. Voor veel kinderen was de laatste avond extra zwaar en dat had niet alleen te maken met de afstand, die vrijdag iets langer was. “Ik moest vanavond heel veel snoep meesjouwen”, vertelt een van de lopers.

De jubileumeditie van de Dordtse Avondvierdaagse is zonder problemen verlopen en dus kijkt organisator Willemijn Nobel terug op een geslaagd evenement. “Ik ben heel erg trots en superblij. Ik zie alleen maar hele blije gezichten van kinderen en dat is waar wij het voor doen.”

Meer zien van Dordtse Avondvierdaagse? Kijk dan aanstaande maandag naar een uitgebreide impressie van het evenement op TV Dordrecht en online.

Bekijk hieronder een korte impressie van de finish van de Dordtse Avondvierdaagse:

Lees ook

bigrivers20261

Zondag op TV Dordrecht: Compilatie Big Rivers 2026

De 26ste editie van Big Rivers was één groot feest: drie dagen eten, drinken, gezelligheid en heel veel muziek in het historisch centrum van Dordrecht. Deze zondag kun je op TV Dordrecht nagenieten van het festival, met de leukste nummers van verschillende concerten.

n3

N3 dicht vanwege asfalteringswerkzaamheden

De Papendrechtsebrug in de N3 is al een week dicht, maar komende dagen zijn er meer afsluitingen op deze weg. Vanaf vrijdagavond tot en met maandagochtend voert Rijkswaterstaat onderhoud uit aan de N3 tussen de aansluiting met de A15 en Papendrecht.

businkautobrandzwi

Auto brandt uit bij kerk

Een auto is in de nacht van zondag op maandag uitgebrand in Zwijndrecht. De wagen stond op een parkeerplaats bij de kerk Develhof, aan de Laan van Nederhoven.

pluktuin1

De Pluktuin is weer open en trekt meteen veel bezoekers

Een boeketje bloemen scoren voor een feestje, een uitreiking of gewoon als presentje. Daarvoor moet je normaal gesproken naar een bloemist. Maar je kunt ze de komende periode ook ‘gewoon’ in de natuur plukken. Voor het negende jaar op rij kun je deze zomer bij de Pluktuin in Dordrecht terecht.

oudebakkerij

Oude bakkerij in het centrum van Dordrecht transformeert naar vijf woningen: ‘Middenstand sterft langzaam uit’

Drie jaar nadat een projectontwikkelaar uit Gorinchem de voormalige bakkerij Dokman in het centrum van Dordrecht kocht, start eindelijk de transformatie naar vijf appartementen. Makelaar René van de Giessen noemt het logisch dat winkelpanden steeds vaker worden omgebouwd. “Lokale bakkers zijn niet meer van deze tijd”, zegt hij tegen Rijnmond.

mesenbijl

Man valt mensen in het centrum lastig, blijkt bijl en groot mes op zak te hebben

De politie heeft een man opgepakt die begin vorige week meerdere mensen in het centrum van Dordrecht heeft lastiggevallen. Bij het fouilleren van de man bleek dat hij een groot mes en een bijl op zak had.