gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Feestelijke finish voor kinderen bij jubileumeditie Dordtse Avondvierdaagse

1b6cf822d585b107909fd9884db6659c

De 75e editie van de Dordtse Avondvierdaagse zit erop. Vrijdagavond zijn de enthousiaste kinderen traditiegetrouw door de Dordtse binnenstad getrokken, waarna zij vol trots zijn gefinisht in het stadion van FC Dordrecht.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Vier avonden lang hebben de kinderen hun benen uit het lijf gelopen en in totaal legden zij een afstand van twintig kilometer af. Voor veel kinderen was de laatste avond extra zwaar en dat had niet alleen te maken met de afstand, die vrijdag iets langer was. “Ik moest vanavond heel veel snoep meesjouwen”, vertelt een van de lopers.

De jubileumeditie van de Dordtse Avondvierdaagse is zonder problemen verlopen en dus kijkt organisator Willemijn Nobel terug op een geslaagd evenement. “Ik ben heel erg trots en superblij. Ik zie alleen maar hele blije gezichten van kinderen en dat is waar wij het voor doen.”

Meer zien van Dordtse Avondvierdaagse? Kijk dan aanstaande maandag naar een uitgebreide impressie van het evenement op TV Dordrecht en online.

Bekijk hieronder een korte impressie van de finish van de Dordtse Avondvierdaagse:

Lees ook

tweede overval juwelier

Juwelier in Dordtse binnenstad opnieuw overvallen

Juwelier van Leeuwen in de Dordtse binnenstad is zaterdagochtend opnieuw overvallen. Twee in het zwart geklede mannen kwamen binnen en raakten in gevecht met een medewerker, die klappen kreeg.

businkautobrandhagi

Twee autobranden in één nacht in de streek

Op twee plekken in de streek zijn in de nacht van woensdag op donderdag auto’s in vlammen opgegaan. Eerst was het raak aan de Sluisweg in Hardinxveld-Giessendam, nog geen uur later aan de Buitendijks in Papendrecht.

aszmeldingbrand

Kortsluiting in ziekenhuis, zorg gaat door

Een kortsluiting in een transformatorruimte in het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht heeft donderdagochtend voor rookontwikkeling gezorgd. Ook viel de stroom korte tijd uit, meldt een woordvoerder van het ziekenhuis.

nieuwlekkerland

Bekladdingen met hakenkruizen in Israëlische vlag, gemeente doet aangifte

Op meerdere plekken in Nieuw-Lekkerland zijn woensdag bekladdingen van Israëlische vlaggen met hakenkruizen aangetroffen. De gemeente Molenlanden heeft aangifte gedaan.

arkelrechtbank

OM eist 17,5 jaar gevangenisstraf tegen vermoedelijke veiligheidschef van IS uit Arkel

De verdachte zelf ontkent. Maar volgens het Openbaar Ministerie is er genoeg bewijs dat een 41-jarige man uit Arkel tussen 2014 en 2018 een prominente rol speelde bij het schrikbewind van IS in Syrië. Hij zou daarom 17,5 jaar de cel in moeten.

foto onbeheerde tas

Stationshal Dordrecht tijdelijk dicht na vondst onbeheerde tas

De stationshal in Dordrecht is dinsdagmiddag tijdelijk afgezet geweest. Dit gebeurde na een melding van een onbeheerde tas. Een explosievenexpert kwam ter plekke voor onderzoek, maar in de tas zat niets bijzonders.