gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Feestelijke finish voor kinderen bij jubileumeditie Dordtse Avondvierdaagse

1b6cf822d585b107909fd9884db6659c

De 75e editie van de Dordtse Avondvierdaagse zit erop. Vrijdagavond zijn de enthousiaste kinderen traditiegetrouw door de Dordtse binnenstad getrokken, waarna zij vol trots zijn gefinisht in het stadion van FC Dordrecht.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Vier avonden lang hebben de kinderen hun benen uit het lijf gelopen en in totaal legden zij een afstand van twintig kilometer af. Voor veel kinderen was de laatste avond extra zwaar en dat had niet alleen te maken met de afstand, die vrijdag iets langer was. “Ik moest vanavond heel veel snoep meesjouwen”, vertelt een van de lopers.

De jubileumeditie van de Dordtse Avondvierdaagse is zonder problemen verlopen en dus kijkt organisator Willemijn Nobel terug op een geslaagd evenement. “Ik ben heel erg trots en superblij. Ik zie alleen maar hele blije gezichten van kinderen en dat is waar wij het voor doen.”

Meer zien van Dordtse Avondvierdaagse? Kijk dan aanstaande maandag naar een uitgebreide impressie van het evenement op TV Dordrecht en online.

Bekijk hieronder een korte impressie van de finish van de Dordtse Avondvierdaagse:

Lees ook

drod 07

Van de Krommedijk naar Kralingen: FC Dordrecht raakt Van Vianen kwijt

Daniël van Vianen verruilt FC Dordrecht voor Excelsior. De talentvolle middenvelder uit Groot-Ammers tekent voor drie seizoenen plus optie voor nog een jaar in het Rotterdamse Kralingen.

DSC_7608 (1)

Alle oefenduels FC Dordrecht bekend: drie beloftenploegen, vier keer in eigen stadion

Twee regioderby’s, drie beloftenploegen en twee tegenstanders uit ‘de woestijn’: het volledige oefenprogramma van FC Dordrecht is bekend. Waar de Krommedijkclub de afgelopen seizoen nog weleens een uitstapje maakte naar Zeeland, Noord-Brabant of Gelderland, blijft de ploeg deze voorbereiding dichtbij huis.

foto artikel leny

Leny (87) is al meer dan dertig jaar vrijwilliger en geniet nog steeds: 'Plantjes zijn altijd blij'

Tuinieren, snoeien en planten. Dat zijn de dingen die de 87-jarige Leny Mars het liefste doet. En al deze hobby’s combineert Leny al jaren bij haar vrijwilligerswerk bij Arboretum Munnike Park. Een botanische tuin midden in Zwijndrecht. “Het is een vrij leven en ik heb het altijd leuk gevonden.”

merwedelingelijn kleiner

Geen fietsen in de trein en minder stops op dit station tijdens afsluiting Papendrechtsebrug

Tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug mogen in de treinen op de Merwedelingelijn geen fietsen meer mee. Ook wordt op station Hardinxveld-Giessendam in die periode voorlopig niet vier keer, maar twee keer per uur gestopt. Dat heeft de provincie besloten, in overleg met vervoerder Qbuzz en Rijkswaterstaat.

parkies

Voorlopig einde aan gratis festival Parkies: 'Dat doet wel zeer'

Het gratis maandagavondfestival Parkies keert deze zomer niet terug in Dordrecht. De organisator bevestigt aan Omroep Brabant dat de financiële risico's van de zomerconcerten in het Wantijpark te groot geworden zijn door fors gestegen kosten en lagere subsidies van gemeenten. Ook de edities in Breda en Bergen op Zoom zijn geschrapt.

Point Blur_Jun142026_103437 (1)

Twee geparkeerde auto's in vlammen op, mogelijk opzet

In Zwijndrecht zijn twee geparkeerde auto's zaterdagnacht verwoest door brand. Dat gebeurde aan de Lindtsebenedendijk, ter hoogte van de Perkstraat.