Dordrecht, Netherlands

Fietsen maar! Pad langs de Papendrechtse brug weer klaar voor gebruik

Rijkswaterstaat heeft het onderhoudswerk van het fietspad langs de Papendrechtse brug een week eerder afgerond en dat werd zaterdag gevierd. Fietsers werden bedankt voor hun geduld tijdens de werkzaamheden.
Robin Nanninga | 25 april 2022 13:51 | Aangepast op 25 april 2022 13:51
Rijkswaterstaat deelde aan passerende fietsers een klein presentje uit, terwijl ze door een boog van ballonnen het nieuwe fietspad betraden. Ook wethouders uit zowel Dordrecht en Papendrecht, Rik van der Linden en Kees de Ruijter, waren daarbij aanwezig. "Het fietst veel comfortabeler. Hij ligt er schitterend bij voor de komende jaren", aldus laatstgenoemde.

Het fietspad op de brug was hard toe aan een opknapbeurt. Aannemer Hollandia Services verving in opdracht van Rijkswaterstaat de oude houten balken van het fietspad voor nieuwe balken en bracht een nieuwe verflaag aan op de stalen oplegpunten die vrijkwamen bij het verwijderen van de oude balken. De nieuwe houten balken zijn tenslotte voorzien van een rode asfaltlaag. Tijdens de werkzaamheden werd een gratis fietspont tussen Huys de Merwede in Papendrecht en Dordrecht Kerkeplaat (ruïne Huis te Merwede) ingezet om de hinder te beperken.

Bekijk hieronder beelden van de opening.

Lees meer over:

N3|Papendrechtse brug|fietsen|

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Tóch geen werkzaamheden aan de N3 dit weekend

Joram Niese | Redactie Streek 56 | 23 mei 2025 17:00

Snus leidt tot onwelwording in klaslokaal: 'Echt heftig'

Redactie Streek 56 | 21 mei 2025 16:55

Lees ook

Scholieren en forensen geraakt door sluiting brug: 'Negen maanden is bizar'

Negen maanden geen verkeer over de Papendrechtse brug, hoewel nog ver weg, betekent dat voor honderd...

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

De Papendrechtsebrug (N3) is vanaf juli 2026 ruim negen maanden dicht voor het wegverkeer, vanwege e...

Marcels vrienden gaan voor grote fietsuitdaging na diagnose ALS

Een groep voetbalvrienden vertrekt deze week naar Zuid-Frankrijk met maar één doel: Zo veel mogelijk...

Met overleden vrouw in gedachten, start Cor zijn fietspelgrimage

Een fietstocht van meer dan 2500 kilometer. Cor van den Boef uit Ridderkerk gaat die uitdaging aan. ...

Man slaat op de vlucht na stopteken en crasht in greppel

Een politieachtervolging is maandag rond 18.00 uur geëindigd met een crash in een greppel. De 21-jar...

N3 weer open na ongeluk met meerdere voertuigen

De N3 tussen Dordrecht en Papendrecht is vrijdagochtend dicht geweest bij Dordrecht-Krispijn. Dat kw...