Dordrecht, Netherlands

Fietser omgekomen bij ongeluk op Oranjelaan

Bij een zware botsing tussen een auto en een fietser is donderdagochtend om 07.30 uur de fietser om het leven gekomen. De automobilist is aangehouden op verdenking van het veroorzaken van een ongeval met dodelijke afloop.
Marjolein Vos | 1 december 2022 10:40 | Aangepast op 1 december 2022 10:40
De Oranjelaan is waarschijnlijk nog heel donderdagochtend afgesloten in verband met het onderzoek. De politie probeert te achterhalen wat er precies gebeurd is en roept getuigen op zich te melden. “Er waren op het moment van het ongeval veel mensen op de weg en daardoor waren veel mensen getuige van de aanrijding. We vragen hen om contact met ons op te nemen. Ook met mensen die (deurbel)camerabeelden hebben, komen we graag in contact”, laat een woordvoerder weten.

Daaarnaast raadt de politie mensen die het allemaal hebben zien gebeuren en geschrokken zijn hulp te zoeken, gezien de heftigheid van het ongeluk.

Meest gelezen

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Lees ook

Prijs voor restaurant dat mensen met reuk- of smaakstoornis een topavond bezorgt

Restaurant Bij de Burgemeester uit Bleskensgraaf heeft een bijzondere primeur te pakken. Zij zijn he...

Maarten is wanhopig, na twee jaar wachten woont hij nog steeds in de vleeslucht

Alsof je naast een braadpan woont: zo voelen de bewoners van de Ringdijk in Ridderkerk zich al bijna...

Bijzondere verhalen kleven aan goals FC Dordrecht: ‘Ik begreep niet waarom ik niet scoorde’

Bijzondere treffers bezorgden FC Dordrecht vrijdagavond een 3-2 zege op FC Den Bosch. De fraaiste kw...

FC Dordrecht in spektakelstuk langs FC Den Bosch: 3-2

FC Dordrecht won begin oktober voor het laatst thuis, maar daar kwam vrijdagavond verandering in. Te...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Riet Duykers

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Handjes tekort in transportsector, bedrijven slaan handen ineen: 'Echt hard nodig'

Waar zijn de vrachtwagenchauffeurs van de toekomst? Het is al jaren een probleem voor bedrijven in d...