Dordrecht, Netherlands

Flyboardshow, muziek én regen bij start van Binnenvaartdagen

Het podium van de Binnenvaartdagen Corrado Francke
De Binnenvaartdagen in Zwijndrecht zijn van start gegaan. Van schepen aan de kade tot een vaarsimulator en een flyboard-show: er is van alles te beleven onder de Ringdijk. "Als het zonnetje straks nog doorkomt, zijn we helemaal tevreden", klinkt een trotse Rutger Hoogerwerf namens de organisatie.
Corrado Francke | 9 september 2022 18:13 | Aangepast op 9 september 2022 18:13
De zon liet echter lang op zich wachten, maar dat mocht de pret bij velen niet drukken. Leen Keijzer van de modelbouwgroep Devel is daar een goed voorbeeld van. Hij wijst de 'Haringvliet' aan, een schip die hij zelf in modelvorm namaakte. "Daar heb ik mijn ouders op gevaren vroeger, dit is een replica ervan."

Het iets niet voor niks dat het evenement juist in Zwijndrecht wordt georganiseerd, want de organisatie noemt het dorp ook wel 'de thuishaven van de binnenvaart'. Hoogerwerf: "Er zijn achthonderd binnenvaartbedrijven gevestigd in Zwijndrecht." Met het evenement wil de organisatie doen aan personeelswerving en laten zien wat er allemaal mogelijk is in de binnenvaart.

Wie nog graag een kijkje wil nemen in Zwijndrecht: het evenement is dit weekend nog te bezoeken. Zeker zondag iseen mooi weertje voorspeld.

Lees meer over:

Binnenvaartdagen|Zwijndrecht|

Lees ook

Silver Talent Show breidt uit naar Zwijndrecht

De Silver Talent Show keert terug en beperkt zich niet alleen tot Dordrecht. Zwijndrecht krijgt voor...

Edo Haan waarnemend burgemeester gemeente Zwijndrecht

Vanaf 8 maart is Edo Haan de nieuwe waarnemend burgemeester van Zwijndrecht. Hij volgt Hein van der ...

Klinkers tellen bij opening buitenruimte Winkelcentrum Walburg Zwijndrecht

Geen 3.700, geen 35.000 en geen 60.000 klinkers op de vernieuwde buitenruimte van Winkelcentrum Walb...

Hein van der Loo blikt terug op burgemeesterschap van Zwijndrecht

"Het waren mooie jaren en ervaringen die hij opdeed als burgemeester van Zwijndrecht. " aldus van de...

Hoge pieptoon moet overlast van jongeren in Zwijndrecht tegengaan

De gemeente Zwijndrecht wil met een zogeheten Mosquito overlast van jongeren tegengaan in de wijk No...

In Zwijndrecht neergeschoten Anneke niet meer in levensgevaar

De vrouw die een maand geleden door haar ex-vriend werd neergeschoten in Zwijndrecht, is buiten leve...