Dordrecht, Netherlands

Schietpartij in Zwijndrecht op klaarlichte dag: moeder overleden, dochter gewond

Bij een schietpartij in Zwijndrecht is zaterdag een vrouw overleden. Een andere vrouw, volgens de politie de dochter van de overleden vrouw, raakte gewond. De schietpartij gebeurde rond twee uur ‘s middags op de parkeerplaats van winkelcentrum Walburg.
Corrado Francke | 21 januari 2023 16:13 | Aangepast op 21 januari 2023 16:13
De hulpdiensten zijn massaal aanwezig bij het winkelcentrum. De gewonde vrouw is met een spoedtransport naar het ziekenhuis gebracht. De dader is nog voortvluchtig.

De politie vermoedt dat de aanleiding van de schietpartij in de 'relationele sfeer' ligt. De leeftijden van de slachtoffers zijn zaterdagmiddag nog niet bekend gemaakt.

Later meer...

Lees meer over:

112-nieuws|Zwijndrecht|

Meest gelezen

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Rijnmond | 27 jan 2026 19:22

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Lees ook

Gas- en waterleiding geraakt bij werkzaamheden in Dordrecht, Stedin en Evides opgeroepen

In de Einsteinstraat in Dordrecht is dinsdagochtend een gaslekkage geweest. Tijdens graafwerkzaamhed...

Brandweer uitgerukt voor schoorsteenbrand in Papendrecht

Aan de Westeind in Papendrecht was donderdagmiddag rond 15.00 uur een schoorsteenbrand. De vlammen k...

School haalt met speciale kerstmarkt 3000 euro op voor goed doel

Een kerstmarkt op school. Niet alleen sfeervol voor alle leerlingen, maar vooral ook met een special...

Opnieuw autobranden in Dordrecht, brandweer twee keer in actie

Wederom is Dordrecht getroffen door verschillende autobranden. Maandagavond rond 21.30 uur is een dr...

Brand in machinekamer van binnenvaartschip

Op een binnenvaartschip aan de Lekdijk in Nieuw-Lekkerland heeft dinsdagochtend brand gewoed. Het vu...

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Een explosief heeft een raam van een apotheek in Dordrecht vernield. Volgens de politie gebeurde dat...