Dordrecht, Netherlands

Schietpartij in Zwijndrecht op klaarlichte dag: moeder overleden, dochter gewond

Bij een schietpartij in Zwijndrecht is zaterdag een vrouw overleden. Een andere vrouw, volgens de politie de dochter van de overleden vrouw, raakte gewond. De schietpartij gebeurde rond twee uur ‘s middags op de parkeerplaats van winkelcentrum Walburg.
Corrado Francke | 21 januari 2023 16:13 | Aangepast op 21 januari 2023 16:13
De hulpdiensten zijn massaal aanwezig bij het winkelcentrum. De gewonde vrouw is met een spoedtransport naar het ziekenhuis gebracht. De dader is nog voortvluchtig.

De politie vermoedt dat de aanleiding van de schietpartij in de 'relationele sfeer' ligt. De leeftijden van de slachtoffers zijn zaterdagmiddag nog niet bekend gemaakt.

Later meer...

Lees meer over:

112-nieuws|Zwijndrecht|

Lees ook

112-nieuws: mishandeling en aanrijding op dezelfde plek in Dordts centrum

Op een zebrapad in het centrum van Dordrecht is op dezelfde dag iemand mishandeld én, enkele uren la...

Proces 'Lucky' voor fatale schietpartij Zwijndrecht pas in mei

De inhoudelijke behandeling van de rechtszaak tegen Minh V, alias ‘Lucky’, staat gepland voor 15 of ...

Waterbus stopt weer aan de Hooikade

Goed nieuws voor reizigers: vanaf 2 oktober wordt de halte Hooikade weer opgenomen in de (winter) di...

Vuurwerkresten gevonden na explosie in bunker: ‘Alsof er een vliegtuig neerstortte’

Een explosie in een bunker aan de zuidkant van Dordrecht heeft zondagavond voor een enorme knal gezo...

Dief dumpt bromfiets in sloot Weizigtpark

De politie heeft zaterdagavond een 17-jarige Dordtenaar aangehouden vanwege het stelen van bromfiets...

Manuel werd in de val gelokt, vermoord en in stukken gezaagd. Volgens zijn dochtertje 'mag papa nu wel uit zijn doosje komen’

Dagenlang zocht de familie van Manuel Alvarez in de zomer van 2021 naar de vermiste Zwijndrechter. Z...