Dordrecht, Netherlands

Slachtoffer dodelijk ongeluk herdacht met witte fiets aan Oranjelaan

Een zestigjarige fietser overleed twee weken geleden nadat de man was aangereden door een auto. Op de plek van het ongeluk, aan de Oranjelaan, staat sinds kort een witte fiets.
Marie Frenay | 12 december 2022 13:00 | Aangepast op 12 december 2022 13:00
De witte fiets zal menig Dordtenaren inmiddels zijn opgevallen. Na een ernstig ongeluk met een dodelijke afloop dook de witgeverfde fiets op in de berm van de Oranjelaan. Op de fiets staat ook een beschrijving van het ongeluk.

Rondom de fiets hebben Dordtenaren ook al wat bloemen neergelegd om de overleden Ambachter te herdenken. Wie die fiets heeft geplaatst is nog onbekend.

Lees meer over:

112-nieuws|Ongeluk|

Lees ook

Jongeman (18) zwaargewond na harde klap: 'vloog 15 meter door de lucht’

Een man uit Zwijndrecht is dinsdag rond etenstijd zwaargewond geraakt na een aanrijding met een auto...

Brand bij olieproducent, honderd man op straat

Een brand in een serverruimte heeft vrijdagochtend voor flink wat commotie gezorgd bij een smeerolie...

Geschreeuw en geweld bij woningoverval: 'Je hoorde dat er paniek was'

Een doodstille straat in Hardinxveld-Giessendam werd dinsdag het decor van een gewelddadige woningov...

Met 250 km/u over de A16 eindigt in zware crash, OM eist voorwaardelijke celstraf

Slingerend en slalommend raast Younes el H. (27) over de A16. De snelheid ligt tussen de 180 en 250 ...

Motorrijder zwaargewond na aanrijding op kruispunt Ridderkerk

Een automobilist en een motorrijder zijn donderdagmiddag op elkaar gebotst bij Ridderkerk. Bij de aa...

Ongeluk Drechttunnel: tunnelbuis richting Rotterdam dicht

Door een ongeval in de Drechttunnel is één van de tunnelbuizen een tijd lang afgesloten geweest. Vol...