Dordrecht, Netherlands

Uitreiking Biesbosch Natuurprijs

Nationaal Park De Biesbosch reikt dit jaar weer de Biesbosch Natuurprijs uit.
Inge de Bruyn | 4 september 2015 11:04 | Aangepast op 4 september 2015 11:04
De Biesbosch Natuurprijs wordt ieder jaar uitgereikt aan een persoon, instelling of overheid die zich bijzonder heeft ingezet voor de natuurbescherming.


In 2013 is de prijs in het leven geroepen omdat de Stichting Natuur- en Vogelwacht 30 jaar bestond. Ook de naamgeving veranderde in dat jaar in Natuur- en Vogelwacht Biesbosch.


Wim de Jong, wethouder en lid van de bestuurscommissie Parkschap Nationaal Park De Biesbosch, zal de prijs uitreiken. 


De jury maakt binnenkort bekend wie er genomineerd wordt voor de prijs. De prijsuitreiking is op 17 september 2015 in het vernieuwde Biesbos-museumeiland in Werkendam.

Lees ook

Met dit kookboek voor een minimaal bedrag koken: ‘Mensen onder de armoedegrens moet je helpen’

Lekker koken voor weinig geld: hoe doe je dat? Maatschappelijke organisatie Quiet Drechtsteden heef...

Herdenkingsbord en struikelsteen voor gefusilleerde timmerman

Een bijzondere gelegenheid in Hardinxveld-Giessendam afgelopen weekend. Bij scheepswerf De Merwede z...

Regenboogpad opnieuw besmeurd, deze keer met zwarte klodders

Het Papendrechtse regenboogpad is afgelopen weekend voor de zesde keer vernield. De oversteekplaats ...

Mogelijke doorstart voor bedrijf achter isolatiehulp in de streek

Er lijkt weer wat beweging te komen rond Winst uit je Woning, het bedrijf dat inwoners van onze stre...

Streekgenoten grijpen naast awards voor beste duurzame lokale initiatief

Buurtmoeder Sieglien Venloo uit Dordrecht en de 10-jarige tuinier Luka uit Papendrecht hebben naast ...

Verdachten van gewapende woningoverval zijn allen twintigers

De drie aangehouden mannen na een woningoverval in Schelluinen dit weekend zijn allen twintigers. He...