Dordrecht, Netherlands

Uitreiking Innovation Award

Het merkonafhankelijke software platform IQ Messenger is genomineerd voor de Innovation Award. De Dordtse makers kunnen vanavond tijdens de prijsuitreiking een studiebeurs winnen.
Stefani Romani | 10 juni 2015 09:38 | Aangepast op 10 juni 2015 09:38
Onderdeel van het programma van de Techniekweek voor de Drechtsteden is een galadiner in het Postillion hotel. Hier wordt vanavond om 18:00 de winnaar van de Innovation Award bekend gemaakt.


De Innovation Award is een jaarlijkse innovatiewedstrijd voor innovatieve regionale producten, diensten en samenwerkingsverbanden. De jury bestaat uit een mix van professionals uit het bedrijfsleven en de overheid.


Klik hier voor het volledige programma van de uitreiking.

Meest gelezen

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 12 mrt 2026 08:00

Lees ook

De Stemming in Ridderkerk: ‘Ik zeg al jaren dat er een metro moet komen!’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

FC Dordrecht laat kans liggen om gat te slaan in strijd om play-offs

In het gevecht om de play-offtickets had FC Dordrecht zaterdag een mooie slag kunnen slaan. Tegensta...

Van jeugdhonk tot N3-tunnel: zo hopen Papendrechtse partijen op jouw stem

Verkiezingsprogramma's staan soms vol algemeenheden, maar tussen de regels door zijn ook best wat co...

Geen trekpleisters, maar hedendaagse gebouwen: Ridderkerk nu te zien in LEGO-vorm

Van de brandweerkazerne tot het gemeentehuis. In de Oudheidkamer van Ridderkerk is het dorp te zien ...

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...