gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Uitslagen Coronatest Dordrecht vertraagd

309a8a693f5f3613090e6847d747bd36.jpg

Ongeveer 100 mensen die zich vorige week hebben laten testen in de corona-teststraten in Dordrecht, Gorinchem en Mijnsheerenland hebben nog steeds geen uitslag binnen. Normaal gesproken duurt dat 24 tot 48 uur. Reden is een technisch fout in het laboratorium.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Een zogenoemde run, een reeks testen, is niet meegenomen in het proces. En is daardoor weer achterin de rij geplaatst. “We zijn hier niet blij mee”, vertelt een woordvoerder van de GGD Zuid-Holland-Zuid. “Er zijn al veel boze reacties binnengekomen en terecht. Vorige week was er ook al een probleem. Toen was het met een dag opgelost. Hopelijk is dat nu ook weer het geval.” Alle betrokken krijgen een persoonlijke e-mail waarin het probleem wordt uitgelegd.

Maandagmorgen was er ook een landelijke storing bij het inplannen van afspraken bij de teststraten. Dat had niets met het laboratorium te maken. De storing was met een half uur verholpen, maar ook dit leverde boze reacties op, laat de GGD weten.

foto: Jordy Nijenhuis

Lees ook

archieffotopolitie.png

Mogelijke nepagenten opgepakt in Hardinxveld-Giessendam

De politie heeft maandagavond twee mensen opgepakt die betrokken zouden zijn geweest bij een diefstal uit een huis van een oudere vrouw in Hardinxveld-Giessendam. Volgens de politie gaat het om mogelijke nepagenten.

raaddordrecht.JPG

Bijna niets staat een stadsbestuur met deze vijf partijen nog in de weg

Er moet heel wat gebeuren, willen de VVD, VSP, ChristenUnie-SGP, D66 en CDA niet samen het Dordtse stadsbestuur gaan vormen. Volgens informateur Floor Vermeulen is er 'ruim voldoende onderling vertrouwen' tussen deze vijf partijen om de onderhandelingen te starten.

planet_fox-ball-8048205.jpg

Dordrecht doet mee aan landelijke pilot met sport- en kledingtegoed

De gemeente Dordrecht start met een regeling om jongvolwassenen financieel te ondersteunen om te kunnen blijven sporten. Wie aan bepaalde voorwaarden voldoet krijgt 300 euro sporttegoed per jaar, waarvan 50 euro aan sportkleding kan worden besteed. Zo wil de gemeente de financiële drempel verlagen en sport toegankelijk houden.

pexelsiphonetaxi.png

Berooide taxichauffeur Noa maakt in dronken bui een filmpje: 'Ik ga je schieten'

Noa (42) en zijn ex uit Ridderkerk zijn verwikkeld in een vechtscheiding. Zij pest hem met procedures. Hij maakt een filmpje waarin hij haar met de dood bedreigd. Bij de rechter zegt hij dat het woord 'schieten' heel anders was bedoeld.

WhatsApp Image 2026-04-06 at 15.45.35 (1).jpeg

Volleybalsters Sliedrecht winnen Nederlandse beker

De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer de Nationale beker gewonnen. Zij waren in de bekerfinale van afgelopen weekend in vijf sets te sterk voor tegenstander Apollo 8 uit Borne, meldt de NOS.

nk20264620260406-SCCDOR-NKS00830.jpg

FC Dordrecht deelt knap bij Cambuur, maar ziet concurrentie uitlopen

FC Dordrecht liet op paasmaandag zien zich niet zomaar neer te leggen bij een seizoen zonder playoff-deelname. Toch wordt dat scenario steeds realistischer, want ondanks een knappe 1-1 bij SC Cambuur zag de ploeg het gat naar de nacompetitieplekken groeien.