gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Uitslagen Coronatest Dordrecht vertraagd

309a8a693f5f3613090e6847d747bd36

Ongeveer 100 mensen die zich vorige week hebben laten testen in de corona-teststraten in Dordrecht, Gorinchem en Mijnsheerenland hebben nog steeds geen uitslag binnen. Normaal gesproken duurt dat 24 tot 48 uur. Reden is een technisch fout in het laboratorium.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Een zogenoemde run, een reeks testen, is niet meegenomen in het proces. En is daardoor weer achterin de rij geplaatst. “We zijn hier niet blij mee”, vertelt een woordvoerder van de GGD Zuid-Holland-Zuid. “Er zijn al veel boze reacties binnengekomen en terecht. Vorige week was er ook al een probleem. Toen was het met een dag opgelost. Hopelijk is dat nu ook weer het geval.” Alle betrokken krijgen een persoonlijke e-mail waarin het probleem wordt uitgelegd.

Maandagmorgen was er ook een landelijke storing bij het inplannen van afspraken bij de teststraten. Dat had niets met het laboratorium te maken. De storing was met een half uur verholpen, maar ook dit leverde boze reacties op, laat de GGD weten.

foto: Jordy Nijenhuis

Lees ook

Nieuw project (4)

Dit dorp is blij met vrouwelijke wethouders: 'Het laat zien dat zij het net zo goed kunnen'

Sliedrecht heeft als enige gemeente in onze streek meer vrouwelijke wethouders dan mannen. Hierdoor ligt het streekgemiddelde van vrouwelijke wethouders hoger dan het landelijke gemiddelde. "We zijn er trots op, dat zegt iets over de maatschappij."

deburgemeesterjonkerkade

Gemeente verwijdert straatnaambord na uitspraak over burgemeester

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht haalt alle straatnaambordjes van de Burgemeester Jonkerkade weg. De oud-burgemeester naar wie de kade vernoemd is, is deze dinsdag veroordeeld tot een gevangenisstraf vanwege het bezit van kinderporno.

raadpapendrecht

Politieke chaos duurt voort: OP wil zetel terug, opgestapt raadslid reageert voor het eerst

De politieke chaos in Papendrecht duurt voort. Nadat raadslid Hendrika Hoekstra vorige week opstapte bij Onafhankelijk Papendrecht (OP), haar zetel meenam en de beoogde coalitie daarop geen meerderheid meer haalde, roept OP-partijvoorzitter Ruud Lammers haar nu op haar zetel af te staan. Hoekstra reageert nu voor het eerst op haar afsplitsing.

PSX_20260627_181157

Man aangehouden na mogelijk bespuiten kinderen met pepperspray

Een man heeft zaterdagmiddag mogelijk pepperspray op meerdere kinderen gespoten in Dordrecht. De verdachte is onder bedreiging van een taser aangehouden.

PSX_20260718_100948

Overval op Dordtse juwelier, meerdere vitrines ingeramd

Een juwelier in het Dordtse winkelcentrum Crabbehof is zaterdagochtend overvallen. Daarbij zijn meerdere vitrines ingeslagen, is op foto's te zien.

Netwerk 2

Tijd is geld: Ophalen bedrijfsafval logistieke puzzel vanwege brugsluiting

Duizenden klanten van afvalverwerker Netwerk gaan per maand tijdelijk meer betalen voor de inzameling van bedrijfsafval. Vanwege de afsluiting van de Papendrechtsebrug heeft de afvalinzamelaar veel werk moeten verzetten om het werk door te kunnen laten gaan. “Onze eerste prioriteit was om de overlast voor onze klanten zo klein mogelijk te houden.”