gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Uitslagen Coronatest Dordrecht vertraagd

309a8a693f5f3613090e6847d747bd36

Ongeveer 100 mensen die zich vorige week hebben laten testen in de corona-teststraten in Dordrecht, Gorinchem en Mijnsheerenland hebben nog steeds geen uitslag binnen. Normaal gesproken duurt dat 24 tot 48 uur. Reden is een technisch fout in het laboratorium.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Een zogenoemde run, een reeks testen, is niet meegenomen in het proces. En is daardoor weer achterin de rij geplaatst. “We zijn hier niet blij mee”, vertelt een woordvoerder van de GGD Zuid-Holland-Zuid. “Er zijn al veel boze reacties binnengekomen en terecht. Vorige week was er ook al een probleem. Toen was het met een dag opgelost. Hopelijk is dat nu ook weer het geval.” Alle betrokken krijgen een persoonlijke e-mail waarin het probleem wordt uitgelegd.

Maandagmorgen was er ook een landelijke storing bij het inplannen van afspraken bij de teststraten. Dat had niets met het laboratorium te maken. De storing was met een half uur verholpen, maar ook dit leverde boze reacties op, laat de GGD weten.

foto: Jordy Nijenhuis

Lees ook

fotooo

Rijen en lege schappen in supermarkt na kookadvies: ‘Geen water meer te krijgen’

Dordtenaren zijn flink aan het hamsteren geslagen nu er in de stad een kookadvies geldt na de vondst van een poepbacterie. Uit een supermarkt in Winkelcentrum Sterrenburg zijn beelden opgedoken van tientallen mensen die waterflessen willen inslaan, al zijn veel van hen al te laat. Ook elders in de streek is het flessenwater uitverkocht.

bachdordrecht

Zondag op TV Dordrecht: Bach als het stralend middelpunt van het universum

Deze zondag is op TV Dordrecht de première van een bijzonder concert van het recente Bachfestival. Het gaat om een moderne uitvoering door Hannes Minnaar en Het Nederlands Bach Consort van de beroemde orgelmis van Johann Sebastian Bach.

drod 07

Van de Krommedijk naar Kralingen: FC Dordrecht raakt Van Vianen kwijt

Daniël van Vianen verruilt FC Dordrecht voor Excelsior. De talentvolle middenvelder uit Groot-Ammers tekent voor drie seizoenen plus optie voor nog een jaar in het Rotterdamse Kralingen.

fotoazcmol

Kritiek vanuit buurgemeente en ‘grote zorgen’ in dit dorp om beoogde azc-plekken

De zoektocht naar asielzoekerscentra (azc’s) in de gemeente Molenlanden gaat niet zonder slag of stoot. Nog vijf mogelijke locaties blijven over, maar ook die stuiten op verzet. “De draagkracht van ons relatief kleine dorp wordt onevenredig zwaar belast.”

PSX_20260627_020503

Man spuit pepperspray om zich heen, zeven mensen naar ziekenhuis

Zeven mannen zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag naar het ziekenhuis gebracht. Dat was nodig nadat iemand tijdens een ruzie in de Dordtse wijk Krispijn met pepperspray om zich heen spoot.

1ba0a183-2c19-3050-bfcb-5f6cf0946623

Superfan Carin kijkt uit naar Phantom of the Opera: 'Ik kreeg koude rillingen'

In 2028 keert Phantom of the Opera voor het eerst sinds de jaren negentig terug naar Nederland. De wereldberoemde musical gaat spelen in het Nieuwe Luxor Theater in Rotterdam en voor superfan Carin Klabbers uit Ridderkerk voelt dat bijna onwerkelijk. “Ik wist niet wat ik hoorde", zegt ze tegen Rijnmond.