gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Uitslagen Coronatest Dordrecht vertraagd

309a8a693f5f3613090e6847d747bd36

Ongeveer 100 mensen die zich vorige week hebben laten testen in de corona-teststraten in Dordrecht, Gorinchem en Mijnsheerenland hebben nog steeds geen uitslag binnen. Normaal gesproken duurt dat 24 tot 48 uur. Reden is een technisch fout in het laboratorium.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Een zogenoemde run, een reeks testen, is niet meegenomen in het proces. En is daardoor weer achterin de rij geplaatst. “We zijn hier niet blij mee”, vertelt een woordvoerder van de GGD Zuid-Holland-Zuid. “Er zijn al veel boze reacties binnengekomen en terecht. Vorige week was er ook al een probleem. Toen was het met een dag opgelost. Hopelijk is dat nu ook weer het geval.” Alle betrokken krijgen een persoonlijke e-mail waarin het probleem wordt uitgelegd.

Maandagmorgen was er ook een landelijke storing bij het inplannen van afspraken bij de teststraten. Dat had niets met het laboratorium te maken. De storing was met een half uur verholpen, maar ook dit leverde boze reacties op, laat de GGD weten.

foto: Jordy Nijenhuis

Lees ook

rb

Maximale taakstraf voor man (22) die explosie veroorzaakte bij huis dorpsgenoot

Een man uit Groot-Ammers is onlangs veroordeeld tot een maximale taakstraf van 240 uur. De rechtbank houdt hem verantwoordelijk voor een explosie voor de deur van mede-dorpelingen, met als doel hen schrik aan te jagen.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - SCHOENVERVER

Niels verft schoenen naar wens van de klant: ‘Ik hoef nooit nee te zeggen’

Niels van Mourik krijgt schoenen van ongeverfde leer binnen in zijn atelier in Alblasserdam. Vervolgens kleurt hij het schoeisel naar wens van de klant. Klinkt best eenvoudig, maar Megan leert dat schoenen verven toch wat lastiger is dan gedacht.

Film in de Tuin

Perfect avondje uit: Film in de Tuin weer van start

Filmhuis De Witt in Dordrecht verandert de Kloostertuin de komende weken opnieuw in een openluchtbioscoop. Vanaf vrijdag 7 augustus kunnen filmliefhebbers iedere vrijdag- en zaterdagavond genieten van Film in de Tuin, met een gevarieerd aanbod aan films.

PSX_20260727_151756

Boeren demonstreren op viaduct boven A15 tegen stikstofplannen

Een groep boeren heeft maandag actie gevoerd op het viaduct boven de A15, bij Papendrecht. De boeren zijn het niet eens met de stikstofplannen van het kabinet. Op veel plekken in het land, waaronder dus ook in onze streek, lieten zij van zich horen.

botulismealb

Botulisme vastgesteld in Alblasserdam: vooral gevaarlijk voor honden

In het water tussen de Middelwetering en Oosteromse Wiel in Alblasserdam is botulisme geconstateerd in het water. De gemeente roept inwoners op om extra voorzichtig te zijn en honden niet te laten zwemmen in of drinken uit het water.

merwedebrugrws

Merwedebrug vijf nachten dicht voor alle verkeer

De Merwedebrug is al verboden terrein voor vrachtverkeer, maar in augustus gaat de brug in de A27 ook vijf nachten dicht voor automobilisten en fietsers. Dit vanwege onderhoudswerkzaamheden aan de brugklep.