gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Uitslagen Coronatest Dordrecht vertraagd

309a8a693f5f3613090e6847d747bd36

Ongeveer 100 mensen die zich vorige week hebben laten testen in de corona-teststraten in Dordrecht, Gorinchem en Mijnsheerenland hebben nog steeds geen uitslag binnen. Normaal gesproken duurt dat 24 tot 48 uur. Reden is een technisch fout in het laboratorium.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Een zogenoemde run, een reeks testen, is niet meegenomen in het proces. En is daardoor weer achterin de rij geplaatst. “We zijn hier niet blij mee”, vertelt een woordvoerder van de GGD Zuid-Holland-Zuid. “Er zijn al veel boze reacties binnengekomen en terecht. Vorige week was er ook al een probleem. Toen was het met een dag opgelost. Hopelijk is dat nu ook weer het geval.” Alle betrokken krijgen een persoonlijke e-mail waarin het probleem wordt uitgelegd.

Maandagmorgen was er ook een landelijke storing bij het inplannen van afspraken bij de teststraten. Dat had niets met het laboratorium te maken. De storing was met een half uur verholpen, maar ook dit leverde boze reacties op, laat de GGD weten.

foto: Jordy Nijenhuis

Lees ook

mesenbijl

Man valt mensen in het centrum lastig, blijkt bijl en groot mes op zak te hebben

De politie heeft een man opgepakt die begin vorige week meerdere mensen in het centrum van Dordrecht heeft lastiggevallen. Bij het fouilleren van de man bleek dat hij een groot mes en een bijl op zak had.

fotomargreetvandriel

Bas (73) is boos over asielprobleem en beledigt burgemeester: 'Vieze dictator'

"Een vieze dictator", zo noemt een 73-jarige man de Papendrechtse burgemeester Margreet van Driel op Facebook. In zijn reactie staan meerdere strafbare teksten, waar hij achteraf enorm van baalt. De pensionado biedt Van Driel persoonlijk excuses aan, maar aan een taakstraf ontkomt hij niet.

pandgeslotenrid

Woning gesloten na vondst wapens en munitie

Een huis aan de Spuistraat in Ridderkerk is woensdag gesloten op last van burgemeester Marco Oosterwijk. In het huis trof de politie wapens en munitie aan.

steigervaltom

Steiger valt om en komt terecht tegen pand aan de overkant

Een steiger is zondagmiddag omgevallen aan de Wijnstraat in Dordrecht. De stellage kwam daarbij tegen het raamwerk van het pand aan de overkant van de straat terecht, waar een ruit sneuvelde.

geentreinen

De hele dag geen treinen tussen Dordrecht en Rotterdam door stroomstoring

Treinreizigers tussen Dordrecht en Rotterdam moeten maandag op zoek naar alternatief vervoer. Vanwege een stroomstoring rijden er de hele dag geen treinen tussen Dordrecht en Rotterdam.

OPMA20260715 Leo Stolk

Super vrijwilliger neemt na 35 jaar afscheid van de omroep

Fotograaf, cameraman en bekende Dordtenaar Leo Stolk is na 35 jaar gestopt als vrijwilliger bij RTV Dordrecht. Hij kon zijn inzet voor de omroep niet langer combineren met zijn werkzaamheden als gemeenteraadslid voor de VSP.