gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Uitzendbureaus: stilte voor de storm

506d159329f91d32a22f7a4f5a6f2533

Hoewel veel mensen noodgedwongen thuis zitten, omdat bedrijven op een lager pitje draaien, hebben uitzendbureaus in Dordrecht het niet drukker dan normaal. In veel gevallen is het zelfs wat stiller. Zzp'ers lijken af te wachten en nog niet op zoek naar ander werk.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
"We merken wel dat de markt anders is", vertelt een medewerker van Olympia Uitzendbureau. "Aan het begin van de invoering van de maatregelen kwamen er wel meer aanvragen binnen van supermarkten en bedrijven die in de afvalverwerking werken. Maar dat lijkt nu redelijke opgevuld. Het is eigenlijk vrij rustig. Een soort stilte voor de storm. Je merkt dat veel bedrijven afwachten. Veel sollicitatieprocedures zijn ook stilgezet.

Bij Randstad Uitzendbureau merken ze weinig verschil. "Zzp'ers melden zich nog niet. We krijgen ook geen specifieke aanvragen van bedrijven. Supermarkten zetten vooral studenten in die nu niet naar school hoeven. Maar die melden zichzelf bij de winkels".

Sommige werkzoekenden lijken hun eisen wel wat naar beneden bij de stellen. "Mensen zijn soms overgekwalificeerd, maar gaan nu wel aan de slag in de productie of administratie", vertelt een woordvoerder van Tempo-team Uitzendbureau. Werkzoekenden nemen het nu sneller aan, om zo toch een inkomen te generen". Het werk voor de uitzendbureaus blijft eigenlijk gewoon hetzelfde. "We proberen mensen en bedrijven aan elkaar te koppelen. En in deze tijden vooral mensen die nog aan het werk zijn, aan het werk te houden".

Lees ook

businkexplosie

Explosie bij huis, voorgevel raakt beschadigd

Bij een woning aan de Molen de Goliath in Dordrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosief afgegaan. Daarna is brand ontstaan. De voorkant van het huis is beschadigd geraakt.

xr landbouw protest

Protest met veekar moet mensen laten nadenken over vleesconsumptie

‘Stop met ons fokken!’ Dat is de boodschap van Extinction Rebellion (XR) Landbouw tijdens een protest bij de MediaMarkt vrijdagochtend en aan het begin van de middag. Tijdens de actie gingen demonstranten in gesprek met voorbijgangers over vleesconsumptie, dierenwelzijn en de gevolgen van de intensieve veehouderij voor het milieu.

rwsputdeksels

Losse putdeksels in Drechttunnel zorgen voor flinke vertraging, tunnelbuis urenlang dicht

De Drechttunnel is na urenlange werkzaamheden aan losgekomen putdeksels weer volledig vrijgegeven. Alle rijstroken zijn weer open voor verkeer, net op tijd voor de ergste spits begint.

ongeluka16asmedia

Dode en zwaargewonden na ongeluk op A16

Drie auto’s zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Daarbij is één persoon overleden en zijn twee mensen zwaargewond geraakt. De weg richting Rotterdam was eerst helemaal, daarna tijdelijk dicht.

treinstationdordrecht2

Treinverkeer tussen Dordrecht en Brabant weer opgestart

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Brabant is maandag een aantal uur gestremd geweest. Dat komt door een aanrijding, meldt ProRail. Passagiers zijn uit een stilstaande trein geëvacueerd.

gevangenisbewaarder

Boze bajesklant Berry (23) stort een fles poepwater uit over afdelingshoofd

In de Penitentiaire Inrichting Dordrecht loopt een conflict begin januari flink uit de hand. Gedetineerde Berry is ziedend en leegt een bak met bruine smurrie op het lichaam van gevangenismedewerker Cees. Het blijkt een mix van poep en pies te zijn.