gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Uitzendbureaus: stilte voor de storm

506d159329f91d32a22f7a4f5a6f2533.jpg

Hoewel veel mensen noodgedwongen thuis zitten, omdat bedrijven op een lager pitje draaien, hebben uitzendbureaus in Dordrecht het niet drukker dan normaal. In veel gevallen is het zelfs wat stiller. Zzp'ers lijken af te wachten en nog niet op zoek naar ander werk.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
"We merken wel dat de markt anders is", vertelt een medewerker van Olympia Uitzendbureau. "Aan het begin van de invoering van de maatregelen kwamen er wel meer aanvragen binnen van supermarkten en bedrijven die in de afvalverwerking werken. Maar dat lijkt nu redelijke opgevuld. Het is eigenlijk vrij rustig. Een soort stilte voor de storm. Je merkt dat veel bedrijven afwachten. Veel sollicitatieprocedures zijn ook stilgezet.

Bij Randstad Uitzendbureau merken ze weinig verschil. "Zzp'ers melden zich nog niet. We krijgen ook geen specifieke aanvragen van bedrijven. Supermarkten zetten vooral studenten in die nu niet naar school hoeven. Maar die melden zichzelf bij de winkels".

Sommige werkzoekenden lijken hun eisen wel wat naar beneden bij de stellen. "Mensen zijn soms overgekwalificeerd, maar gaan nu wel aan de slag in de productie of administratie", vertelt een woordvoerder van Tempo-team Uitzendbureau. Werkzoekenden nemen het nu sneller aan, om zo toch een inkomen te generen". Het werk voor de uitzendbureaus blijft eigenlijk gewoon hetzelfde. "We proberen mensen en bedrijven aan elkaar te koppelen. En in deze tijden vooral mensen die nog aan het werk zijn, aan het werk te houden".

Lees ook

fotopersburobusinkdordt.jpg

Zwaargewonde bij bedrijfsongeluk in Dordrecht

Bij een bedrijfsongeval op industrieterrein Dordtse Kil III in Dordrecht is donderdagochtend iemand zwaargewond geraakt. Volgens een woordvoerder van de politie zou er iets op zijn voet zijn gevallen.

plucheplakkers

Welgemeend advies van de Plucheplakkers voor deze FC Dordrecht-middenvelders

FC Dordrecht is uitgespeeld in de Keuken Kampioen Divisie. Na het 4-1 verlies bij Almere City kan de ploeg van trainer Dirk Kuijt alleen nog tiende, elfde of twaalfde worden. De Plucheplakkers maken na de nederlaag in Flevoland de balans op.

IMG_1819.jpeg

Gloednieuw azc in Dordrecht klaar voor opvang van 580 vluchtelingen

De eerste 200 van de in totaal 580 asielzoekers krijgen vanaf 1 mei de sleutel van hun nieuwe woning. De vluchtelingen worden opgevangen in een gloednieuw complex aan de Burgemeester van der Dussenstraat in Dordrecht. In het complex kunnen de asielzoekers de komende tien jaar in rust leven, maar worden ze ook aangespoord om mee te draaien in de samenleving.

delilah.png

Delilah en haar 1-jarige dochter moeten huis uit: ‘Dalijk sta ik op straat’

De 29-jarige Delilah uit Dordrecht zit met de handen in het haar. Ze woont tijdelijk bij haar oma met haar 1-jarige dochter, als plots haar oma overlijdt eind februari. Dat is zeer emotioneel, maar levert ook een praktisch probleem op: Delilah moet per 1 mei uit het huurhuis van oma vertrekken.

patiëntenportaal ziekenhuis.jpeg

CYBERCRIME

Patiëntendossier ASz weer bereikbaar na hack softwarebedrijf

Het cliëntenportaal van het Albert Schweitzer ziekenhuis werkt weer. Na een hack bij de softwareleverancier van het ziekenhuis was dat portaal twee weken niet te gebruiken. Volgens het ziekenhuis zijn alle dossiers weer te raadplegen, kunnen afspraken worden bekeken en folders ingezien.

OPMA20260417 Museum 40-45.jpg

Op Pad Met Ad: In gesprek met Ed Vermeulen van Museum 1940 - 1945 over de Tweede Wereldoorlog

Vrijheid is niet vanzelfsprekend, zo vindt ook presentator Ad van den Herik. In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad krijgt Ad een rondleiding door Museum 1940 - 1945. Voorzitter Ed Vermeulen leidt hem rond. De mannen gaan in gesprek over de verschillende attributen in het museum en het verhaal erachter.