gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Uitzendbureaus: stilte voor de storm

506d159329f91d32a22f7a4f5a6f2533

Hoewel veel mensen noodgedwongen thuis zitten, omdat bedrijven op een lager pitje draaien, hebben uitzendbureaus in Dordrecht het niet drukker dan normaal. In veel gevallen is het zelfs wat stiller. Zzp'ers lijken af te wachten en nog niet op zoek naar ander werk.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
"We merken wel dat de markt anders is", vertelt een medewerker van Olympia Uitzendbureau. "Aan het begin van de invoering van de maatregelen kwamen er wel meer aanvragen binnen van supermarkten en bedrijven die in de afvalverwerking werken. Maar dat lijkt nu redelijke opgevuld. Het is eigenlijk vrij rustig. Een soort stilte voor de storm. Je merkt dat veel bedrijven afwachten. Veel sollicitatieprocedures zijn ook stilgezet.

Bij Randstad Uitzendbureau merken ze weinig verschil. "Zzp'ers melden zich nog niet. We krijgen ook geen specifieke aanvragen van bedrijven. Supermarkten zetten vooral studenten in die nu niet naar school hoeven. Maar die melden zichzelf bij de winkels".

Sommige werkzoekenden lijken hun eisen wel wat naar beneden bij de stellen. "Mensen zijn soms overgekwalificeerd, maar gaan nu wel aan de slag in de productie of administratie", vertelt een woordvoerder van Tempo-team Uitzendbureau. Werkzoekenden nemen het nu sneller aan, om zo toch een inkomen te generen". Het werk voor de uitzendbureaus blijft eigenlijk gewoon hetzelfde. "We proberen mensen en bedrijven aan elkaar te koppelen. En in deze tijden vooral mensen die nog aan het werk zijn, aan het werk te houden".

Lees ook

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - SCHOENVERVER

Niels verft schoenen naar wens van de klant: ‘Ik hoef nooit nee te zeggen’

Niels van Mourik krijgt schoenen van ongeverfde leer binnen in zijn atelier in Alblasserdam. Vervolgens kleurt hij het schoeisel naar wens van de klant. Klinkt best eenvoudig, maar Megan leert dat schoenen verven toch wat lastiger is dan gedacht.

PSX_20260805_194332

Kind overleden na aanrijding met bezorgbusje

Een kindje is woensdag overleden na een aanrijding met een bestelwagen in Dordrecht. Het slachtoffer is nog gereanimeerd, maar dat mocht niet meer baten.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - SCHAPENHERDER

Herder Maria zorgt er dagelijks voor dat haar schaapjes op het droge staan

De gemeente Ridderkerk zet schapen in voor natuurlijke begrazing van stukken groen in het dorp. Deze schapen moeten verzorgd worden en wanneer nodig verplaatst worden tussen de stukken groen. Megan is benieuwd hoe het verplaatsen van deze schapen in z’n werk gaat, dus neemt herder Maria van de Velde haar mee.

pluktuin1

De Pluktuin is weer open en trekt meteen veel bezoekers

Een boeketje bloemen scoren voor een feestje, een uitreiking of gewoon als presentje. Daarvoor moet je normaal gesproken naar een bloemist. Maar je kunt ze de komende periode ook ‘gewoon’ in de natuur plukken. Voor het negende jaar op rij kun je deze zomer bij de Pluktuin in Dordrecht terecht.

politie 02

Minderjarige jongen gewond na steekpartij op camping

Een minderjarige jongen uit Ridderkerk is vorige week gewond geraakt bij een steekpartij op een camping in het Zeeuwse Scharendijke. Een minderjarige jongen uit Meerssen is opgepakt.

pexels-markusspiske-218445

Stroomstoring in Stadspolders verholpen na ruim een uur

Meer dan tweeduizend huishoudens in de Dordtse wijk Stadspolders hebben dinsdagochtend zonder stroom gezeten. De oorzaak van de stroomstoring was een defecte kabel, meldt netbeheerder Stedin.