gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Uitzendbureaus: stilte voor de storm

506d159329f91d32a22f7a4f5a6f2533

Hoewel veel mensen noodgedwongen thuis zitten, omdat bedrijven op een lager pitje draaien, hebben uitzendbureaus in Dordrecht het niet drukker dan normaal. In veel gevallen is het zelfs wat stiller. Zzp'ers lijken af te wachten en nog niet op zoek naar ander werk.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
"We merken wel dat de markt anders is", vertelt een medewerker van Olympia Uitzendbureau. "Aan het begin van de invoering van de maatregelen kwamen er wel meer aanvragen binnen van supermarkten en bedrijven die in de afvalverwerking werken. Maar dat lijkt nu redelijke opgevuld. Het is eigenlijk vrij rustig. Een soort stilte voor de storm. Je merkt dat veel bedrijven afwachten. Veel sollicitatieprocedures zijn ook stilgezet.

Bij Randstad Uitzendbureau merken ze weinig verschil. "Zzp'ers melden zich nog niet. We krijgen ook geen specifieke aanvragen van bedrijven. Supermarkten zetten vooral studenten in die nu niet naar school hoeven. Maar die melden zichzelf bij de winkels".

Sommige werkzoekenden lijken hun eisen wel wat naar beneden bij de stellen. "Mensen zijn soms overgekwalificeerd, maar gaan nu wel aan de slag in de productie of administratie", vertelt een woordvoerder van Tempo-team Uitzendbureau. Werkzoekenden nemen het nu sneller aan, om zo toch een inkomen te generen". Het werk voor de uitzendbureaus blijft eigenlijk gewoon hetzelfde. "We proberen mensen en bedrijven aan elkaar te koppelen. En in deze tijden vooral mensen die nog aan het werk zijn, aan het werk te houden".

Lees ook

foto

Scholieren geven afsnijden fietspad bij pont toe: ‘Dan hoef ik niet te wachten’

Creatieve scholieren op de Kerkeplaat in Dordrecht, waar zij de rijbaan in plaats van het fietspad gebruiken om een stoplicht te omzeilen. De politie is er niet blij mee, maar schoolgangers geven het afsnijden lachend toe. “Die boete? Gewoon snel wegfietsen en dan komt het wel goed, hoor.”

businkkrakers

Krakers bezetten panden in binnenstad

Aan de Singel in Dordrecht zijn zaterdag leegstaande woningen gekraakt. Zes mensen die de panden in zijn gegaan, zijn door de politie aangehouden.

zonnepanelen op dak Pexels

Een op de drie woningen heeft zonnepanelen, deze gemeente bungelt onderaan

Van alle woningen in onze streek heeft gemiddeld een op de drie huizen zonnepanelen op het dak. Dat blijkt uit een inventarisatie door vergelijkingsplatform Slimster. In Hardinxveld-Giessendam zijn de meeste huizen te vinden met panelen op het dak, maar er is één gemeente die daarbij ver achterblijft.

grote kerk benefiet concert

Benefietconcert groot succes voor restauratie glas-in-lood ramen

Het benefietconcert in de Grote Kerk voor de restauratie van de glas-in-loodramen heeft zeker 10.000 euro opgeleverd. Met hulp van het Dordtse Orkest, Werkgroep Muziek en andere horeca organiseerden de Vrienden van de Grote Kerk afgelopen zaterdag het concert.

Schermafdruk op 2026-10-02 11-48-08

Op Pad Met Ad: verschillende meningen over het 'Jetten-kabinet’

In een nieuwe aflevering van 'Op Pad Met Ad' gaat presentator Ad van den Herik de straat op in Dordrecht. Hij vraagt inwoners wat zij vinden van het kabinet-Jetten. De meningen lopen uiteen. Zo noemt een bewoner het kabinet ‘hectisch’ en zou hij het graag anders zien.

waalridderkerk

Veel chemische stoffen in de Waal, maar geen acuut gevaar

In veel zwemwateren in Nederland zitten niet alleen bacteriën en blauwalgen, maar blijken ook veel meer chemische stoffen boven de gestelde norm te zitten. De Waal bij Heerjansdam en Ridderkerk staat in de landelijke top 3 van zwemlocaties met de meeste normoverschrijdingen, blijkt uit onderzoek van Natuur & Milieu en Het Nederlands Instituut voor Ecologie (NIOO-KNAW).