Dordrecht, Netherlands

UPDATE Aanhoudingen voor overval Juwelier Retel

Drie mannen zijn opgepakt voor de overval op Juwelier Retel in Crabbehof vrijdagochtend. Het drietal werd op de A16 aangehouden, dankzij tips die binnenkwamen door een oproep op Burgernet.
Petra Scheurwater | 18 augustus 2017 13:28 | Aangepast op 18 augustus 2017 13:28
Twee medewerkers van de juwelier waren achter in de zaak aan het werk toen ze oorverdovend lawaai hoorden. Ze renden naar de winkel en troffen twee mannen in de zaak aan, buiten sloeg een derde de vitrines aan diggelen. Een medewerkster werd bedreigd met een vuurwapen.

Tijdens de overval droegen de mannen donkere kleding, capuchons en een linnen tasje. De overvallers vluchtten via de achterkant van het pand vermoedelijk in een Suzuki.

Het is niet de eerste keer dat de juwelier is overvallen. In 2012 werd er een ramkraak gepleegd.

Lees ook

Luke reisde naar Noorwegen voor noorderlicht, maar zag het hier het beste: 'Nog nooit zo gezien'

Een lange reis maken naar het noorden van Noorwegen om het noorderlicht te zien? Maandagavond was da...

Al een half jaar geen les van neergestoken meester: zo gaat het nu met hem

Het gaat ‘beetje bij beetje beter’ met meester Recep, die een halfjaar geleden werd neergestoken tij...

‘Gevaarlijke verkeerssituatie’ bij spoorwegovergang niet aangepast: ‘Geen reden om te veranderen’

Een volgens omwonenden gevaarlijke verkeerssituatie in Hardinxveld-Giessendam wordt niet aangepakt. ...

Opnieuw autobranden in Dordrecht, brandweer twee keer in actie

Wederom is Dordrecht getroffen door verschillende autobranden. Maandagavond rond 21.30 uur is een dr...

Man die schoolmeester neerstak bij eindmusical ‘werd geterroriseerd door een andere vader’

De man die vastzit voor een steekpartij tijdens een schoolmusical in Alblasserdam werd al een jaar g...

Liefhebbers scoren goedkope pareltjes op muziekbeurs: 'Leuk om te snuffelen'

Een ware snoepwinkel voor de liefhebber, zo kan de muziekbeurs van Opnieuw & Co wel genoemd worden. ...