Dordrecht, Netherlands

Update: Merwedebrug weer vrij

De Merwedebrug over de N3 stond vanmorgen storing en is was afgesloten. De file voor de brug stond tot aan de afrit van wijk 7 bij het Albert Schweitzer en is aan het oplossen.
Robert van Loon | 2 april 2019 09:39 | Aangepast op 2 april 2019 09:39
De storing kwam nadat een dag eerder een slagboom kapot werd gereden. Rijkswaterstaat repareerde de slagboom direct. Maar een proefdraai om te controleren of alles weer naar behoren werkte, kon niet doorgaan vanwege de grote brand op de Staart.


Uiteindelijk werd de test verplaatst naar dinsdagochtend, maar al aan het begin van de proefdraai reageerde de brug nergens meer op.

De slagbomen waren dicht, maar het beweegbare deel van de brug kwam niet omhoog. Een monteur is ter plaatse om de problemen te verhelpen. Verkeer kan omrijden via de A15 en A16.

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Oud-burgemeester zit vast voor bezit kinderporno

Oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Herman J. zit vast voor het bezit van kinderporno. De 77-ja...

112-nieuws: brand in gaskachel en chauffeur overleden

De brandweer is woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een woning aan de Krommedijk in Dordrecht...

De Stemming in Hardinxveld-Giessendam: ‘Er is hier niet zo veel aan cultuur’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe massaclaim tegen Chemours op komst: 'Stoppen, opruimen en schade vergoeden'

Omwonenden van chemiereus Chemours, verenigd in de stichting 'PFAS Vrij Green Claim', stappen naar d...

Gezocht: extra plekken voor mogelijke azc's in deze gemeente

De gemeente Molenlanden vraagt inwoners opnieuw om hulp in de zoektocht naar nieuwe plekken voor mog...

Raad voelt opnieuw niks voor zero-emissiezone: 'Wereldvreemd plan'

Een zero-emissiezone in de Dordtse binnenstad is opnieuw van de baan. Het initiatiefvoorstel van Gro...