Dordrecht, Netherlands

Update RIVM: 147 nieuwe sterfgevallen

In de afgelopen 24 uur is het dodental als gevolg van het coronavirus gestegen met 147, meldt het RIVM woensdagmiddag. Dat zijn er minder dan dat er gisteren gemeld zijn.
Marjolein Vos | 8 april 2020 14:15 | Aangepast op 8 april 2020 14:15
Het RIVM gaf toen aan dat het aantal dinsdag altijd hoger ligt dan de rest van de week vanwege de verwerking van gemelde gegevens uit het weekend. In totaal zijn nu 2248 mensen in Nederland overleden aan de gevolgen van het coronavirus.

Het aantal patiënten dat in een ziekenhuis is opgenomen (geweest), is met 308 toegenomen tot 7735. Er zijn in een dag tijd 969 mensen positief getest. Daarmee komt het totaal aantal besmettingsgevallen op 20.549.

Meest gelezen

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Dertig kinderen met mogelijkheden genieten van schaatsplezier op Dordtse ijsbaan

Schaatsen onder sfeervolle kerstverlichting, genieten van een warme chocomel of een potje curling sp...

Dit circus viert 200-jarig bestaan: 'Wij willen affiniteit, gezelligheid en aanraking'

Het is al jaren voor veel Dordtenaren en andere streekgenoten in de kerstvakantie een traditie: een ...

Van puike prestaties tot mindere maanden: dit was het 2025 van FC Dordrecht

18 zeges, 9 puntendelingen en 17 nederlagen. De eindbalans van FC Dordrecht in officiële duels in 20...

Zwak FC Dordrecht sluit 2025 af met vierde nederlaag op rij

FC Dordrecht heeft het kalenderjaar afgesloten met een pijnlijke nederlaag bij VVV-Venlo. Uitgereken...

Winter3Daagse bij radio ATOS: 60 uur lang voor donatie voedselbank

Via de Winter3Daagse van ATOS radio worden er dit jaar in elf gemeenten producten opgehaald voor de ...

Zaterdag in Studio De Witt: het Staartje, FC Dordrecht en terugblik Dordtse gemeenteraad 2025

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Diana Gerritsma over de...