Dordrecht, Netherlands

Update RIVM: 147 nieuwe sterfgevallen

In de afgelopen 24 uur is het dodental als gevolg van het coronavirus gestegen met 147, meldt het RIVM woensdagmiddag. Dat zijn er minder dan dat er gisteren gemeld zijn.
Marjolein Vos | 8 april 2020 14:15 | Aangepast op 8 april 2020 14:15
Het RIVM gaf toen aan dat het aantal dinsdag altijd hoger ligt dan de rest van de week vanwege de verwerking van gemelde gegevens uit het weekend. In totaal zijn nu 2248 mensen in Nederland overleden aan de gevolgen van het coronavirus.

Het aantal patiënten dat in een ziekenhuis is opgenomen (geweest), is met 308 toegenomen tot 7735. Er zijn in een dag tijd 969 mensen positief getest. Daarmee komt het totaal aantal besmettingsgevallen op 20.549.

Meest gelezen

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

Redactie Streekomroep | 12 dec 2025 12:08

Lees ook

Kerstsfeer aan de Krommedijk, maar geen punten voor FC Dordrecht

Spectaculaire goals, wéér geen resultaat, een teruggekeerde aanvoerder en een indrukwekkende steunbe...

Caty Groen schrijft tiende boek in misdaadreeks: 'Als ik iets interessants voorbij zie komen, schrijf ik het gelijk op'

Een rechercheur, een onopgeloste moord en Dordrecht als decor: dat zijn de vaste ingrediënten van de...

Dit gebouw met 51 appartementen wordt gebouwd voor senioren en er zijn al 800 aanmeldingen

Al ruim drie jaar geleden werd het aangekondigd, maar nu is de verkoop van een nieuw appartementenco...

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Een explosief heeft een raam van een apotheek in Dordrecht vernield. Volgens de politie gebeurde dat...

1880 nieuwbouwhuizen en duidelijkheid voor scholen en sportverenigingen: dit is het plan voor Sliedrecht-Noord

Na een tijd van schetsen en ideeën, is het plan voor Sliedrecht-Noord letterlijk tastbaar geworden. ...

Taakstraf voor man die tientallen kilo's vuurwerk opsloeg

Een 30-jarige man uit Ridderkerk heeft een taakstraf van 180 uur opgelegd gekregen voor het opslaan ...