Dordrecht, Netherlands

Update RIVM: 147 nieuwe sterfgevallen

In de afgelopen 24 uur is het dodental als gevolg van het coronavirus gestegen met 147, meldt het RIVM woensdagmiddag. Dat zijn er minder dan dat er gisteren gemeld zijn.
Marjolein Vos | 8 april 2020 14:15 | Aangepast op 8 april 2020 14:15
Het RIVM gaf toen aan dat het aantal dinsdag altijd hoger ligt dan de rest van de week vanwege de verwerking van gemelde gegevens uit het weekend. In totaal zijn nu 2248 mensen in Nederland overleden aan de gevolgen van het coronavirus.

Het aantal patiënten dat in een ziekenhuis is opgenomen (geweest), is met 308 toegenomen tot 7735. Er zijn in een dag tijd 969 mensen positief getest. Daarmee komt het totaal aantal besmettingsgevallen op 20.549.

Lees ook

FC Dordrecht verliest laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar van FC Eindhoven

FC Dordrecht heeft de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met een verliespartij afgesloten. ...

Anne Larena (10) verloor haar zus aan kanker en trotseert nu de kou voor KiKa

De Dordtse Anne Larena Theunisse (10) draagt sinds afgelopen maandag een korte broek voor het goede ...

Lindsay en Terrence kochten huis in verdwijnend Moerdijk, gemeente weigert nu elk contact

De Papendrechtse Lindsay en Terrence die in oktober een huis kochten van de gemeente Moerdijk willen...

Ridderkerker wint 1 miljoen euro

Ridderkerk is een miljonair rijker. Eén van de inwoners won eerder deze week 1 miljoen euro belastin...

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

De N3 van Papendrecht naar Dordrecht is vrijdagochtend lange tijd dicht geweest na een ongeluk. Het ...

Ondanks nederlaag geniet Jamai van debuut op WK darts: 'Het was heel tof'

Het allereerste WK darts van Jamai van den Herik (22) zit er na één ronde op. De Alblasserdammer gin...