Dordrecht, Netherlands

Update RIVM: landelijk 129 nieuwe coronapatiënten opgenomen

Het geregistreerde dodental als gevolg van het coronavirus is gestegen met 142, meldt het RIVM. Dat zijn iets minder doden dan gisteren, toen er 144 gemeld werden.
Corrado Francke | 18 april 2020 14:05 | Aangepast op 18 april 2020 14:05
Ook zijn er landelijk 129 nieuwe coronapatiënten opgenomen in het ziekenhuis. Dat zijn ook minder nieuwe patiënten dan vrijdag gemeld: toen ging het om 156 mensen. Het totaal aantal coronapatiënten dat in het ziekenhuis is opgenomen of opgenomen is geweest is nu 9594.

Zestien Dordtse doden

In de regio Zuid-Holland Zuid zijn volgens de GGD inmiddels 61 mensen overleden aan het coronavirus. Daarvan komen er 16 uit Dordrecht.

In totaal zijn nu, voor zover bekend, 3601 mensen in Nederland overleden aan de gevolgen van het coronavirus. Dat aantal ligt in werkelijkheid hoger, doordat alleen geteste patiënten worden meegerekend als ze overlijden aan de gevolgen van een besmetting.

Het aantal nieuw gemelde besmettingen is 1140. In totaal zijn er nu 31.589 besmettingsgevallen bekend. Doordat lang niet iedereen getest wordt, ligt het werkelijke aantal besmettingen hoger.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Coffeeshopbezoek eindigt in steekpartij met schaar: OM wil verdachte vrijspreken

De 21-jarige man die verdacht wordt van een steekpartij op het Bagijnhof in Dordrecht moet worden vr...

Rook uit scheepsruim, olierestjes in brand

Bij een scheepswerf aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft korte tijd brand gewoed in het ruim van ...

Fietscursus voor ouderen: ‘Soms schrik ik me rot’

De aanwezigheid van elektrische stepjes, snelle fietsen en fatbikes op de fietspaden zorgt ervoor da...

Kortstondige romance mondt uit in stalking en bedreiging: 730 berichten op één dag

Tegen een dertigjarige man uit Oudekerk aan den IJssel is een voorwaardelijke celstraf en een gebied...

Zonder auto tóch door de milieustraat dankzij Conny: ‘Ik ben intens blij’

De Dordtse milieustraat is toegankelijk gemaakt voor bewoners zónder auto. En dat allemaal dankzij e...

Watertoren krijgt cultureel café: ‘Dit is een hele toffe locatie’

De watertoren van Zwijndrecht zal vanaf komend najaar publiek toegankelijk worden, met de mogelijkhe...