gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

UPDATE: Storing parkeerautomaten voorbij

af24ca6f5444695362a1928898de988c.jpg

De storing bij parkeerautomaten in het Centrum van Dordrecht is voorbij. Bij de automaten kon de parkeeractie dinsdag geregeld niet voltooid worden, door een instabiele verbinding. Dat kwam door een kabelbreuk van KPN, de verbinding loopt nu over een ander netwerk.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Een landelijke storing in het netwerk zorgde voor het probleem, waardoor de parkeerautomaten soms blijven hangen en het scherm blijft staan met de tekst "een moment geduld aub".  "De ene keer lukte de transactie wel, op het volgende moment niet", vertelt Jonne van Bochhove, woordvoerder van de gemeente.

Parkeerders moesten bij weigering van een parkeerautomaat een ander automaat proberen. "Lukt het dan nog niet, dan moet je met parkeerbeheer bellen. Daar wordt dan gekeken naar een oplossing."

Handhavers wisten van de storing en hielden er rekening mee. "Als er bijvoorbeeld vijf auto's bij elkaar staan, die niet betaald hebben dan weten ze hoe laat het is."

Hoeveel inkomsten de gemeente mis is gelopen is niet bekend. "Veel mensen betalen met de app en die hebben er dus geen last van. Wij zien ook dat er veel betalingen wel plaatsvinden, maar we kunnen niet zien wat er niet gebeurt."

Lees ook

FC Dordrecht tegen ADO

Sjoerd Ars is de nieuwe technisch manager van FC Dordrecht

In de zoektocht naar een nieuwe technisch manager is FC Dordrecht uitgekomen bij de 42-jarige Sjoerd Ars. De goaltjesdief van weleer zet zijn krabbel onder een contract voor één jaar bij de Schapenkoppen en treedt per direct in dienst. Ars was eerder tussen 2018 en 2023 werkzaam als technisch manager bij Fortuna Sittard.

fotopapbrug.png

Maandenlange megaklus aan deze 'oudere dame', dit gaat er gebeuren

De Papendrechtsebrug gaat vanaf juli negen maanden dicht voor al het verkeer. In die tijd staat een grote klus op de planning, want zowel het vaste als het beweegbare deel wordt aangepakt. Wat gaat er precies gebeuren? Arthur en Marcel geven namens Rijkswaterstaat antwoord op die vraag.

pixabayschutting.png

'Inbrekers' blijken 14-jarigen die hun huis proberen te ontglippen: 'Verkeerde timing'

Agenten keken vreemd op toen zij midden in de nacht twee personen over een schutting zagen klimmen in de Dordtse wijk Sterrenburg. Het bleken echter geen inbrekers te zijn, maar twee 14-jarige jongens die midden in de nacht stiekem probeerden hun huis te verlaten.

fotoooooooo.png

Dreun voor museum, dat opnieuw voor sluiting vreest: ‘Een uur voor het reces kwam de brief’

Wordt het Nationaal Onderwijsmuseum in Dordrecht alsnog wegbezuinigd? Het museum leek gered door een aangenomen voorstel in de Tweede Kamer, maar kreeg een paar weken later slecht nieuws van het ministerie. Is sluiting alsnog op komst? “Ergens moeten we daar rekening mee houden, dat is de realiteit.”

Persfoto Chris van Benschop lr.jpg

Chris van Benschop stopt eerder als wethouder

De Dordtse wethouder Chris van Benschop maakt de overstap naar organisatie Mooi Sociaal. Van Benschop zou al afzwaaien als wethouder zodra er een nieuw college is gevormd, maar heeft nu per deze vrijdag haar functie al neergelegd.

branda16.jpg

Vrachtwagen en bestelbus in brand bij tankstation langs A16

Bij een tankstation langs de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht hebben vrijdagochtend een vrachtwagen en bestelbus in brand gestaan. Daarbij kwam veel rook vrij. Hulpdiensten werden iets voor 09.30 uur massaal opgeroepen.