Dordrecht, Netherlands

Vader Diego blijft vastzitten

De vader van de om het leven gebrachte Diego blijft nog zeker drie maanden in de cel. Eerder was zijn hechtenis al met twee weken verlengd.
Peter Tromp | 21 maart 2017 15:52 | Aangepast op 21 maart 2017 15:52
Het onderzoek naar wat zich in de nacht naar 1 maart in het huis van de vader en zijn zoontje heeft afgespeeld, is nog altijd in volle gang.

De vader wordt verdacht van moord of doodslag. Hij belde ‘s morgens zelf de politie om te vertellen dat zijn zoontje van tien dood was. Sindsdien zit de vader vast.

Lees ook

Het Jaar Van: de verdwaalde trucker die een fietsbrug aan gort reed en viral ging

Het werd begin dit jaar wereldnieuws: een trucker die over een fietsbruggetje rijdt en een spoor van...

19-jarige heeft ruim honderd kilo illegaal vuurwerk in huis

De politie heeft dinsdag meer dan 100 kilo illegaal vuurwerk in beslag genomen. De 19-jarige bewoner...

In de rij voor oliebollen en het laatste vuurwerk: 'Volgend jaar? Een extra borreltje'

De laatste dag van het jaar is aangebroken en dat betekent vuurwerk en oliebollen. Bij de oliebollen...

Lichtjesfestival maakt dit plein een stuk kleurrijker: 'Je komt in een andere wereld'

Op het Energieplein in Dordrecht was dinsdagavond veel meer licht dan normaal. Tijdens het Lichtjesf...

Kinderopvang op slot na vernietigend rapport: ‘Ophouden met je gejank!’

Kinderopvang Happy4kids in Dordrecht moet de deuren sluiten. Een vernietigend inspectierapport met ‘...

Twee autobranden in één nacht in onze regio

In zowel Dordrecht als Zwijndrecht is in de nacht van donderdag op vrijdag een autobrand geweest. Be...