Dordrecht, Netherlands

Vader gedode Diego blijft vastzitten

De vader van de 10-jarige Diego blijft in voorlopige hechtenis tot de volgende zitting. Dat besloot het Openbaar Ministerie vrijdagochtend in de Rotterdamse rechtbank naar aanleiding van nieuw bewijs, zo heeft vader Marcel S. enkele dagen voor de moord gegoogled op het kalmeringsmiddel oxazepam wat in het bloed van Diego is aangetroffen.
Vera Willers | 1 september 2017 10:05 | Aangepast op 1 september 2017 10:05
Diego werd in maart dood in zijn huis aan de Vethkade in Krispijn aangetroffen. De jongen is door verwurging om het leven gekomen, DNA van de vader zou volgens justitie in de hals van Diego gevonden zijn.

De 38-jarige verdachte was vrijdagmorgen niet aanwezig bij de zitting. Zijn advocaat pleitte om de voorlopige hechtenis op te heffen. De verdachte zegt dat hij onschuldig is, daarnaast staat volgens haar staat in het dossier niet duidelijk aangegeven of S. al zes maanden terecht vastzit. Het OM was daardoor niet overtuigd.

Meest gelezen

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Glijden of wippen kan hier straks niet meer, want er is te weinig geld

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 29 jan 2026 10:46

Lees ook

Krijgt deze Dordtse uitvinding een standbeeld? 'Iconen moet je koesteren'

Als het aan Tjarco van Raalte ligt, staat er over precies drie jaar na vandaag een standbeeld van de...

Ontmoetingen met lijsttrekkers in nieuwe serie van Op Pad Met Ad

Op Pad Met Ad staat de komende weken geheel in het teken van de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maa...

Verwarde man aangetroffen na melding schietpartij in Papendrecht

Door een melding van een schietpartij zijn verschillende eenheden woensdagmiddag naar de Duivenstraa...

Met de kabel over de stoep: Dordtenaren mogen elektrische auto voortaan vanuit huis opladen

Goed nieuws voor gebruikers van elektrische auto's: Dordtenaren hoeven geen vergunning meer te hebbe...

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

De bouw van bijna tweehonderd jongerenwoningen in Dordrecht gaat binnenkort van start. Bouwer AKOR i...

Kuijt hoefde Plug niet over te halen voor FC Dordrecht: ‘Zelf de keuze gemaakt’

Van allerlei kanten was er interesse voor Jan Plug, maar de Feyenoorder koos uiteindelijk voor een t...