Dordrecht, Netherlands

Vader gedode Diego: "Ik ben onschuldig"

Dordtenaar Marcel S. zegt onschuldig te zijn aan de dood van z'n 10-jarige zoon. Dat laat hij via zijn advocaat aan RTV Rijnmond weten. In zijn woning aan de Jan Vethkade trof de vader in de ochtend van 1 maart de kleine Diego dood aan in z'n bed.
Petra Scheurwater | 29 maart 2017 18:12 | Aangepast op 29 maart 2017 18:12
De vader belde zelf de politie, die hem meteen aanhield als verdachte. Het Openbaar Ministerie verdenkt hem van moord of doodslag op z'n kind.

"Mijn cliënt betreurt het dat hij als verdachte gezien wordt", zegt advocate Kim van de Wijngaart.

"Wij willen geen nieuwe emoties oproepen, dus willen we het nu laten bij een summiere verklaring", zegt de raadsvrouw; "Mijn cliënt juicht elk onderzoek toe, omdat ook hij vindt dat de dood van z'n zoon tot de bodem moet worden uitgezocht."

Priscilla Glimmerveen, woordvoerder namens moeder en schoonfamilie, is niet verbaasd: "Wij weten dat de vader zegt onschuldig te zijn, maar wij kunnen er niet over oordelen. Ook wij hopen dat het onderzoek snel wordt afgerond."

Meest gelezen

Op deze plek komen bijna 200 nieuwe koop- en huurwoningen

Redactie Streek 56 | 3 nov 2025 10:43

Politie zoekt verdachte van beroving jongen (16) in Zwijndrecht

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 31 okt 2025 14:00

Lees ook

Volledig elektrisch baggeren: dankzij deze investering van 3,5 miljoen euro kan het

Een primeur voor de Sliedrechtse baggeraar Van den Herik. Het schip Prins 6 is het eerste volledig e...

Inaaya Mashal volgt Mees van Veen op als kinderburgemeester Papendrecht

Inaaya Mashal is de nieuwe en daarmee de tweede kinderburgemeester ooit van Papendrecht. Op maandaga...

Dit zijn de winnaars van de Dordtse Puienprijs 2025

Het bioscooppand van filmtheater De Witt is een van de winnaars van de Dordtse Puienprijs 2025. Die ...

Cliënt die gordijn in brand stak in kliniek hoeft niet terug de cel in

De rechtbank heeft een 34-jarige man uit Hardinxveld-Giessendam veroordeeld tot een celstraf voor he...

Boa's met bodycams: ook deze gemeente rust handhavers ermee uit

Buitengewoon Opsporingsambtenaren (boa's) in Ridderkerk krijgen voortaan een bodycam bij de standaar...

Ongeduld bij FC Dordrecht neemt verder toe: ‘Soms krijg je niet wat je verdient’

Wie helpt FC Dordrecht uit het dal? Een antwoord is nodig, want op een avond waarin afmakers ontbrak...