Niet alle kinderen gaan op vakantie. Daarom organiseert het wijkcentrum allerlei activiteiten om de jongeren bezig te houden. Woensdagmiddag konden ze cake bakken en bingo spelen.http://www.youtube.com/watch?v=QT8eyMstfTM
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 5 juli 2026 10:00
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 4 juli 2026 11:43
Redactie Streekomroep | 13 juli 2026 17:00
De nieuwe coalitie in Hardinxveld-Giessendam wil liever een eigen gemeentelijk zwembad en noemt een asielzoekerscentrum (azc) binnen de eigen grenzen ‘onrealistisch’. Dat blijkt uit het bestuursakkoord van de nieuwe coalitiepartijen T@B en SGP.
Een stormbaan, pannakooi, pumptrack, springkussen en fitnesstoestellen: supporters van FC Dordrecht werden op de zogeheten fandag uitgedaagd om zelf ook fanatiek te bewegen. Al waren het oefenduel met Feyenoord, de handtekeningensessie na afloop en een gloednieuwe muurschildering de grootste publiekstrekkers.
Voor de tweede keer in korte tijd is er een mobiele camera geplaatst in een straat in Zwijndrecht. In een huis aan De Were woont volgens de gemeente een overlastgevend gezin, dat al meermaals betrokken is geweest bij meldingen van onder meer intimidatie en bedreiging. Buurtbewoners uitten eerder al hun zorgen over de overlast.
Op de N214 bij Oud-Alblas is dinsdagmiddag een motorrijder om het leven gekomen. Hij kwam even na 14.00 uur in botsing met een vrachtwagen.
De muziektheatervoorstelling PFAS Forever is donderdag voor het laatst in Dordrecht opgevoerd. Het theaterstuk is gericht op PFAS-vervuiling en werd zes keer getoond aan publiek. Naast acteurs waren er ook muziek, een fanfareband en een koor te horen en te zien. Nu zijn er plannen om met het theaterstuk naar België te trekken.
Om al een beetje in de sfeer te komen van Big Rivers 2026 is deze zaterdag nog een keer de compilatie van vorig jaar te zien op TV Dordrecht.