gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Valse start voor FC Dordrecht: 'Goals geven we op een belachelijke manier weg'

3d1d6d0dae547c5a077e38d1bf076a22

Gezelligheid, een lekker voetbalweertje en veel bier: supporters van FC Dordrecht waren vrijdagavond klaar voor een mooie seizoenstart. Die hoop kon de club op het veld niet omzetten in een resultaat, want tegenstander Roda JC nam drie punten mee naar Limburg: 0-2. "Je wilt altijd het seizoen lekker beginnen, maar dat is vandaag niet gelukt", zegt een teleurgestelde Jop van der Avert.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De verdediger zag hoe de bezoekers binnen een halfuur de eindstand op het scorebord zetten. "We maken het ze makkelijk, want kregen een paar gevaarlijke counters kregen. Met die snelle gasten van ze voorin weet je dat zulke momenten niet mogen gebeuren. Dat gebeurt wel, krijgen zij een goed gevoel en dan ziet dat eruit alsof we een beetje achter de feiten aanlopen."

Verslaggever Corrado Francke peilde voor het duel de stemming bij toeschouwers en praatte na afloop met trainer Michele Santoni en verdediger Jop van der Avert:
Van der Avert, die de voorkeur kreeg boven Devon Koswal, erkent dat het moeilijk was om grip op Roda JC te krijgen. "De tweede helft was wel iets beter, maar nog lang niet goed genoeg. We hebben nog stappen te maken, laat dat duidelijk zijn", benadrukt hij.

Santoni zelf oogde zeer teleurgesteld, zelfs wat aangeslagen. "Die twee goals geven we op een belachelijke manier weg", stelt de Italiaanse oefenmeester. "Ik vind ook dat een aantal spelers niet het niveau haalde die we in de afgelopen weken gezien hebben." Hij twijfelde, zo zei hij kort na het duel, of een aantal spelers wel tegen de competitiedruk kunnen.
f91ae7eb575eaa987f6780b0c53322e1
Donderdag gaf Santoni al aan dat Van der Avert een basisplek 'zelf heeft afgedwongen'. De Brabantse linkspoot vond dat hij vorig jaar geen goed seizoen heeft gedraaid. "Ik heb met mezelf afgesproken dat het dit seizoen anders moest. Ik ben vanaf nul begonnen en met hard trainen zie ik wel waar het eindigt."

De volgende wedstrijd van FC Dordrecht is op maandag 15 augustus bij Jong PSV.
a2ca3d54242231e10fb1a4bbebeca99f

Lees meer over:

Lees ook

hoogblokland

Vijfheerenlanden uit zorgen over mogelijke azc-locatie Molenlanden

De gemeente Vijfheerenlanden spreekt opnieuw haar zorgen uit over één van de mogelijke locaties voor een asielopvang in buurgemeente Molenlanden. “Wij vinden het onacceptabel als uitsluitend wordt gekeken naar de formele gemeentegrens en niet naar de feitelijke effecten van een opvanglocatie op de omgeving”, zo meldt burgemeester Sjors Fröhlich in een brief aan de Molenlandse raad.

foto vierdaagse

VIERDAAGSE

Onweer zet streep door start Avondvierdaagse: 'We willen geen risico nemen'

De start van de Dordtse Avondvierdaagse wordt een dag uitgesteld. Vanaf de ochtend tot aan 21.00 uur dinsdagavond geldt voor heel ons land code geel: er wordt gewaarschuwd voor onweer en stevige regenbuien. Bij die buien zijn hagel en windstoten mogelijk.

drone

Van straatraces tot diefstal: deze drone bewaakt 24/7 dit bedrijventerrein

Een drone die de veiligheid op een bedrijventerrein extra kan waarborgen. Het gebeurt nu in onze streek alleen nog in Zwijndrecht, waar bedrijventerrein De Geer en Groote Lindt een pilot draaien met het apparaat. Zo kunnen zaken als diefstal, vandalisme en straatraces beter worden aangepakt.

devellockhorst

Deze zwembaden zijn de komende dagen (deels) dicht

Twee zwembaden in onze streek zijn deze week een aantal dagen helemaal of gedeeltelijk dicht. In zwembad De Hoge Devel in Zwijndrecht wordt gewerkt aan het tegelwerk in het gebouw en in zwembad De Lockhorst in Sliedrecht wordt een lekkage bij het buitenbad verholpen.

IMG_4011

Opluchting overheerst na vermissing van kater Oscar: 'Mijn maatje is terug'

Blijdschap en voornamelijk opluchting bij Remco van Die. Na twaalf dagen vol onwetendheid en angst is kater Oscar namelijk weer terug bij zijn baasje. En dat maakt heel wat los. “Hij is mijn maatje, je mist iets als hij er niet is. Ik praatte zelfs tegen hem als hij naast me zat.”

busink

Man met onbegrepen gedrag uit flat gehaald: ‘Vaker een punt van aandacht’

De politie heeft donderdagmiddag een man uit een flatwoning aan de Dordtse Blaauwweg gehaald. Hij is niet aangehouden, maar overgedragen aan de crisisdienst. Agenten hebben daarbij geholpen: nadat zijn deur is ingeramd, is de man in een vacuümmatras meegenomen.