gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Valse start voor FC Dordrecht: 'Goals geven we op een belachelijke manier weg'

3d1d6d0dae547c5a077e38d1bf076a22

Gezelligheid, een lekker voetbalweertje en veel bier: supporters van FC Dordrecht waren vrijdagavond klaar voor een mooie seizoenstart. Die hoop kon de club op het veld niet omzetten in een resultaat, want tegenstander Roda JC nam drie punten mee naar Limburg: 0-2. "Je wilt altijd het seizoen lekker beginnen, maar dat is vandaag niet gelukt", zegt een teleurgestelde Jop van der Avert.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De verdediger zag hoe de bezoekers binnen een halfuur de eindstand op het scorebord zetten. "We maken het ze makkelijk, want kregen een paar gevaarlijke counters kregen. Met die snelle gasten van ze voorin weet je dat zulke momenten niet mogen gebeuren. Dat gebeurt wel, krijgen zij een goed gevoel en dan ziet dat eruit alsof we een beetje achter de feiten aanlopen."

Verslaggever Corrado Francke peilde voor het duel de stemming bij toeschouwers en praatte na afloop met trainer Michele Santoni en verdediger Jop van der Avert:
Van der Avert, die de voorkeur kreeg boven Devon Koswal, erkent dat het moeilijk was om grip op Roda JC te krijgen. "De tweede helft was wel iets beter, maar nog lang niet goed genoeg. We hebben nog stappen te maken, laat dat duidelijk zijn", benadrukt hij.

Santoni zelf oogde zeer teleurgesteld, zelfs wat aangeslagen. "Die twee goals geven we op een belachelijke manier weg", stelt de Italiaanse oefenmeester. "Ik vind ook dat een aantal spelers niet het niveau haalde die we in de afgelopen weken gezien hebben." Hij twijfelde, zo zei hij kort na het duel, of een aantal spelers wel tegen de competitiedruk kunnen.
f91ae7eb575eaa987f6780b0c53322e1
Donderdag gaf Santoni al aan dat Van der Avert een basisplek 'zelf heeft afgedwongen'. De Brabantse linkspoot vond dat hij vorig jaar geen goed seizoen heeft gedraaid. "Ik heb met mezelf afgesproken dat het dit seizoen anders moest. Ik ben vanaf nul begonnen en met hard trainen zie ik wel waar het eindigt."

De volgende wedstrijd van FC Dordrecht is op maandag 15 augustus bij Jong PSV.
a2ca3d54242231e10fb1a4bbebeca99f

Lees meer over:

Lees ook

kat vermist

Kat Oscar verdween op hoge snelheid, nu is hij terug bij Remco: 'Ik kon bijna niet praten'

Mooi nieuws: de ruim anderhalve week vermiste kat Oscar is gevonden. Oscar verdween op hoge snelheid vanuit Rijsoord, maar werd woensdagavond door iemand gezien in het Brabantse Oudenbosch. Zijn baasje Remco van Die is opgelucht: “Toen ik werd gebeld, kon ik bijna niet praten."

THUMB WEBSITE

Avondvierdaagse dag na afgelasting wel van start, dat levert vrolijke gezichten op

De Dordtse avondvierdaagse is een dag later dan gepland van start gegaan. Vanwege opgegeven noodweer moest het festijn dinsdag nog worden afgeblazen, maar met een heerlijk zonnetje, dansende kinderen en gezellige muziek is de aftrap op woensdag een groot feest.

IMG_7275 (1)

Let op: dit station staat donderdagavond opnieuw vol met hulpdiensten

Hulpdiensten zijn donderdagavond opnieuw massaal op station Dordrecht te vinden. Niet vanwege een groots incident, maar vanwege een oefening. De Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid wil hiermee de samenwerking tussen de betrokken hulpdiensten verder verbeteren.

Fakkelprotest Nieuw-Lekkerland

Opnieuw protest tegen mogelijk azc, demonstranten tonen tientallen fakkels

In Nieuw-Lekkerland is woensdagavond opnieuw gedemonstreerd tegen de mogelijke komst van een asielzoekerscentrum (azc) in het dorp. Er werden meerdere toespraken gehouden, waarna de aanwezigen gezamenlijk zo’n zestig fakkels aanstoken. Het protest verliep rustig.

Rijkswaterstaat

Ongeluk met meerdere voertuigen op A27, weg tijdelijk dicht geweest

Op de A27 bij Noordeloos is een ongeluk met meerdere voertuigen gebeurd vanuit de richting Gorinchem. De weg is tijdelijk dicht geweest en er is een lange file ontstaan.

Point Blur_Jun112026_065550

Auto crasht op brug, bestuurder (33) aangehouden voor rijden onder invloed

Een 33-jarige man is woensdagavond laat aangehouden na een auto-ongeluk op de Zwijndrechtsebrug. Volgens de politie reed de man onder invloed.