gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Valse start voor FC Dordrecht: 'Goals geven we op een belachelijke manier weg'

3d1d6d0dae547c5a077e38d1bf076a22

Gezelligheid, een lekker voetbalweertje en veel bier: supporters van FC Dordrecht waren vrijdagavond klaar voor een mooie seizoenstart. Die hoop kon de club op het veld niet omzetten in een resultaat, want tegenstander Roda JC nam drie punten mee naar Limburg: 0-2. "Je wilt altijd het seizoen lekker beginnen, maar dat is vandaag niet gelukt", zegt een teleurgestelde Jop van der Avert.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De verdediger zag hoe de bezoekers binnen een halfuur de eindstand op het scorebord zetten. "We maken het ze makkelijk, want kregen een paar gevaarlijke counters kregen. Met die snelle gasten van ze voorin weet je dat zulke momenten niet mogen gebeuren. Dat gebeurt wel, krijgen zij een goed gevoel en dan ziet dat eruit alsof we een beetje achter de feiten aanlopen."

Verslaggever Corrado Francke peilde voor het duel de stemming bij toeschouwers en praatte na afloop met trainer Michele Santoni en verdediger Jop van der Avert:
Van der Avert, die de voorkeur kreeg boven Devon Koswal, erkent dat het moeilijk was om grip op Roda JC te krijgen. "De tweede helft was wel iets beter, maar nog lang niet goed genoeg. We hebben nog stappen te maken, laat dat duidelijk zijn", benadrukt hij.

Santoni zelf oogde zeer teleurgesteld, zelfs wat aangeslagen. "Die twee goals geven we op een belachelijke manier weg", stelt de Italiaanse oefenmeester. "Ik vind ook dat een aantal spelers niet het niveau haalde die we in de afgelopen weken gezien hebben." Hij twijfelde, zo zei hij kort na het duel, of een aantal spelers wel tegen de competitiedruk kunnen.
f91ae7eb575eaa987f6780b0c53322e1
Donderdag gaf Santoni al aan dat Van der Avert een basisplek 'zelf heeft afgedwongen'. De Brabantse linkspoot vond dat hij vorig jaar geen goed seizoen heeft gedraaid. "Ik heb met mezelf afgesproken dat het dit seizoen anders moest. Ik ben vanaf nul begonnen en met hard trainen zie ik wel waar het eindigt."

De volgende wedstrijd van FC Dordrecht is op maandag 15 augustus bij Jong PSV.
a2ca3d54242231e10fb1a4bbebeca99f

Lees meer over:

Lees ook

aanhouding Ridderkerk

Buurt hoort knal, 31-jarige man uit huis gehaald

Een 31-jarige inwoner van Ridderkerk is dinsdagavond door een arrestatieteam uit zijn huis gehaald. Buurtbewoners hadden aan het begin van de avond een knal gehoord en ook zouden er spullen uit de flat aan de Reijerweg zijn gegooid.

foetusveldje

Een klein graf met een grote betekenis: Molenlanden wil foetusvelden

De gemeente Molenlanden wil zogeheten foetusvelden aanleggen voor ouders die hun kindje zijn verloren tijdens, of kort na de zwangerschap. Dit alternatief voor de kindergraven willen ze op drie begraafplaatsen realiseren.

mishandelingconducteur

Beelden van verdachte mishandeling treinconducteur nu ook in Opsporing Verzocht

De verdachte die bijna een jaar geleden een conducteur mishandelde in een trein bij station Sliedrecht, is nog altijd niet opgepakt. De politie bracht eerder al herkenbare beelden van de man naar buiten, maar heeft deze maandagavond ook getoond in het tv-programma Opsporing Verzocht.

fotopersburobusinkinvallen

Ook Zwijndrechts pand gesloten na drugsvondst bij inval

De burgemeester van Zwijndrecht heeft het bedrijfspand waar vorige maand een synthetisch drugslab werd gevonden na een inval, gesloten. Eerder besloot de burgemeester van Dordrecht hetzelfde te doen met een pand in zijn gemeente.

archieffotopolitie

Zwijndrechtenaar (19) vast na schietpartij op festival

De politie heeft zondag een 19-jarige man uit Zwijndrecht opgepakt vanwege een schietpartij in Amsterdam op zaterdagavond. Daarbij raakten twee mensen gewond.

Natasja buschauffeur verhaal foto

Voor buschauffeur Natasja is staken voor sociale zekerheid belangrijk: ‘Best pittig’

De ov-staking van woensdag is niet zonder reden. Vakbonden FNV en CNV voeren actie tegen het kabinetsbeleid op het gebied van sociale zekerheid. Voor buschauffeur Natasja Nieuwendorp-Batenburg uit Dordrecht is dat heel belangrijk, en dus staakt ze mee.