gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Valse start voor FC Dordrecht: 'Goals geven we op een belachelijke manier weg'

3d1d6d0dae547c5a077e38d1bf076a22

Gezelligheid, een lekker voetbalweertje en veel bier: supporters van FC Dordrecht waren vrijdagavond klaar voor een mooie seizoenstart. Die hoop kon de club op het veld niet omzetten in een resultaat, want tegenstander Roda JC nam drie punten mee naar Limburg: 0-2. "Je wilt altijd het seizoen lekker beginnen, maar dat is vandaag niet gelukt", zegt een teleurgestelde Jop van der Avert.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De verdediger zag hoe de bezoekers binnen een halfuur de eindstand op het scorebord zetten. "We maken het ze makkelijk, want kregen een paar gevaarlijke counters kregen. Met die snelle gasten van ze voorin weet je dat zulke momenten niet mogen gebeuren. Dat gebeurt wel, krijgen zij een goed gevoel en dan ziet dat eruit alsof we een beetje achter de feiten aanlopen."

Verslaggever Corrado Francke peilde voor het duel de stemming bij toeschouwers en praatte na afloop met trainer Michele Santoni en verdediger Jop van der Avert:
Van der Avert, die de voorkeur kreeg boven Devon Koswal, erkent dat het moeilijk was om grip op Roda JC te krijgen. "De tweede helft was wel iets beter, maar nog lang niet goed genoeg. We hebben nog stappen te maken, laat dat duidelijk zijn", benadrukt hij.

Santoni zelf oogde zeer teleurgesteld, zelfs wat aangeslagen. "Die twee goals geven we op een belachelijke manier weg", stelt de Italiaanse oefenmeester. "Ik vind ook dat een aantal spelers niet het niveau haalde die we in de afgelopen weken gezien hebben." Hij twijfelde, zo zei hij kort na het duel, of een aantal spelers wel tegen de competitiedruk kunnen.
f91ae7eb575eaa987f6780b0c53322e1
Donderdag gaf Santoni al aan dat Van der Avert een basisplek 'zelf heeft afgedwongen'. De Brabantse linkspoot vond dat hij vorig jaar geen goed seizoen heeft gedraaid. "Ik heb met mezelf afgesproken dat het dit seizoen anders moest. Ik ben vanaf nul begonnen en met hard trainen zie ik wel waar het eindigt."

De volgende wedstrijd van FC Dordrecht is op maandag 15 augustus bij Jong PSV.
a2ca3d54242231e10fb1a4bbebeca99f

Lees meer over:

Lees ook

merwedelingelijn01

Geen treinen tussen Dordrecht en Sliedrecht tot einde van de ochtend

Op het spoor tussen Dordrecht en Sliedrecht reden donderdagochtend geen treinen. Dit kwam door een stroomstoring, meldde ProRail.

yv2026711A1B07460

Quinn (20) werd ineens van tribune geplukt om profs te fluiten: 'Dit moment vergeet ik nooit meer'

Nietsvermoedend keek de jonge amateurscheidsrechter Quinn Vugts op de tribune naar zijn broer tijdens FC Dordrecht-Excelsior. Totdat de scheidsrechter geblesseerd raakte. Een kwartier later floot hij niet de amateurs van Overmaas en Zwarte Pijl, maar bevond hij zich tussen de profvoetballers.

politie 02

Man steekt slachtoffer met schroevendraaier

De politie heeft een 23-jarige man uit Ridderkerk aangehouden na een steekincident in dat dorp. Dat gebeurde met een schroevendraaien even voor 22.00 uur in de Coosje Ayalstraat. Het slachtoffer zou een 15-jarige jongen zijn, die ter plaatse behandeld kon worden door ambulancepersoneel en niet naar het ziekenhuis hoefde.

brandziekenhuiszwi

Brand in Zwijndrechts ziekenhuis, meerdere afdelingen dicht

In de Zwijndrechtse locatie van het Albert Schweitzer Ziekenhuis is zondag op maandag nacht brand uitgebroken. De brand ontstond rond 03.30 uur door elektrische apparaten in het ziekenhuis. Meerdere poliklinieken op de locatie zijn vandaag gesloten.

moerdijkbrug

Werkzaamheden aan Moerdijkbrug , verkeer moet rekening houden met vertraging

Verkeer op de A16 moet de komende tijd al rekening houden met vertraging vanwege de afsluiting van de Papendrechtsebrug, maar deze en volgende week wordt dat mogelijk nog iets erger. Vanaf dinsdagavond werkt Rijkswaterstaat namelijk aan de Moerdijkbrug. In de richting van Rotterdam tot de aansluiting met de N3 is één rijstrook afgesloten.

businkvrachtwagen

Te hoge vrachtwagen rijdt zich vast in tunnel

In de Krispijntunnel in Dordrecht is donderdag een flinke ravage ontstaan. Aan het begin van de avond wilde een vrachtwagen de tunnel in rijden, maar die bleek te hoog.