gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Valse start voor FC Dordrecht: 'Goals geven we op een belachelijke manier weg'

3d1d6d0dae547c5a077e38d1bf076a22.jpg

Gezelligheid, een lekker voetbalweertje en veel bier: supporters van FC Dordrecht waren vrijdagavond klaar voor een mooie seizoenstart. Die hoop kon de club op het veld niet omzetten in een resultaat, want tegenstander Roda JC nam drie punten mee naar Limburg: 0-2. "Je wilt altijd het seizoen lekker beginnen, maar dat is vandaag niet gelukt", zegt een teleurgestelde Jop van der Avert.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De verdediger zag hoe de bezoekers binnen een halfuur de eindstand op het scorebord zetten. "We maken het ze makkelijk, want kregen een paar gevaarlijke counters kregen. Met die snelle gasten van ze voorin weet je dat zulke momenten niet mogen gebeuren. Dat gebeurt wel, krijgen zij een goed gevoel en dan ziet dat eruit alsof we een beetje achter de feiten aanlopen."

Verslaggever Corrado Francke peilde voor het duel de stemming bij toeschouwers en praatte na afloop met trainer Michele Santoni en verdediger Jop van der Avert:
Van der Avert, die de voorkeur kreeg boven Devon Koswal, erkent dat het moeilijk was om grip op Roda JC te krijgen. "De tweede helft was wel iets beter, maar nog lang niet goed genoeg. We hebben nog stappen te maken, laat dat duidelijk zijn", benadrukt hij.

Santoni zelf oogde zeer teleurgesteld, zelfs wat aangeslagen. "Die twee goals geven we op een belachelijke manier weg", stelt de Italiaanse oefenmeester. "Ik vind ook dat een aantal spelers niet het niveau haalde die we in de afgelopen weken gezien hebben." Hij twijfelde, zo zei hij kort na het duel, of een aantal spelers wel tegen de competitiedruk kunnen.
f91ae7eb575eaa987f6780b0c53322e1.jpg
Donderdag gaf Santoni al aan dat Van der Avert een basisplek 'zelf heeft afgedwongen'. De Brabantse linkspoot vond dat hij vorig jaar geen goed seizoen heeft gedraaid. "Ik heb met mezelf afgesproken dat het dit seizoen anders moest. Ik ben vanaf nul begonnen en met hard trainen zie ik wel waar het eindigt."

De volgende wedstrijd van FC Dordrecht is op maandag 15 augustus bij Jong PSV.
a2ca3d54242231e10fb1a4bbebeca99f.jpg

Lees meer over:

Lees ook

dubbelepolitie

Dordtenaar opgelicht door nepagenten, twee verdachten aangehouden

De politie heeft twee mannen opgepakt voor het oplichten van een Dordtenaar. Zij zouden zich afgelopen januari als politieagenten hebben voorgedaan bij in totaal drie slachtoffers. De verdachten zijn 26 en 27 jaar oud en komen uit Rotterdam.

kidsandcars.png

Een dag vol snelheid en geluk: ‘Kids and Cars’ laat kinderen even alles vergeten

Een dag om even helemaal te vergeten in wat voor vervelende situatie je zit. Voor 75 kinderen staat er zaterdag weer een mooie dag te wachten tijdens de elfde editie van ‘Kids and Cars’ in Alblasserdam. Een evenement waarbij zij mee kunnen rijden in exclusieve (sport)auto’s door de streek. De opbrengst gaat dit jaar naar het Prinses Máxima Centrum.

fotopopo.png

Dankzij helpende hand blijft politie in Zwijndrecht: ‘Wens van heel veel inwoners’

“De politie blijft in Zwijndrecht”, glundert burgemeester Leon Anink. Gevreesd werd dat (wijk)agenten door bezuinigingen elders een uitvalsbasis moesten vinden, maar in het gemeentehuis bood men een helpende hand. “De verhuizing was tussen de 15 en 25 meter.”

jokefoto.png

Iconische steward Joke neemt afscheid van FC Dordrecht: ‘Ik ga alles missen hier’

Ze raakte gewond, maar wordt ook luidkeels toegezongen. Na 25 jaar stopt Joke Louwersheimer (68) als steward van FC Dordrecht. Hoewel ze haar club maar moeilijk kan loslaten, vindt ze het mooi geweest. Met een lach en een traan neemt ze afscheid. “Ik heb een hoop vrienden gemaakt.”

relschopper FC.png

Supporter FC Dordrecht gaat opnieuw in de fout: veroordeeld voor openlijke geweldpleging

Een 31-jarige Dordtenaar heeft een voorwaardelijke celstraf van drie maanden opgelegd gekregen, voor het plegen van openlijk geweld tegen meerdere agenten. Dat deed hij in aanloop naar de wedstrijd van FC Dordrecht tegen FC Den Bosch, aan het begin van dit jaar.

merwedelingelijn01.jpg

Voor één euro een hele dag met het ov: Qbuzz in actie voor CliniClowns

Reizigers in de streek kunnen binnenkort een hele dag reizen voor één euro met het openbaar vervoer van Qbuzz. De opbrengst gaat naar de CliniClowns, een stichting die zorgt voor plezier en afleiding bij zieke kinderen.