Dordrecht, Netherlands

Van der Wees Transport krijgt scherm terug

Het grote scherm op het gebouw bij Van der Wees Transport mag volgende maand weer aan. Vorig jaar ging het op zwart door een besluit van de gemeente.
Alka Goos | 30 augustus 2019 16:08 | Aangepast op 30 augustus 2019 16:08
Volgens de gemeente was het namelijk de bedoeling dat het scherm alleen voor eigen reclame gebruikt werd. Het bleek allemaal te gaan om de interpretatie van het woord gelieerd. Een discussie die zo ver ging dat er werd gedreigd met een dwangsom van 5000 euro.

Eerder besloot de rechter in een andere rechtszaak dat de gemeente een ondernemer niet mag verplichten alleen reclame voor zichzelf te maken. Voor Van der Wees dus goed nieuws en een reclamebord dat weer reclame laat zien vanaf volgende maand.

Lees ook

Is dit Jubal 3.0? ‘Zoveel spelende leden bij elkaar heb ik nog nooit gezien’

Muziekvereniging Jubal lijkt met succes een nieuwe weg ingeslagen. Vorig jaar kon voor het eerst in ...

Duurzaam, gratis én verbindend: ruiltas al vijf jaar in Dordts straatbeeld

Niet meer naar een drukke winkelstraat en geen stress in het pashokje: steeds meer inwoners sluiten ...

Opnieuw illegale prostitutie aangetroffen in Papendrecht

Voor de tweede keer in een paar weken tijd is in Papendrecht illegale prostitutie aangetroffen in ee...

Optimisme bij De Plucheplakkers, over punten en miljoenen

FC Dordrecht boekt twee overwinningen op rij en is dit kalenderjaar nog ongeslagen. Daarom staan de ...

Auto vliegt in brand na explosie

In de Rembrandtstraat in Zwijndrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. ...

Krijgt deze Dordtse uitvinding een standbeeld? 'Iconen moet je koesteren'

Als het aan Tjarco van Raalte ligt, staat er over precies drie jaar na vandaag een standbeeld van de...