gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Van Kleef reageert: 'Het is bombarie om niks'

Vastgoedbedrijf Van Kleef vindt de argumenten van de bewoners in de Nieuweweg niet goed. Zij zijn tegen de komst van de bijna tachtig garageboxen aan de Nieuweweg.

Vera Willers |  | Aangepast op
Een medewerker van Van Kleef zegt dat hij het probleem niet ziet. "Als daar een tuincentrum staat, is het er net zo druk", zegt hij. Het plan om een tuincentrum te plaatsen, is er nog steeds. Ook vindt hij het argument dat de Nieuweweg te smal zou zijn, niet opgaan. "Auto's kunnen elkaar makkelijk passeren. Het is gewoon een openbare weg, dus ik zie niet in waarom dat niet mag." De bewoners vinden de garageboxen niet binnen de stijl van de Nieuweweg passen. De boxen zouden dan naast de Joodse begraafplaats staan. "Begraafplaatsen heb je overal en daar worden ook woningen en andere gebouwen naast gebouwd. Ik begrijp dan niet waarom de garages niet naast een Joodse begraafplaats kunnen staan", zegt de medewerker van Van Kleef. 

Lees ook

hitte zwemmen haven

Zo doorstaan inwoners de hitte: een duik, genoeg water en schaduw

Met 35 graden is het hoogtepunt van de temperatuur op woensdag bereikt. Code oranje begon eerder dan aangekondigd en wie deze dagen verkoeling zoekt, kan onder meer in de Grote Kerk van Dordrecht terecht. Maar ook op andere manieren houden streekgenoten het koel.

dji_fly_20260318_094658_688_1773823691995_photo_optimized

Molenlanden presenteert coalitieakkoord, nadruk op samenwerking met gemeenschap

Doe mee!, SGP en ChristenUnie hebben in Molenlanden het coalitieakkoord gepresenteerd. Tijdens die presentatie zijn de fractievoorzitters bevraagd over de totstandkoming van het akkoord en de ambities. Ook zijn de kandidaat-wethouders voorgesteld.

foto vierdaagse

VIERDAAGSE

Onweer zet streep door start Avondvierdaagse: 'We willen geen risico nemen'

De start van de Dordtse Avondvierdaagse wordt een dag uitgesteld. Vanaf de ochtend tot aan 21.00 uur dinsdagavond geldt voor heel ons land code geel: er wordt gewaarschuwd voor onweer en stevige regenbuien. Bij die buien zijn hagel en windstoten mogelijk.

PSX_20260619_092535

Jong kind maakt val van driehoog uit raam: 'Vrijwel geen letsel'

Een jong kind is donderdagavond van driehoog naar beneden gevallen in Dordrecht. Het kind viel uit het raam van een appartement aan de Kappeijne van de Copelloweg. Het slachtoffertje is naar het ziekenhuis gebracht.

ringrijk Zwijndrecht Streekomroep

Jongeman op fatbike betast fietsters: zeven meldingen in korte tijd

In Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht zijn in de afgelopen weken zeven vrouwelijke fietsers betast door iemand op een fatbike. Omdat onderzoek tot nu toe niets heeft opgeleverd, worden getuigen of andere slachtoffers opgeroepen zich te melden. Mogelijk zijn er meer slachtoffers.

drod 07

Van de Krommedijk naar Kralingen: FC Dordrecht raakt Van Vianen kwijt

Daniël van Vianen verruilt FC Dordrecht voor Excelsior. De talentvolle middenvelder uit Groot-Ammers tekent voor drie seizoenen plus optie voor nog een jaar in het Rotterdamse Kralingen.