gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Van Kleef reageert: 'Het is bombarie om niks'

Vastgoedbedrijf Van Kleef vindt de argumenten van de bewoners in de Nieuweweg niet goed. Zij zijn tegen de komst van de bijna tachtig garageboxen aan de Nieuweweg.

Vera Willers |  | Aangepast op
Een medewerker van Van Kleef zegt dat hij het probleem niet ziet. "Als daar een tuincentrum staat, is het er net zo druk", zegt hij. Het plan om een tuincentrum te plaatsen, is er nog steeds. Ook vindt hij het argument dat de Nieuweweg te smal zou zijn, niet opgaan. "Auto's kunnen elkaar makkelijk passeren. Het is gewoon een openbare weg, dus ik zie niet in waarom dat niet mag." De bewoners vinden de garageboxen niet binnen de stijl van de Nieuweweg passen. De boxen zouden dan naast de Joodse begraafplaats staan. "Begraafplaatsen heb je overal en daar worden ook woningen en andere gebouwen naast gebouwd. Ik begrijp dan niet waarom de garages niet naast een Joodse begraafplaats kunnen staan", zegt de medewerker van Van Kleef. 

Lees ook

twee werken 17e eeuw

Na 350 jaar zijn deze twee Dordtse schilderijen terug in de stad

Het Dordrechts museum heeft twee unieke werken cadeau gekregen. Het gaat om het 'Trompe l’oeil stilleven met jachtattributen' van Robert Knight en het 'Heuvelachtig rivierlandschap met twee paarden bij een boerderij' van Cornelis Tegelberg. De 17e-eeuwse werken zijn geschonken door verzamelaar Jan-Bart Evenboer.

drod 07

Van de Krommedijk naar Kralingen: FC Dordrecht raakt Van Vianen kwijt

Daniël van Vianen verruilt FC Dordrecht voor Excelsior. De talentvolle middenvelder uit Groot-Ammers tekent voor drie seizoenen plus optie voor nog een jaar in het Rotterdamse Kralingen.

Start ZWR 2025 foto Kees Wolthoorn kopie

Teleurstelling voor 1400 deelnemers: Zoomer Wantijrun vanwege hitte afgelast

De achtste editie van de Zoomer Wantijrun in Dordrecht gaat vanwege de hitte niet door. Het hardloopevenement stond gepland voor woensdagavond 24 juni, maar de organisatie voelt zich door de verwachte weersomstandigheden genoodzaakt er een streep door te zetten. “Deze beslissing nemen we met pijn in ons hart.”

devellockhorst

Deze zwembaden zijn de komende dagen (deels) dicht

Twee zwembaden in onze streek zijn deze week een aantal dagen helemaal of gedeeltelijk dicht. In zwembad De Hoge Devel in Zwijndrecht wordt gewerkt aan het tegelwerk in het gebouw en in zwembad De Lockhorst in Sliedrecht wordt een lekkage bij het buitenbad verholpen.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_56_25.Still001

Nog twee mogelijke locaties voor gezamenlijk zwembad, Blauwe Zoom valt af

Er zijn nog twee mogelijke plekken over voor een nieuw, gezamenlijk zwembad van Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam. De derde beoogde locatie, De Blauwe Zoom, is definitief van tafel.

businkvrachtwagen

Te hoge vrachtwagen rijdt zich vast in tunnel

In de Krispijntunnel in Dordrecht is donderdag een flinke ravage ontstaan. Aan het begin van de avond wilde een vrachtwagen de tunnel in rijden, maar die bleek te hoog.