gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Van Kleef reageert: 'Het is bombarie om niks'

Vastgoedbedrijf Van Kleef vindt de argumenten van de bewoners in de Nieuweweg niet goed. Zij zijn tegen de komst van de bijna tachtig garageboxen aan de Nieuweweg.

Vera Willers |  | Aangepast op
Een medewerker van Van Kleef zegt dat hij het probleem niet ziet. "Als daar een tuincentrum staat, is het er net zo druk", zegt hij. Het plan om een tuincentrum te plaatsen, is er nog steeds. Ook vindt hij het argument dat de Nieuweweg te smal zou zijn, niet opgaan. "Auto's kunnen elkaar makkelijk passeren. Het is gewoon een openbare weg, dus ik zie niet in waarom dat niet mag." De bewoners vinden de garageboxen niet binnen de stijl van de Nieuweweg passen. De boxen zouden dan naast de Joodse begraafplaats staan. "Begraafplaatsen heb je overal en daar worden ook woningen en andere gebouwen naast gebouwd. Ik begrijp dan niet waarom de garages niet naast een Joodse begraafplaats kunnen staan", zegt de medewerker van Van Kleef. 

Lees ook

ongeluk scooter auto Papendrecht

Auto en scooter botsen: bestuurder nagekeken

Bij een rotonde op de Burgemeester Keijzerweg in Papendrecht is woensdagochtend een ongeluk gebeurd tussen een auto en een scooter. Door nog onbekende oorzaak kwamen de twee met elkaar in botsing.

fotoa15

Meerdere gewonden nadat man inrijdt op file: taakstraf voor bestuurder werkbus

Een man is woensdag veroordeeld tot een taakstraf en een voorwaardelijke rijontzegging. De 28-jarige M.L. uit Lekkerkerk reed in augustus 2024 in volle vaart in op een file op de A15, waardoor meerdere mensen gewond raakten.

weekvandepalliatievezorg

Van bedden opmaken tot diepe gesprekken voeren: André helpt mensen in een hospice

De 63-jarige André Kooiman werkt als vrijwilliger in hospice De Riede in Ridderkerk. Hij zocht er een zinvolle vrijetijdsbesteding. Die vond hij op de plek waar veel mensen hun laatste levensfase doormaken.

foetusveldje

Een klein graf met een grote betekenis: Molenlanden wil foetusvelden

De gemeente Molenlanden wil zogeheten foetusvelden aanleggen voor ouders die hun kindje zijn verloren tijdens, of kort na de zwangerschap. Dit alternatief voor de kindergraven willen ze op drie begraafplaatsen realiseren.

foto geboorteboom

Geboorteboompje als groen alternatief voor vertrouwde knuffel Ertje

Ouders in Papendrecht die aangifte doen van de geboorte van hun kindje hebben vanaf deze maand iets te kiezen. Naast de vertrouwde knuffel Ertje kunnen zij ook een geboorteboompje mee naar huis nemen. Het boompje is bedoeld als duurzaam aandenken aan de geboorte en moet tegelijkertijd bijdragen aan een groener dorp.

moestuin Door Eendracht Sterk Papendrecht

Moestuinvereniging vreest voortbestaan als woonwagens komen: 'Onaangenaam verrast'

De toekomst van de volkstuinen bij de Noordhoekse Wiel in Papendrecht is onzeker. De gemeente ziet het terrein namelijk als optie voor mogelijke woonwagenbewoning. Volkstuinvereniging Door Eendracht Sterk (DES) is een petitie begonnen om dat te voorkomen.