Dordrecht, Netherlands

Van Zonen naar Dochters van Dordrecht

De Zonen van Dordrecht dragen een symbolisch voorwerp over aan de Dochters van Dordrecht. Dat gebeurt op vrijdag 28 december om 11.00 uur onder toezicht van de Dordtse Maagd op de Groothoofdspoort.
Gert van der Steen | 13 december 2018 13:57 | Aangepast op 13 december 2018 13:57
Het jaar 2019 wordt het jaar van de Dochters van Dordrecht, terwijl het afgelopen jaar de 4 Zonen volop in de belangstelling waren.

Voor het organiserend comité van de Zonen zullen Hans Berrevoets en Bart van Aanholt het woord voeren. Hun vrouwelijke tegenhangers zijn Jacqueline van den Bergh en Erica de Winter. Esther de Beun draagt verder een gedicht voor.

Het ‘Jaar van de Dordtse Vrouw’ wordt feestelijk ingeluid op zaterdag 26 januari van 16.00 tot 18.00 uur in het voormalige Belastingkantoor aan de Spuiboulevard.

Op vrijdag 8 maart (Internationale Vrouwendag) beginnen de activiteiten in dit herdenkingsjaar echt.

Lees ook

Jubilerend Louterbloemen publiekswinnaar van Dordtse Vrijwilligersprijzen

Dierenzorgcentrum Louterbloemen uit Dordrecht is uitgeroepen tot winnaar van de publieksprijs van de...

FC Dordrecht halverwege het seizoen, De Plucheplakkers maken de balans op

De Plucheplakkers zijn er weer na de 2-0 uitnederlaag van FC Dordrecht bij Willem II. De Schapenkopp...

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...

Schoonzoon van scheepsbouwer Kommer Damen gearresteerd

Een van de personen die vorige week werd opgepakt in het strafrechtelijk onderzoek naar scheepsbouwe...

Ridderkerker (16) vast na beroving met vuurwapen

Een 16-jarige jongen uit Ridderkerk is woensdagavond aangehouden na een beroving met een vuurwapen. ...

650 kerstpakketten voor minima: 'Ze staan er niet alleen voor'

Honderden Dordtse minima ontvangen deze donderdag een kerstpakket. De afgelopen drie dagen stond wij...