gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vanaf 2 juni weer activiteiten in de bibliotheek

1c1510eaf7e74ebcccfffab58a77f02b

Vanaf 2 juni zijn er weer activiteiten in de bibliotheek, maar wel op een manier dat er rekening wordt gehouden met bijvoorbeeld de 1,5 meter regel. "We gaan heel minimaal beginnen," zegt Jaime Quant, van de bibliotheek aan de Groenmarkt. "We doen er alles aan om de veiligheidsvoorschriften te kunnen waarborgen."

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Om te beginnen mag er weer gebruik worden gemaakt van de computers en kunnen zij die dat nodig hebben taalondersteuning krijgen. De bieb ziet dat als basisbehoefte en begint daarom daar als eerste mee. "We houden alles goed in de gaten en als de regels wat soepeler worden kunnen wij ook weer meer organiseren. Het is per week even aankijken."

Ook beginnen na het Pinksterweekend een aantal cursussen waarvoor je je moet aanmelden. Bijvoorbeeld het informatiepunt van de overheid gaat weer open. "Als je bijvoorbeeld vragen hebt over aanmelden bij DigiD kun je daar hulp bij krijgen, of Klik en Tik, een zes weken durende cursus waar je leert hoe je met een computer moet omgaan."

Aanmelden voor een activiteit is verplicht en kan via de

Lees ook

IMG_7929

Man (26) opgepakt voor ontvoering en gewelddadige woningoverval

De politie heeft maandag een derde verdachte aangehouden voor een ontvoering en een gewelddadige woningoverval afgelopen zomer in Rotterdam. Het gaat om een 26-jarige man uit Papendrecht.

IMG_8044

‘Spannend, maar ook heel leuk’: Dordrecht heeft een nieuwe kinderburgemeester

Oguzhan Batasun (11) is de nieuwe kinderburgemeester van Dordrecht. Hij werd dinsdag officieel geïnstalleerd en volgt Isabeth van Heusden op.

veerpontzwijndrechtputtershoek

Pontje tussen Zwijndrecht en Puttershoek blijft varen

De veerpont tussen Zwijndrecht en Puttershoek blijft de komende jaren varen. De gemeenteraad van Hoeksche Waard heeft ingestemd om hier meer budget voor beschikbaar te stellen.

rtvpapendrechtgemeenteraad

'Brede middencoalitie' moet Papendrecht gaan besturen, zonder PVV

De informateurs in Papendrecht adviseren om een brede middencoalitie bestaande uit VVD, CDA, PRO, D66, ChristenUnie en PAB te gaan vormen. Zo’n coalitie zou kunnen steunen op 12 van de 23 zetels. De PVV werd de grootste partij bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart, maar komt dus niet in deze plannen voor.

christels-fireworks-1880042_1920

Zelf vuurwerk afsteken? Het mag nergens in onze streek, behalve in deze gemeente

In geen enkele gemeente in onze streek is het afsteken van vuurwerk door inwoners komende jaarwisseling toegestaan, behalve in de gemeente Molenlanden. Daar zijn er twee kernen die een ontheffing hebben aangevraagd bij de gemeente.

Baggeren

Vaker baggeren voor schoner en gezonder water

Waterschap Hollandse Delta gaat vanaf juni 2027 vaker baggeren in stedelijke gebieden. Dit moet zorgen voor een betere waterkwaliteit en een betere doorstroming van het water in de stad.