gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vanaf 2 juni weer activiteiten in de bibliotheek

1c1510eaf7e74ebcccfffab58a77f02b

Vanaf 2 juni zijn er weer activiteiten in de bibliotheek, maar wel op een manier dat er rekening wordt gehouden met bijvoorbeeld de 1,5 meter regel. "We gaan heel minimaal beginnen," zegt Jaime Quant, van de bibliotheek aan de Groenmarkt. "We doen er alles aan om de veiligheidsvoorschriften te kunnen waarborgen."

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Om te beginnen mag er weer gebruik worden gemaakt van de computers en kunnen zij die dat nodig hebben taalondersteuning krijgen. De bieb ziet dat als basisbehoefte en begint daarom daar als eerste mee. "We houden alles goed in de gaten en als de regels wat soepeler worden kunnen wij ook weer meer organiseren. Het is per week even aankijken."

Ook beginnen na het Pinksterweekend een aantal cursussen waarvoor je je moet aanmelden. Bijvoorbeeld het informatiepunt van de overheid gaat weer open. "Als je bijvoorbeeld vragen hebt over aanmelden bij DigiD kun je daar hulp bij krijgen, of Klik en Tik, een zes weken durende cursus waar je leert hoe je met een computer moet omgaan."

Aanmelden voor een activiteit is verplicht en kan via de

Lees ook

afgesloten de Munt 01

Herstel onderdoorgang de Munt laat op zich wachten: eerst tijdelijke maatregelen

Het herstel van de scheuren in de onderdoorgang bij de Munt laat nog even op zich wachten. Volgens de omgevingsdienst moeten eerst tijdelijke maatregelen worden genomen. “Op dit moment ligt de focus op de veiligheid.”

politie

Dordtenaar vlucht door weilanden na mogelijke inbraak in Brabant

Een Dordtse man (23) is in de nacht van zondag op maandag op de vlucht geslagen voor de politie na een vermoedelijke poging tot inbraak in het Brabantse plaatsje Lepelstraat. De Dordtenaar rende daarbij door verschillende weilanden. Met behulp van een hondengeleider is hij uiteindelijk in de boeien geslagen.

geld en sociale dienst

Fraude binnen Hulpteam Toeslagen: onduidelijk wat er met 1 miljoen euro is gebeurd

De Gemeenschappelijke Regeling Sociaal (GR Sociaal) heeft een medewerker op staande voet ontslagen. Dat is gedaan na de ontdekking van een mogelijke miljoenenfraude bij het team dat inwoners ondersteunt die zijn getroffen door de toeslagenaffaire. Ook een inhuurkracht is buiten gezet.

vastintunnelbusink

Vrachtwagen rijdt zich vast in tunnel

Een vrachtwagen is donderdagmiddag vast komen te zitten in een tunneltje in Dordrecht. Het gaat om de zogenoemde Blauwe Tunnel aan de Dubbeldamseweg Zuid.

bruggetjesliedrecht

Fietsersbruggetje helemaal afgesloten na nieuwe veiligheidscontrole

Een bruggetje voor fietsers en voetgangers in Sliedrecht is sinds begin oktober volledig afgesloten. De brug bij de Salonstoep was al een tijdje deels afgezet, maar uit een nieuwe controle is gebleken dat verder gebruik niet meer veilig is. De gemeente is daarom overgegaan tot volledige sluiting.

vlaggen sliedrecht camera

Gemeente over verkrachtingszaak: camera’s geen oplossing

Extra toezicht met beveiligingscamera’s in Sliedrecht gaat zedenmisdrijven niet voorkomen. Dat antwoordt het gemeentebestuur op vragen van politie partij Slydregt.NU. Aanleiding voor de vragen is de zaak rond een 18-jarige inwoonster van het dorp, die slachtoffer werd van een groepsverkrachting.