gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vanaf 2 juni weer activiteiten in de bibliotheek

1c1510eaf7e74ebcccfffab58a77f02b

Vanaf 2 juni zijn er weer activiteiten in de bibliotheek, maar wel op een manier dat er rekening wordt gehouden met bijvoorbeeld de 1,5 meter regel. "We gaan heel minimaal beginnen," zegt Jaime Quant, van de bibliotheek aan de Groenmarkt. "We doen er alles aan om de veiligheidsvoorschriften te kunnen waarborgen."

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Om te beginnen mag er weer gebruik worden gemaakt van de computers en kunnen zij die dat nodig hebben taalondersteuning krijgen. De bieb ziet dat als basisbehoefte en begint daarom daar als eerste mee. "We houden alles goed in de gaten en als de regels wat soepeler worden kunnen wij ook weer meer organiseren. Het is per week even aankijken."

Ook beginnen na het Pinksterweekend een aantal cursussen waarvoor je je moet aanmelden. Bijvoorbeeld het informatiepunt van de overheid gaat weer open. "Als je bijvoorbeeld vragen hebt over aanmelden bij DigiD kun je daar hulp bij krijgen, of Klik en Tik, een zes weken durende cursus waar je leert hoe je met een computer moet omgaan."

Aanmelden voor een activiteit is verplicht en kan via de

Lees ook

nk2026092593A06821

FC Dordrecht stunt tegen Almere City en is zegeloze reeks kwijt

Zes duels op rij had FC Dordrecht niet gewonnen, maar daar kwam vrijdagavond onverwacht verandering in. Aan de Krommedijk trakteerde de ploeg promotiekandidaat Almere City op een nederlaag: 3-2.

distelapparath-drive-in-theater-5164481

Drive-in bioscoop door weersvoorspellingen verplaatst: ‘Veiligheid voorop’

De drive-in bioscoop waar komend weekend aan de Laan van Europa elf films vertoond zouden worden, gaat niet door. Dat heeft de organisatie besloten vanwege de verwachte stormachtige weersomstandigheden. De unieke manier om films te bekijken wordt nu verplaatst naar begin volgend jaar.

SWO.Telefooncirkel (5)

Paulien Moen (76) zet zich al vijftien jaar in voor telefooncirkel: ‘Fijn om mensen te kunnen helpen’

Geen telefoonboom, maar een telefooncirkel. Daar zet Paulien Moen (76) zich al vijftien jaar als vrijwilliger voor in. Iedere vrijdagochtend belt zij de eerste deelnemer van haar cirkel. Het doel: “Mensen die zich alleen voelen in contact brengen met elkaar.”

FOTO WEBSITE2

Wout en Harry wonen bij de brug en genieten van de bedrijvigheid: ‘Reuring in de tent’

Stil op de weg, maar druk daar omheen. Papendrechters die vlakbij de Papendrechtsebrug wonen hebben sinds de afsluiting van de brug met veel veranderingen te maken gekregen. Tot echte overlast leidt dat niet, ondanks dat er veel gebeurt.

De Bie Jong PSV FC Dordrecht

Rake penalty bezorgt FC Dordrecht gewenste start van tweede periode

FC Dordrecht is maandagavond goed begonnen aan de tweede periode in de Keuken Kampioen Divisie. Op bezoek bij Jong PSV, waar de ploeg vorig seizoen nog een playoff-ticket liet liggen, werd Joey de Bie door een rake strafschop matchwinner: 0-1.

Screenshot_20261020_085330_Instagram

Auto op zijn kant op A16, bestuurder aangehouden

Op de A16 bij Zwijndrecht is dinsdagochtend een auto op zijn kant terechtgekomen na een ongeluk. Daarbij waren in totaal twee auto's betrokken. De politie heeft één persoon aangehouden voor rijden onder invloed.