gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vanaf vrijdag een katten serie op RTV Dordrecht.

72411ac0c2e42e233910a8f89f088ced

Katten, wie wil er niet weten wat ze denken? Het muzikale Dordtse duo Black & Blond in ieder geval wel en zij maakten er een televisieprogramma over: ‘De katten van de Vissersdijk’.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
In de serie verteld ‘Diva van de dijk’ Spinner over haar buurkatten en wat ze allemaal uitspoken. Spinner is de kat van Black en Blond en zo ook de vertelster van de avonturen.

De karakters van de katten zijn gebaseerd op loopjes, manier waarop ze kijken en gedrag. Zo is Spinner ook echt een diva, zijn Donder en Bliksem avontuurlijk en is Bico gek op mussen.

Ook is er minder leuk nieuws. De katten Gijs en Tijger die in de tweede aflevering voorkomen zijn doodgereden op de Provincialeweg.

Black & Blond maken zelf muziek en hebben zo ook zelf een intro nummer geschreven voor de serie. Daarnaast hebben ze eigen nummers onder de video’s staan. Vanaf vrijdag is de serie te zien op RTV Dordrecht.


&frags=pl%2Cwn

Lees ook

Driehoeksveer-1

Gemeenten willen Driehoeksveer in de vaart houden, maar toekomst is nog onzeker

De gemeenten Ridderkerk, Molenlanden en Krimpenerwaard kijken naar de mogelijkheid om het zogenaamde Driehoeksveer voort te laten bestaan. Het contract met de huidige exploitant van deze openbaarvervoerverbinding loopt op 1 januari 2027 af.

weekvandepalliatievezorg

Van bedden opmaken tot diepe gesprekken voeren: André helpt mensen in een hospice

De 63-jarige André Kooiman werkt als vrijwilliger in hospice De Riede in Ridderkerk. Hij zocht er een zinvolle vrijetijdsbesteding. Die vond hij op de plek waar veel mensen hun laatste levensfase doormaken.

concert grote kerk

Benefietconcert voor restauratie ramen Grote Kerk: ‘Het is de huiskamer van de stad’

De Grote Kerk wordt deze zaterdag tijdens Open Monumentendag omgetoverd tot een spectaculaire concertzaal vanwege een benefietconcert. De opbrengst gaat naar de restauratie van de glas-in-loodramen. “Het is klassiek, maar het heeft wel iets wat iedereen mooi vindt”, zegt Arno de Ligt, bestuurslid van de Vrienden van de Grote Kerk.

20230609-Beschermde-status-graven-KNIL-veteranen-768x560

Een speciaal plekje voor onze oorlogshelden: dit dorp doet een oproep

De gemeente Ridderkerk doet een oproep aan nabestaanden van (KNIL-)veteranen. Zij kunnen het graf van hun dierbaren een beschermde status geven op de begraafplaats van het dorp. Hierbij kunnen ze er ook voor kiezen om het onderhoud aan de gemeente over te laten.

Foto artikel

Gondelvaart viert jubileum: 'Je weet niet wat je ziet’

Giessen-Oudekerk maakt zich op voor de veertigste editie van de gondelvaart. Aanstaande zaterdag zullen om 19.00 uur de eerste gondels gaan varen, met verschillende grote en kleine vaartuigen. “Ik ben echt door de gondelvaart gegrepen”, zegt Corrie van Rijswijk, die zelf ook meevaart.

businkkrakers

Krakers bezetten panden in binnenstad

Aan de Singel in Dordrecht zijn zaterdag leegstaande woningen gekraakt. Zes mensen die de panden in zijn gegaan, zijn door de politie aangehouden.