gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vanaf vrijdag een katten serie op RTV Dordrecht.

72411ac0c2e42e233910a8f89f088ced

Katten, wie wil er niet weten wat ze denken? Het muzikale Dordtse duo Black & Blond in ieder geval wel en zij maakten er een televisieprogramma over: ‘De katten van de Vissersdijk’.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
In de serie verteld ‘Diva van de dijk’ Spinner over haar buurkatten en wat ze allemaal uitspoken. Spinner is de kat van Black en Blond en zo ook de vertelster van de avonturen.

De karakters van de katten zijn gebaseerd op loopjes, manier waarop ze kijken en gedrag. Zo is Spinner ook echt een diva, zijn Donder en Bliksem avontuurlijk en is Bico gek op mussen.

Ook is er minder leuk nieuws. De katten Gijs en Tijger die in de tweede aflevering voorkomen zijn doodgereden op de Provincialeweg.

Black & Blond maken zelf muziek en hebben zo ook zelf een intro nummer geschreven voor de serie. Daarnaast hebben ze eigen nummers onder de video’s staan. Vanaf vrijdag is de serie te zien op RTV Dordrecht.


&frags=pl%2Cwn

Lees ook

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_01_39_31.Still001

Sporten in het donker, want er is geen stroom: ‘Het is even aanpassen’

Duisternis in de sportschool vrijdag in Dordrecht. De SportCity-vestiging aan de Vissersdijk kampte vrijdag, net als verschillende andere bedrijven in die buurt, met een stroomstoring. Sommige sportievelingen keerden om, anderen gingen vrolijk aan de bak.

a16archief

Lange file op A16, verkeer stond vast vanaf Breda

Een lange file dinsdagochtend op de A16 van Breda naar Rotterdam. Het stond vast over zo'n 24 kilometer. Het verkeer moest rond 08.30 uur rekening houden met zo'n anderhalf uur vertraging.

trouwen pexels

Alle zilveren bruidsparen verzamelen, bijzonder jubileumfeest op komst

Wie dit jaar 25 jaar huwelijk viert, kan zich opmaken voor een bijzonder feest. De gemeente Dordrecht staat namelijk stil bij 25 jaar huwelijk voor paren van hetzelfde geslacht. En voor dat feest zijn alle jubilerende bruidsparen uitgenodigd.

michelinsterchefkok

De Gieser Wildeman behoudt Michelinster, geen nieuwe sterrenrestaurants in de streek

Restaurant De Gieser Wildeman in Noordeloos blijft het enige restaurant met een Michelinster in de streek. Marco van der Wijngaard, sinds vorig jaar chef-kok van het restaurant, behield vorig jaar de Michelinster die in 2006 was behaald door de oud-eigenaren. Ook dit jaar blijft deze ster van kracht, blijkt na de uitreiking van de Michelinsterren in Maastricht.

zwijndrechtsebrug

Zwijndrechtsebrug avond en nacht dicht

De Zwijndrechtsebrug is komende maandagavond en -nacht afgesloten. Rijkswaterstaat voert testwerkzaamheden uit aan het beweegbare deel van de brug tussen Dordrecht en Zwijndrecht.

nepagentomroepmaxpolitie

‘Martin Hoogkramer’ blijkt geen agent maar oplichter, vrouw is hem te slim af

Een vrouw uit Ridderkerk heeft eerder deze zomer een oplichter in de val gelokt. De nepagent deed zich voor als ‘Martin Hoogkramer’, niet te verwarren met zanger Mart Hoogkamer.