gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vanaf vrijdag een katten serie op RTV Dordrecht.

72411ac0c2e42e233910a8f89f088ced

Katten, wie wil er niet weten wat ze denken? Het muzikale Dordtse duo Black & Blond in ieder geval wel en zij maakten er een televisieprogramma over: ‘De katten van de Vissersdijk’.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
In de serie verteld ‘Diva van de dijk’ Spinner over haar buurkatten en wat ze allemaal uitspoken. Spinner is de kat van Black en Blond en zo ook de vertelster van de avonturen.

De karakters van de katten zijn gebaseerd op loopjes, manier waarop ze kijken en gedrag. Zo is Spinner ook echt een diva, zijn Donder en Bliksem avontuurlijk en is Bico gek op mussen.

Ook is er minder leuk nieuws. De katten Gijs en Tijger die in de tweede aflevering voorkomen zijn doodgereden op de Provincialeweg.

Black & Blond maken zelf muziek en hebben zo ook zelf een intro nummer geschreven voor de serie. Daarnaast hebben ze eigen nummers onder de video’s staan. Vanaf vrijdag is de serie te zien op RTV Dordrecht.


&frags=pl%2Cwn

Lees ook

Screenshot youtube rapper

Rapper voor de rechter om reeks babbeltrucs, hij rijdt nu in een Lamborghini

Een rapper uit Amsterdam lijkt het brein te zijn achter een bende die mensen oplichtte met babbeltrucs. Derrick O. (30) zou minimaal van zes mensen in onder meer Dordrecht en Ridderkerk geld hebben gestolen. Als het aan het Openbaar Ministerie (OM) ligt, gaat hij 20 maanden de cel in.

Explosie Doctor Boutensstraat ZWI (Busink)

Zwijndrechtenaar aangehouden voor explosie, politie onderzoekt verband

De politie heeft een 18-jarige man uit Zwijndrecht aangehouden in verband met een explosie aan de Doctor Boutensstraat in Zwijndrecht. Het is de tweede van de drie explosies die in een week tijd in Zwijndrecht plaatsvond. De politie onderzoekt of er een verband is.

ONTVOERING WEBSITE FOTO

Twee mannen vast na gijzeling, mogelijk verband met inbeslagname drugs

De politie heeft twee mensen opgepakt op verdenking van een gijzeling van een man in een flat in Zwijndrecht. Het gaat om twee mannen van 18 en 19 jaar oud, uit Papendrecht en Rotterdam.

IMG_8044

‘Spannend, maar ook heel leuk’: Dordrecht heeft een nieuwe kinderburgemeester

Oguzhan Batasun (11) is de nieuwe kinderburgemeester van Dordrecht. Hij werd dinsdag officieel geïnstalleerd en volgt Isabeth van Heusden op.

Nieuwe situatie A16 N3 aansluiting (1)

Dubbele afslag naar A16 is nog even wennen: niet alleen maar links opstellen

Wie vanaf de N3 de snelweg richting Rotterdam op wil rijden, kan dat nu via twee rijstroken doen. Rijkswaterstaat heeft om de doorstroming te verbeteren het kruispunt ter hoogte van de Laan van Europa in Dordrecht aangepast. De nieuwe situatie is voor veel automobilisten wel nog even wennen.

wethouder pont kop van het land

Roep om ingreep na fataal ongeluk bij pont, wethouder vraagt nog even geduld

Komen er extra maatregelen bij de veerstoep van Dordrecht naar Werkendam? Lokale politici eisen een snelle ingreep na een nieuw fataal ongeluk, maar het Dordtse stadsbestuur wil eerst een onderzoek van de politie afwachten.