gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vanaf vrijdag een katten serie op RTV Dordrecht.

72411ac0c2e42e233910a8f89f088ced

Katten, wie wil er niet weten wat ze denken? Het muzikale Dordtse duo Black & Blond in ieder geval wel en zij maakten er een televisieprogramma over: ‘De katten van de Vissersdijk’.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
In de serie verteld ‘Diva van de dijk’ Spinner over haar buurkatten en wat ze allemaal uitspoken. Spinner is de kat van Black en Blond en zo ook de vertelster van de avonturen.

De karakters van de katten zijn gebaseerd op loopjes, manier waarop ze kijken en gedrag. Zo is Spinner ook echt een diva, zijn Donder en Bliksem avontuurlijk en is Bico gek op mussen.

Ook is er minder leuk nieuws. De katten Gijs en Tijger die in de tweede aflevering voorkomen zijn doodgereden op de Provincialeweg.

Black & Blond maken zelf muziek en hebben zo ook zelf een intro nummer geschreven voor de serie. Daarnaast hebben ze eigen nummers onder de video’s staan. Vanaf vrijdag is de serie te zien op RTV Dordrecht.


&frags=pl%2Cwn

Lees ook

De Plucheplakkers

Dordtse defensieve zorgen, toch vinden De Plucheplakkers een lichtpuntje

De Plucheplakkers treden in de nieuwste aflevering weer aan in de basisopstelling om het wel en wee van FC Dordrecht te bespreken. Uiteraard staat de (tegen)doelpuntenregen tegen Jong AZ centraal.

protest chemours

Actievoerders klimmen op dak van Chemours

Drie actievoerders van Greenpeace hebben vrijdagochtend kort gedemonstreerd aan de Baanhoekweg in Dordrecht. Ze stonden op het dak van chemiebedrijf Chemours met een vlag in hun handen met daarop de tekst ‘Stop het gif van Chemours’.

nk20260911NKS03692

FC Dordrecht verspeelt voorsprong en gaat voor vierde keer op rij onderuit

FC Dordrecht heeft op bezoek bij FC Eindhoven voor de vierde keer op rij een wedstrijd verloren. In de lichtstad kwamen de Schapekoppen nog wel op voorsprong, maar moest het in de tweede helft, mede door een rode kaart van Bjorn Hardley, het onderspit delven: 2-1.

foto artikel vuilnisvrouw

Met een grote vrachtwagen door kleine straatjes rijden: Janus doet het voor HVC

Gemiddeld één keer per week wordt in onze streek het ondergrondse afval opgehaald. Met een enorme vuilniswagen trotseert Janus Confurius dagelijks de smalle straatjes van de Dordtse binnenstad. Monique trekt het felgele HVC-hesje aan en rijdt een stuk met Janus mee.

merwedebrugrws

Meerdaagse handhavingsactie vrachtwagenverbod op Merwedebrug

Rijkswaterstaat en de politie gaan volgende week meerdere dagen handhaven bij de Merwedebrug (A27). De actie is erop gericht om overtreders van het vrachtwagenverbod, dat sinds 18 juli geldt op de brug, te beboeten.

Point Blur_Sep052026_101224

Voorkant van auto in brand in Dubbeldam

Een zwarte personenauto is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand. Het voertuig stond geparkeerd in de Platanenlaan in de Dordtse wijk Dubbeldam.