gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vanaf vrijdag een katten serie op RTV Dordrecht.

72411ac0c2e42e233910a8f89f088ced

Katten, wie wil er niet weten wat ze denken? Het muzikale Dordtse duo Black & Blond in ieder geval wel en zij maakten er een televisieprogramma over: ‘De katten van de Vissersdijk’.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
In de serie verteld ‘Diva van de dijk’ Spinner over haar buurkatten en wat ze allemaal uitspoken. Spinner is de kat van Black en Blond en zo ook de vertelster van de avonturen.

De karakters van de katten zijn gebaseerd op loopjes, manier waarop ze kijken en gedrag. Zo is Spinner ook echt een diva, zijn Donder en Bliksem avontuurlijk en is Bico gek op mussen.

Ook is er minder leuk nieuws. De katten Gijs en Tijger die in de tweede aflevering voorkomen zijn doodgereden op de Provincialeweg.

Black & Blond maken zelf muziek en hebben zo ook zelf een intro nummer geschreven voor de serie. Daarnaast hebben ze eigen nummers onder de video’s staan. Vanaf vrijdag is de serie te zien op RTV Dordrecht.


&frags=pl%2Cwn

Lees ook

veerwachttijd

Borden met urenlange wachttijd moeten onnodige drukte bij pont voorkomen

Een bijzonder gezicht langs de Provincialeweg in Dordrecht. Gele verkeersborden met ‘Wachttijd tot veer vanaf hier: 4 uur’ wijzen weggebruikers op bijzonder lange wachttijden voor de pont naar Werkendam. Volgens de gemeente hebben de borden te maken met de afsluiting van de Papendrechtsebrug en de alternatieve routes die automobilisten proberen.

pcp

Voetballer zwaargewond, maar SSW-spelers vrijgesproken van mishandeling

Twee voetballers van de Dordtse club SSW zijn dinsdag vrijgesproken van mishandeling. Volgens de rechtbank spreken de getuigen elkaar tegen en is het politieonderzoek onvolledig. Daardoor kan niet worden vastgesteld wie het slachtoffer heeft geslagen of geschopt, schrijft Omroep Brabant.

hulpdienstenchemours

Olieachtige stof komt vrij bij onderhoudswerkzaamheden, monteurs nagekeken

Bij onderhoudswerkzaamheden bij kunststofbedrijf Delrin is vrijdagochtend een olieachtige stof vrijgekomen. Daar zijn twee monteurs mee in aanraking gekomen, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.

mobiele camera crabbehof

Mobiele camera langer bij dit winkelcentrum: ‘Rust en veiligheid behouden’

De mobiele camera in het winkelcentrum Crabbehof zal voor onbepaalde tijd blijven staan. De camera op het Van Oldebarneveltplein moet, volgens een politiewoordvoerder, zorgen voor meer rust en veiligheid op het plein.

nk2026081493A02173

FC Dordrecht ziet zege bij RKC in blessuretijd uit handen glippen

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een zuur punt gepakt bij RKC Waalwijk. Door een tegentreffer in blessuretijd speelde de ploeg gehuld in het nieuwe, door de Eerste Vrije Statenvergadering geïnspireerde uittenue, met 2-2 gelijk.

zomerschool

Zomerschool Dordrecht verwelkomt tientallen kinderen van het azc

Terwijl veel kinderen deze weken genieten van hun zomervakantie, zitten ruim tweehonderd basisschoolleerlingen in Dordrecht juist in de schoolbanken op De Zomerschool. Dit jaar doet een opvallend grote groep kinderen uit het nieuwe asielzoekerscentrum (azc) in Dordrecht mee.