gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vanavond verkiezingsdebat over armoede in Buitenwacht

In De Buitenwacht aan de Bosboom Toussaintstraat 67 wordt woensdag vanaf 19.00 uur een speciale verkiezingsbijeenkomst gehouden waarbij Dordtenaren in gesprek kunnen gaan met kandidaten voor de gemeenteraad.

Leo Roubos |  | Aangepast op
De bijeenkomst is georganiseerd door het Platform Tegen Armoede. Vier jaar geleden – op 26 februari 2014 – hebben alle partijen die toen aan de verkiezingen meededen een aantal afspraken met de bewoners ondertekend.

Het eerste deel van het programma zal dan ook een soort evaluatie zijn; wat hebben de verschillende partijen met deze afspraken gedaan?

Verder wordt er ook stilgestaan bij de plannen voor de komende vier jaar. Daarbij wordt onder meer gekeken naar opgroeien in armoede, werkende armen, schuldhulpverlening, betaalbaar wonen en kansen vanuit de bijstand.

Na afloop van de discussie rond 21.00 uur is er de gelegenheid om informeel me elkaar verder te praten. De avond wordt geleid door de Dordtse columnist Kees Thies.

Lees ook

PSX_20260615_074640

Scooterrijder botst tegen stoeprand in Stadspolders en raakt gewond

Een scooterrijder is zondagavond gewond geraakt bij een eenzijdig ongeluk in de Dordtse wijk Stadspolders. Volgens een politiewoordvoerder botste de (jonge)man in een flauwe bocht tegen een stoeprand en ging vervolgens onderuit.

foto artikel leny

Leny (87) is al meer dan dertig jaar vrijwilliger en geniet nog steeds: 'Plantjes zijn altijd blij'

Tuinieren, snoeien en planten. Dat zijn de dingen die de 87-jarige Leny Mars het liefste doet. En al deze hobby’s combineert Leny al jaren bij haar vrijwilligerswerk bij Arboretum Munnike Park. Een botanische tuin midden in Zwijndrecht. “Het is een vrij leven en ik heb het altijd leuk gevonden.”

brandweer talmastraat ha-gi

Gasleiding geraakt tijdens werkzaamheden in Hardinxveld-Giessendam

Een gasleiding is geraakt tijdens werkzaamheden aan de Talmastraat in Hardinxveld-Giessendam. Hierdoor ontstond buiten een woning een gaslekkage.

lijnbus waterpistool politie

Politie kamt streekbus uit na melding vuurwapen: reiziger heeft waterpistool bij zich

Een streekbus van Qbuzz is donderdagochtend stilgezet door de politie na een melding over een vuurwapen. Dat gebeurde onder het N3-viaduct bij de Overkampweg in Dordrecht. Er zou iemand in de bus gezien zijn met een pistool. Vervolgens is de bus helemaal leeggehaald en doorzocht.

Rijkswaterstaat

Ongeluk met meerdere voertuigen op A27, weg tijdelijk dicht geweest

Op de A27 bij Noordeloos is een ongeluk met meerdere voertuigen gebeurd vanuit de richting Gorinchem. De weg is tijdelijk dicht geweest en er is een lange file ontstaan.

credit Renzi Wolf Dordrecht furries furry

Tientallen furries bezoeken Dordt: plannen voor meer activiteiten

Er zijn plannen voor meer furry-evenementen in Dordrecht. Een eerste poging om in de stad een furry walk te houden werd door regen afgelast, maar afgelopen weekend genoten tientallen in dierenpakken verkleedde mensen van een tochtje door de binnenstad. En daar blijft het dus niet bij.