gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vanavond verkiezingsdebat over armoede in Buitenwacht

In De Buitenwacht aan de Bosboom Toussaintstraat 67 wordt woensdag vanaf 19.00 uur een speciale verkiezingsbijeenkomst gehouden waarbij Dordtenaren in gesprek kunnen gaan met kandidaten voor de gemeenteraad.

Leo Roubos |  | Aangepast op
De bijeenkomst is georganiseerd door het Platform Tegen Armoede. Vier jaar geleden – op 26 februari 2014 – hebben alle partijen die toen aan de verkiezingen meededen een aantal afspraken met de bewoners ondertekend.

Het eerste deel van het programma zal dan ook een soort evaluatie zijn; wat hebben de verschillende partijen met deze afspraken gedaan?

Verder wordt er ook stilgestaan bij de plannen voor de komende vier jaar. Daarbij wordt onder meer gekeken naar opgroeien in armoede, werkende armen, schuldhulpverlening, betaalbaar wonen en kansen vanuit de bijstand.

Na afloop van de discussie rond 21.00 uur is er de gelegenheid om informeel me elkaar verder te praten. De avond wordt geleid door de Dordtse columnist Kees Thies.

Lees ook

Ongeluk A15 Papendrecht

A15 bij Papendrecht weer open na ongeluk

Twee voertuigen zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A15 bij Papendrecht. Eén voertuig belandde daarbij op zijn kop. De weg is vanaf Sliedrecht-Oost in de richting van Rotterdam volledig afgesloten geweest, maar is maandagavond weer open.

dodelijk ongeluk Streefkerk

Fietser overleden na aanrijding met bestelbus

Een persoon op een fiets is dinsdagmiddag om het leven gekomen bij een verkeersongeluk op de N480 bij Streefkerk. Rond 15.00 uur kwam de melding binnen bij de politie van een ongeluk, waarbij een auto een fietser zou hebben aangereden.

Noordtunnel en brug over de noord

Maatregelen rond Noordtunnel: extra bergers en brug langer beschikbaar

Rijkswaterstaat heeft maatregelen genomen om verkeer op de A15 en in omliggende gemeenten bij calamiteiten in bijvoorbeeld de Noordtunnel om te kunnen leiden. Nu de Papendrechtsebrug dicht is, wordt elke onderbreking op de A15 meteen gevoeld. Daarom kan bijvoorbeeld vanaf deze zomer de Brug over de Noord langer beschikbaar blijven voor wegverkeer dan normaal.

nk2026080820260808-LucasRoman-NKS07827

FC Dordrecht nieuw hoofdstuk in carrière van Argentijnse buitenspeler Román

Het ging al even rond, maar is nu bevestigd: Lucas Román is de nieuwste aanwinst van FC Dordrecht. De 22-jarige Argentijn tekent voor één jaar, plus een optie voor nog een seizoen.

protest chemours

Actievoerders klimmen op dak van Chemours

Drie actievoerders van Greenpeace hebben vrijdagochtend kort gedemonstreerd aan de Baanhoekweg in Dordrecht. Ze stonden op het dak van chemiebedrijf Chemours met een vlag in hun handen met daarop de tekst ‘Stop het gif van Chemours’.

pexels-happyrisingguy-33672857

Geen vuurwerkshow te zien in Alblasserdam tijdens jaarwisseling: 'eerst ervaring opdoen'

Alblasserdammers kunnen komende jaarwisseling geen vuurwerkshow in hun eigen gemeente bekijken. De gemeente kiest ervoor om eerst ervaring op te doen met de landelijke regelgeving en de effecten daarvan, nu er sinds dit jaar een vuurwerkverbod geldt.