Dordrecht, Netherlands

Vanavond verkiezingsdebat over armoede in Buitenwacht

In De Buitenwacht aan de Bosboom Toussaintstraat 67 wordt woensdag vanaf 19.00 uur een speciale verkiezingsbijeenkomst gehouden waarbij Dordtenaren in gesprek kunnen gaan met kandidaten voor de gemeenteraad.
Leo Roubos | 21 februari 2018 10:57 | Aangepast op 21 februari 2018 10:57
De bijeenkomst is georganiseerd door het Platform Tegen Armoede. Vier jaar geleden – op 26 februari 2014 – hebben alle partijen die toen aan de verkiezingen meededen een aantal afspraken met de bewoners ondertekend.

Het eerste deel van het programma zal dan ook een soort evaluatie zijn; wat hebben de verschillende partijen met deze afspraken gedaan?

Verder wordt er ook stilgestaan bij de plannen voor de komende vier jaar. Daarbij wordt onder meer gekeken naar opgroeien in armoede, werkende armen, schuldhulpverlening, betaalbaar wonen en kansen vanuit de bijstand.

Na afloop van de discussie rond 21.00 uur is er de gelegenheid om informeel me elkaar verder te praten. De avond wordt geleid door de Dordtse columnist Kees Thies.

Lees ook

'Ik verloor mijzelf volledig', maar nu zingt Serra (21) zich vrij van onzekerheid

De Dordtse singer-songwriter Serra Potters (21) heeft haar eerste solonummer uitgebracht, genaamd ‘W...

Kunst komt naar bewoners woonzorgcentrum: 'Altijd een rollator nodig, mooi dat het nu hier kan'

Voor bewoners van woon- en zorgcentrum De Merwelanden is er goed nieuws. In plaats van zelf naar het...

Donderdag tweede debat Dordrecht Kiest op TV Dordrecht

Wat hebben de VSP, ChristenUnie-SGP en D66 voor plannen met Dordrecht? Je ontdekt het in een nieuwe ...

Hulp bij isoleren: na faillissement kan het weer in deze gemeenten

Wie hulp nodig heeft bij het isoleren van zijn of haar woning, kan vanaf maart weer terecht bij zes ...

Azc-demonstranten voelen zich tegengewerkt, burgemeester spreekt dat tegen: ‘Het moest gebeuren’

De actievoerders die dinsdagavond protesteerden tegen asielopvang in de gemeente Molenlanden voelen ...

Illegale sekswerkers aangetroffen, ook drugs en een wapen gevonden

Handhavers hebben vorige week in onze streek meerdere illegale sekswerkers betrapt. In Sliedrecht zi...