Dordrecht, Netherlands

Vandaag op TV Dordrecht: burgemeester Papendrecht in ‘Appeltaart of Boterkoek’

Voor het eerst op TV vandaag: een nieuw programma van onze collega-omroep RTV Papendrecht, met de titel: Appeltaart of Boterkoek; Wim de Leur in gesprek met …’ Het tv-programma heeft elke maand een nieuwe editie, met vandaag als eerste gast: de Papendrechtse burgemeester Margreet van Driel.
Redactie RTV Dordrecht | 9 februari 2024 17:00 | Aangepast op 9 februari 2024 14:40
De gastheer van het nieuwe programma is Wim de Leur, voormalig voorzitter van het Oranjecomité en het 4 mei-Comité. Ook is hij ereburger van Papendrecht, Ridder in de Orde van Oranje-Nassau en vrijwilliger bij de lokale omroep.

Wim de Leur spreekt elke maand bekende en minder inwoners van Papendrecht. Een van de bekendste inwoners is natuurlijk de burgemeester, Margreet van Driel. Ze spreekt openhartig over haar jeugd, haar loopbaan en haar ideeën.

‘Appeltaart of Boterkoek’ wordt vrijdag op TV Dordrecht uitgezonden, direct na het Nieuws.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

Op de markt van je zooi af: bij deze mobiele milieuwagen kan het

Geen tijd of mogelijkheid om met je chemisch- of elektrisch afval naar een milieustraat te rijden? I...

Jonge dealer op heterdaad betrapt: grote hoeveelheid drugs in auto

De politie van Dordrecht heeft een jonge drugsdealer op heterdaad betrapt. Dat gebeurde al op donder...

Opnieuw peperdure behandeling voor Jetske, maar die wordt niet vergoed: 'Oneerlijk'

Jetske Postma is opzoek naar geld voor een peperdure behandeling in het buitenland. Aankomende donde...

Nieuwe Kinderraad geïnstalleerd: ‘Geen beleid over kinderen, maar mét ze’

“Ik beloof dat...”, spreken 18 nieuwe Kinderraadsleden de burgemeester van Sliedrecht toe. De Kinder...

Nooit te oud om te bewegen: Oldstars korfbal brengt 55-plussers samen

Het is een drukte van belang elke dinsdag-en woensdagochtend in de gymzaal van CKC Kinderdijk. Tijde...

Ruim 5.300 kerstbomen ingezameld in Dordrecht: 'Een mooie hoeveelheid’

Inwoners van Dordrecht hebben de afgelopen weken 5.371 kerstbomen ingeleverd. Dat zijn er iets minde...