Dordrecht, Netherlands

Vastactie door groep 8 Fontein

De leerlingen van groep 8 van de basisschool Fontein in Krispijn eten donderdag de hele dag niks.De klas doet een actie om eten en producten op te halen voor de organisatie Blik op de Plank.
Robert van Loon | 12 mei 2017 15:22 | Aangepast op 12 mei 2017 15:22
De kinderen eten de hele dag alleen maar fruit en groenteshakes, bouillon en water maar geen vast voedsel. dit omdat de kinderen nog in de groei zijn en het niet gezond is om niks te eten.


De organisatie helpt mensen die lastig aan producten of eten kunnen komen door voedselpakketen. Ook zijn er op verschillende ruilwinkels waar mensen voedsel kunnen ruilen voor een ander product.

Om aandacht te vragen voor hun actie hebben de leerlingen flyers verspreidt in de buurt en aanplakbiljetten gemaakt.

Meest gelezen

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Lees ook

Prijs voor restaurant dat mensen met reuk- of smaakstoornis een topavond bezorgt

Restaurant Bij de Burgemeester uit Bleskensgraaf heeft een bijzondere primeur te pakken. Zij zijn he...

Maarten is wanhopig, na twee jaar wachten woont hij nog steeds in de vleeslucht

Alsof je naast een braadpan woont: zo voelen de bewoners van de Ringdijk in Ridderkerk zich al bijna...

Bijzondere verhalen kleven aan goals FC Dordrecht: ‘Ik begreep niet waarom ik niet scoorde’

Bijzondere treffers bezorgden FC Dordrecht vrijdagavond een 3-2 zege op FC Den Bosch. De fraaiste kw...

FC Dordrecht in spektakelstuk langs FC Den Bosch: 3-2

FC Dordrecht won begin oktober voor het laatst thuis, maar daar kwam vrijdagavond verandering in. Te...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Riet Duykers

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Handjes tekort in transportsector, bedrijven slaan handen ineen: 'Echt hard nodig'

Waar zijn de vrachtwagenchauffeurs van de toekomst? Het is al jaren een probleem voor bedrijven in d...