Dordrecht, Netherlands

Vaste dag voor digibeten

Bibliotheek AanZet gaat vanaf november op vaste dagen de mini-cursus Het internet op! verzorgen.
Gert van der Steen | 22 oktober 2015 12:20 | Aangepast op 22 oktober 2015 12:20
Deze cursus werd al zo af en toe georganiseerd, maar wordt nu wekelijks op vaste tijden gegeven in de binnenstad en in Crabbehof.

Hij is bedoeld voor mensen die nog nooit met internet bezig zijn geweest, maar daar nu behoefte aan ktijgen omdat steeds meer zaken online geregeld moeten worden.

De lessen duren een uur en kosten € 1.50. Ze worden gegeven door maatschappelijke stagiaires uit het voortgezet onderwijs. Per cursus zijn er 12 plaatsen.

Op de Groenmarkt zijn de lessen op dinsdag van 16.30 – 17.30 en van 17.30 – 18.30 uur, in Crabbehof op de zelfde uren en dan op donderdag.

Meest gelezen

Roy en Ria van woonboot gestuurd: ‘We worden de dakloosheid ingejaagd’

Coen Theuwis | Redactie Streek 56 | 17 jun 2025 21:00

Lees ook

FC Dordrecht terug op het veld: dertig spelers, nog geen nieuwe trainer

FC Dordrecht is maandag begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe Keuken Kampioen Divisie-seizoen....

Zien! Het oude postkantoor is terug in het centrum en zo ziet dat eruit

Uit het oog, maar niet uit het hart: én nu weer te zien. Het digitale 3D model van het oude postkant...

Veteranen in de zomerzon gezet: 'Iedereen heeft zijn eigen drijfveer'

De traditionele veteranendag in Ridderkerk is ondanks de hitte van dit weekend goed verlopen. Wel wa...

Nieuw plan gemeente voor toerisme: wat mis jij aan recreatie in de Dordtse natuur?

Dordrecht werkt aan een nieuw plan voor recreatie en toerisme in de buitengebieden. Inwoners kunnen...

Marcel en zijn oude Franse dame trekken veel bekijks: ‘Ze is de enige in Nederland’

De Riverside Car Classic is weer in aantocht. Uit onze streek stellen een aantal verzamelaars hun ou...

Verbouwing Westeinddijk: kopzorgen door ‘Bordjesgate’ en slechte bereikbaarheid

“Hij stond weer omgedraaid”, verzucht een winkelmedewerker aan het Papendrechtse Westeind. Ze doelt ...