Dordrecht, Netherlands

Vaste dag voor digibeten

Bibliotheek AanZet gaat vanaf november op vaste dagen de mini-cursus Het internet op! verzorgen.
Gert van der Steen | 22 oktober 2015 12:20 | Aangepast op 22 oktober 2015 12:20
Deze cursus werd al zo af en toe georganiseerd, maar wordt nu wekelijks op vaste tijden gegeven in de binnenstad en in Crabbehof.

Hij is bedoeld voor mensen die nog nooit met internet bezig zijn geweest, maar daar nu behoefte aan ktijgen omdat steeds meer zaken online geregeld moeten worden.

De lessen duren een uur en kosten € 1.50. Ze worden gegeven door maatschappelijke stagiaires uit het voortgezet onderwijs. Per cursus zijn er 12 plaatsen.

Op de Groenmarkt zijn de lessen op dinsdag van 16.30 – 17.30 en van 17.30 – 18.30 uur, in Crabbehof op de zelfde uren en dan op donderdag.

Lees ook

Bekendmaking paus Leo XIV brengt 'vreugde' in Dordtse kerk

In de Dordtse Sint-Antoniuskerk zitten donderdag tien personen aan tafel voor een bijbelcursus, wann...

Dordrecht vraagt buurgemeenten om hulp bij opvang vluchtelingen

Dordrecht heeft omliggende gemeenten verzocht te helpen bij de tijdelijke huisvesting van Oekraïense...

Man heeft seksafspraak met 15-jarig meisje, maar het blijkt een val te zijn

Een 63-jarige Dordtenaar is veroordeeld voor het maken van een seksafspraak met een minderjarige. Hi...

Vrijdag op TV Dordrecht: Dodenherdenking op het Sumatraplein

Honderden Dordtenaren hebben zondagavond de Dodenherdenking op het Sumatraplein bijgewoond. Voor de ...

Demonstratie voor eigen turnhal: 'Wij verdienen een serieuze plek'

Een kleine honderd leden, ouders en sympathisanten van gymnastiekvereniging OKK Ridderkerk hebben do...

Nog niet alle auto’s uit gesloten Spuihavengarage

Nog niet iedereen heeft zijn auto uit de Spuihavengarage in Dordrecht gehaald. De garage werd half a...