gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vaste dag voor digibeten

Bibliotheek AanZet gaat vanaf november op vaste dagen de mini-cursus Het internet op! verzorgen.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Deze cursus werd al zo af en toe georganiseerd, maar wordt nu wekelijks op vaste tijden gegeven in de binnenstad en in Crabbehof.

Hij is bedoeld voor mensen die nog nooit met internet bezig zijn geweest, maar daar nu behoefte aan ktijgen omdat steeds meer zaken online geregeld moeten worden.

De lessen duren een uur en kosten € 1.50. Ze worden gegeven door maatschappelijke stagiaires uit het voortgezet onderwijs. Per cursus zijn er 12 plaatsen.

Op de Groenmarkt zijn de lessen op dinsdag van 16.30 – 17.30 en van 17.30 – 18.30 uur, in Crabbehof op de zelfde uren en dan op donderdag.

Lees ook

pexelswandeling

Dit jaar geen avondvierdaagse in Sliedrecht

Geen avondvierdaagse in Sliedrecht dit jaar. Ondanks herhaaldelijke oproepen, is het de organisatie niet gelukt om genoeg vrijwillige verkeersregelaars te vinden. "Door dit tekort kunnen wij de veiligheid van de deelnemers en overige weggebruikers niet voldoende waarborgen", schrijft de organisatie Avondvierdaagse Sliedrecht. Deelnemers krijgen hun inschrijfgeld terug.

fotpo stemvork 23

Bijzonder kunstwerk 'Stemvork' weer terug in het Wantijpark

Een bijzonder kunstwerk keert terug in het Wantijpark. Het gaat om het kunstwerk ‘Stemvork’ dat in ere is hersteld. Zaterdagochtend 13 juni wordt het gerestaureerde kunstwerk onthuld, zestig jaar na de oorspronkelijke onthulling.

pexelssliedrecht

Gemeente doet aangifte na online bedreigen gemeentebestuurders

De gemeente Sliedrecht heeft aangifte gedaan vanwege online uitingen richting gemeentebestuurders. Dat gebeurde nadat het COA eerder deze maand een vergunningsaanvraag voor een asielzoekerscentrum indiende. “Het is onacceptabel wanneer onze gemeentebestuurders worden beledigd, geïntimideerd of bedreigd”, zegt burgemeester Jan de Vries.

Nationaal Baggermuseum nieuwe naam

museum

Nieuwe naam en miljoeneninvestering: Baggermuseum wordt uitgebreid

Het Nationaal Baggermuseum krijg een nieuwe naam en wordt uitgebreid. Dat is bekendgemaakt tijdens de viering van het 50 jarig bestaan van het museum. De grote baggerbedrijven Van Oord en Boskalis investeren 4 miljoen euro voor de bouw van een nieuw waterbouwcentrum, pal naast het huidige onderkomen in Sliedrecht.

autobranden reeks

onderzoek

Politie vraagt om hulp: wees alert op autobranden

In het onderzoek naar de reeks autobranden die sinds begin dit jaar Dordrecht treft, roept de politie hulp in van inwoners. Ondanks onderzoek is nog niet duidelijk of er sprake is van één of meerdere daders, en of de branden met elkaar te maken hebben of niet. “De politie kan tips en informatie van omwonenden goed gebruiken.”

politie seringenstraat

Politie voert stopgesprekken over strafbare uitingen op sociale media

De politie in Papendrecht heeft met zes personen stopgesprekken gevoerd over strafbare uitingen die zij onder een bericht van de gemeente Papendrecht over huisvesting voor statushouders plaatsten op sociale media. De politie wil hiermee benadrukken dat niet alles wat wordt geplaatst op sociale media toegestaan is.