Dordrecht, Netherlands

Vaste dag voor digibeten

Bibliotheek AanZet gaat vanaf november op vaste dagen de mini-cursus Het internet op! verzorgen.
Gert van der Steen | 22 oktober 2015 12:20 | Aangepast op 22 oktober 2015 12:20
Deze cursus werd al zo af en toe georganiseerd, maar wordt nu wekelijks op vaste tijden gegeven in de binnenstad en in Crabbehof.

Hij is bedoeld voor mensen die nog nooit met internet bezig zijn geweest, maar daar nu behoefte aan ktijgen omdat steeds meer zaken online geregeld moeten worden.

De lessen duren een uur en kosten € 1.50. Ze worden gegeven door maatschappelijke stagiaires uit het voortgezet onderwijs. Per cursus zijn er 12 plaatsen.

Op de Groenmarkt zijn de lessen op dinsdag van 16.30 – 17.30 en van 17.30 – 18.30 uur, in Crabbehof op de zelfde uren en dan op donderdag.

Meest gelezen

Liveblog winterweer: bussen weer op pad en avondspits op komst

Redactie Streekomroep | 5 jan 2026 16:46

Lees ook

Drukte in het ziekenhuis door winterweer: ‘Dagelijks twintig à dertig extra breuken’

Flink aanpoten in het Albert Schweitzer ziekenhuis deze week. Door de sneeuw en gladheid gaan flink ...

Een tiental mensen in winteropvang Leger des Heils: 'Nu meer behoefte aan'

Tijdens de strenge winterdagen met hevige sneeuwval doet het Leger des Heils in Dordrecht een extra ...

Rijexamens opnieuw afgelast: ‘We zien echt gevaarlijke dingen op de weg’

Alle rijexamens in onze streek zijn afgelast. Net als maandag zijn de examens die gereden zouden wor...

Kwart leerlingen van deze middelbare school mist eerste schooldag van het jaar door winterweer

De winterse buien en bijkomende problemen op de weg en het openbaar vervoer deze week hebben ook gev...

Auto in vlammen op in Krispijn, mogelijk opzet

Een auto in de Dordtse wijk Krispijn is maandagavond verwoest door een uitslaande brand. Van de gepa...

Stille helden van de winter: op pad met de sneeuwschuivers van onze regio

“Ze bellen me gewoon mijn bed uit”, vertelt een lachende sneeuwschuiver-chauffeur Nick van Loenen. “...