Dordrecht, Netherlands

V&D opent nog één keer haar deuren

V&D in Dordrecht opent donderdag 24 maart tot en met vrijdag 15 april voor de laatste keer haar deuren. In deze vier weken worden samen met nog 61 andere filialen zoveel mogelijk restanten verkocht. 
Wilianne Schakel | 21 maart 2016 14:01 | Aangepast op 21 maart 2016 14:01
De opbrengt hiervan gaat naar de schuldeisers van de keten. Het oude V&D personeel is zoveel mogelijk gevraagd om deze vier weken de winkel voor de laatste keer te bemannen. De rest van het benodigde personeel wordt ingehuurd via uitzendbureaus. Het restaurant La Place zal deze weken niet geopend zijn.

De winkel verkoopt deze weken voor zover het normale assortiment. Er zullen een aantal shop-in-shops zijn die niet meer mee doen.

Meest gelezen

Roy en Ria van woonboot gestuurd: ‘We worden de dakloosheid ingejaagd’

Coen Theuwis | Redactie Streek 56 | 17 jun 2025 21:00

Lees ook

Veteranen in de zomerzon gezet: 'Iedereen heeft zijn eigen drijfveer'

De traditionele veteranendag in Ridderkerk is ondanks de hitte van dit weekend goed verlopen. Wel wa...

Nieuw plan gemeente voor toerisme: wat mis jij aan recreatie in de Dordtse natuur?

Dordrecht werkt aan een nieuw plan voor recreatie en toerisme in de buitengebieden. Inwoners kunnen...

Marcel en zijn oude Franse dame trekken veel bekijks: ‘Ze is de enige in Nederland’

De Riverside Car Classic is weer in aantocht. Uit onze streek stellen een aantal verzamelaars hun ou...

Verbouwing Westeinddijk: kopzorgen door ‘Bordjesgate’ en slechte bereikbaarheid

“Hij stond weer omgedraaid”, verzucht een winkelmedewerker aan het Papendrechtse Westeind. Ze doelt ...

'Seksueel roofdier' de gevangenis in voor misbruik en verspreiden kinderporno

Voormalig Dordtenaar Cornelis den D. (38) misbruikte zijn broertje, nichtje en zijn jonge zwager. Da...

Waterscootertocht trekt met ruim 100 deelnemers door Drechtsteden

In Dordrecht heeft opnieuw de grootste waterscooter-toertocht van Nederland plaatsgevonden: de jaarl...