Dordrecht, Netherlands

V&D opent nog één keer haar deuren

V&D in Dordrecht opent donderdag 24 maart tot en met vrijdag 15 april voor de laatste keer haar deuren. In deze vier weken worden samen met nog 61 andere filialen zoveel mogelijk restanten verkocht. 
Wilianne Schakel | 21 maart 2016 14:01 | Aangepast op 21 maart 2016 14:01
De opbrengt hiervan gaat naar de schuldeisers van de keten. Het oude V&D personeel is zoveel mogelijk gevraagd om deze vier weken de winkel voor de laatste keer te bemannen. De rest van het benodigde personeel wordt ingehuurd via uitzendbureaus. Het restaurant La Place zal deze weken niet geopend zijn.

De winkel verkoopt deze weken voor zover het normale assortiment. Er zullen een aantal shop-in-shops zijn die niet meer mee doen.

Meest gelezen

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

NOS | Redactie Streek 56 | 22 jan 2026 12:30

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Lees ook

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Een stroomstoring in Hendrik-Ido-Ambacht heeft dinsdagavond meer dan 4500 huishoudens en bedrijven g...

28 bomen maken zich klaar voor verhuizing: 'Ze worden vaak gekapt als het niet past'

In het centrum van Dordrecht vindt deze week 's nachts een monsteroperatie plaats. In totaal 28 lind...

Man wil met 5 kilo xtc-pillen naar Frankrijk, maar wordt betrapt op de A16

Voor zijn garagebedrijf koopt Karim S. (39) een auto in Nederland. Op de terugweg naar Frankrijk nee...

Opvangen asielzoekers in hartje Papendrecht mag: bezwaar bewoners afgewezen

De voorzieningsrechter heeft beslist dat de opvanglocatie voor 80 vluchtelingen in het centrum van P...

Gas- en waterleiding geraakt bij werkzaamheden in Dordrecht, Stedin en Evides opgeroepen

In de Einsteinstraat in Dordrecht is dinsdagochtend een gaslekkage geweest. Tijdens graafwerkzaamhed...

Dordrecht behoort tot top financieel gezonde gemeenten, maar ‘financiële kwetsbaarheden blijven’

Van alle grote gemeenten in ons land staat Dordrecht er financieel het beste voor. Dat concludeert a...