Dordrecht, Netherlands

V&D opent nog één keer haar deuren

V&D in Dordrecht opent donderdag 24 maart tot en met vrijdag 15 april voor de laatste keer haar deuren. In deze vier weken worden samen met nog 61 andere filialen zoveel mogelijk restanten verkocht. 
Wilianne Schakel | 21 maart 2016 14:01 | Aangepast op 21 maart 2016 14:01
De opbrengt hiervan gaat naar de schuldeisers van de keten. Het oude V&D personeel is zoveel mogelijk gevraagd om deze vier weken de winkel voor de laatste keer te bemannen. De rest van het benodigde personeel wordt ingehuurd via uitzendbureaus. Het restaurant La Place zal deze weken niet geopend zijn.

De winkel verkoopt deze weken voor zover het normale assortiment. Er zullen een aantal shop-in-shops zijn die niet meer mee doen.

Lees ook

Raadslid en bachelorette zetten Dordt op de kaart: 'Laten zien hoe mooi de stad is!'

De Grote Kerk zo snel mogelijk beklimmen of je wijnkennis testen bij een lokale ondernemer: het is e...

Krijgt deze bekende Dordtenaar een standbeeld? Ad duikt in de wereld van Kees Buddingh’

Op maandag 24 november staat Dordrecht stil bij de 40e sterfdag van schrijver en dichter Kees Buddin...

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Hulpdiensten zijn woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een huis aan de Antareshof in Dordrecht...

Honderden kookboeken voor minima razendsnel 'uitverkocht'

De eerste druk van het kookboek van Quiet Drechtsteden, waarmee mensen met een laag inkomen goedkoop...

Taakstraf voor Dordtenaar die voetballer Noa Lang met de dood bedreigde

Dordtenaar Shayan D. (19) heeft een taakstraf van twintig uur gekregen voor de doodsbedreigingen die...

Dikke onvoldoendes voor openbare toiletten in onze regio, Sliedrecht scoort het laagst

Het is niet best gesteld met de toiletvriendelijkheid in Nederland en dat blijkt ook in onze streek ...