Dordrecht, Netherlands

Vechtpartij tijdens optreden van Bizzey op Dancetour

Tijdens het optreden van Bizzey op Dancetour aan het begin van de middag is er een kleine vechtpartij geweest tussen jongeren in het publiek.
Robert van Loon | 27 april 2019 14:36 | Aangepast op 27 april 2019 14:36
Hoewel het optreden gewoon doorging zei de artiest vanaf het podium “Het is niet netjes om te gaan vechten op een feest als dat vandaag”.

Het incident vond plaats midden in het publiek, er brak kort lichte paniek uit. Er zijn 5 personen van het terrein weggestuurd door de beveiliging. Ook heeft de politie aanhoudingen verricht. Vandaag zijn er nog optredens van onder andere Lil Kleine en Wessel S.

Meest gelezen

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Ramen vernield en beklad, hoofdkantoor Fokker opnieuw doelwit

Het hoofdkantoor van Fokker Aerospace in Papendrecht is beklad en ruiten zijn vernield. In de nacht ...

Darter Plaisier stunt op WK, Ambachters leven mee: ‘Vol spanning gekeken’

De stunt van Wesley Plaisier op het WK darts is in zijn woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht niet onopgeme...

Winter3Daagse haalt recordaantal producten op voor Voedselbank

De eindstand van de inzamelactie Winter3Daagse is zondagavond bekendgemaakt. In totaal zijn er 74.82...

FC Dordrecht neemt afscheid van keeperstrainer en verwelkomt nieuwe middenvelder

FC Dordrecht neemt na nog geen half jaar afscheid van keeperstrainer Raymond Mulder. Hij tekende afg...

Geslaagde eerste editie van scootmobiellichtjestocht: ‘Gezelligheid moet je zelf maken’

Scootmobiel versieren, verkeersregelaars regelen en muziek uitzoeken. De 79-jarige Bart is er al maa...

Eerste stap gezet voor nieuwe woonwijk Maasterras: 'Van essentieel belang voor onze stad'

De komst van de nieuwe Dordtse woonwijk Maasterras is een stap dichterbij. De gemeente en BPD Bouwfo...