Dordrecht, Netherlands

Veel belangstelling voor GeoLab in het Onderwijsmuseum

Tientallen kinderen waren dinsdag in het GeoLab te vinden. In deze speciale ruimte van het Onderwijsmuseum stonden zes verschillende uitdagingen, zoals het maken van een fossiel, het bouwen van bruggen en het kleien van een vulkaan, op hen te wachten.
Corrado Francke | 25 februari 2020 16:40 | Aangepast op 25 februari 2020 16:40
Het GeoLab is onderdeel van de tentoonstelling ‘Stap in de wereld van De Bosatlas’, die in het museum te zien is. “De naam GeoLab komt van het woord geologie, dat nauw verbonden is met aardrijkskunde en De Bosatlas”, vertelt Stefan Vogels, educator van het Onderwijsmuseum.

“Het lab is ingericht met allerlei activiteiten voor kinderen, met als doel om kinderen te laten zien hoe mooi het vak aardrijkskunde is, en wat je daar allemaal mee kan.”

Meedoen aan de experimenten is mogelijk voor kinderen vanaf 6 jaar. Tot het einde van de week is het tussen 11:00 uur en 15:00 uur mogelijk om aan de activiteiten in het Onderwijsmuseum mee te doen.

Meest gelezen

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Corrado Francke | 17 nov 2025 12:06

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Redactie Streek 56 | 19 nov 2025 16:00

Lees ook

Vogelgriep in onze streek: 16.000 kippen worden gedood

Op een biologisch leghennenbedrijf in Streefkerk is vogelgriep vastgesteld. Dat meldt het ministerie...

Bart (79) begint eerste lichtjestocht voor scootmobielen

Een optocht met verlichte en versierde vrachtwagens wordt in wel meer gemeenten georganiseerd, maar ...

FC Dordrecht sprokkelt te veel en scoort te weinig: ‘Het is wel een patroon, ja’

Met iets meer doelgerichtheid had FC Dordrecht Vitesse kunnen verslaan vrijdagavond, maar juist daar...

FC Dordrecht met punt uit de interlandbreak: 1-1 tegen Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond de Keuken Kampioen Divisie hervat met een puntje tegen Vitesse. Aan ...

Blijdschap bij automobilisten nu Spuihavengarage na maanden weer open is: 'Goed geregeld!'

Het was een aangename verrassing voor abonnementhouders en andere automobilisten. Donderdag ging de ...

In deze gemeente kunnen inwoners hun wapens inleveren: 'Anoniem en zonder vervolging'

Op meerdere plekken in Zwijndrecht kunnen mensen komende donderdag wapens inleveren, zonder hiervoor...