Dordrecht, Netherlands

Veel belangstelling voor GeoLab in het Onderwijsmuseum

Tientallen kinderen waren dinsdag in het GeoLab te vinden. In deze speciale ruimte van het Onderwijsmuseum stonden zes verschillende uitdagingen, zoals het maken van een fossiel, het bouwen van bruggen en het kleien van een vulkaan, op hen te wachten.
Corrado Francke | 25 februari 2020 16:40 | Aangepast op 25 februari 2020 16:40
Het GeoLab is onderdeel van de tentoonstelling ‘Stap in de wereld van De Bosatlas’, die in het museum te zien is. “De naam GeoLab komt van het woord geologie, dat nauw verbonden is met aardrijkskunde en De Bosatlas”, vertelt Stefan Vogels, educator van het Onderwijsmuseum.

“Het lab is ingericht met allerlei activiteiten voor kinderen, met als doel om kinderen te laten zien hoe mooi het vak aardrijkskunde is, en wat je daar allemaal mee kan.”

Meedoen aan de experimenten is mogelijk voor kinderen vanaf 6 jaar. Tot het einde van de week is het tussen 11:00 uur en 15:00 uur mogelijk om aan de activiteiten in het Onderwijsmuseum mee te doen.

Lees ook

Beveiliger mishandeld, burgemeester geschokt: 'Dit tolereren we niet!'

Een beveiliger is afgelopen weekend mishandeld bij winkelcentrum Hoog Ambacht. De burgemeester van H...

Megaklus van 20 miljoen euro in Crabbehof: 238 huurwoningen worden verduurzaamd

Ruim 230 sociale huurwoningen in de Dordtse wijk Crabbehof ondergaan een ingrijpende metamorfose. He...

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

De Papendrechtsebrug in de N3 is vanaf maandagavond in beide richtingen dicht. Rijkswaterstaat voert...

Sterke hennepgeur leidt tot vondst vuurwapen in busje

Bij de controle van een busje in Dordrecht is zondagavond een vuurwapen gevonden. De inzittenden, dr...

Dordtse wereldkampioenen geëerd met enorme afbeelding in Sportboulevard

Drie lokale sporthelden krijgen een plek in de 'hall of fame' van de Dordtse Sportboulevard. Na onde...

Brand evenaart record met 51ste podiumplaats op rij

Lucinda Brand heeft in het koude maar zonnige Tsjechische Tábor de eerste veldrit van de wereldbeker...