Dordrecht, Netherlands

Veel belangstelling voor griepvaccinatie

Een lange rij dinsdag voor het Gezondheidscentrum Stadspolders. Honderden mensen gingen op de uitnodiging voor de jaarlijkse griepvaccinatie in, en kwamen om een prik.
Corrado Francke | 13 november 2019 16:54 | Aangepast op 13 november 2019 16:54
De prik is zowel voor mensen van 60 jaar en ouder als voor jongere volwassenen en kinderen met bepaalde medische aandoeningen bedoeld. "We hebben het absoluut goed voorbereid", vertelt doktersassistente Hélène van der Graaf. "Alle collega's zijn nu aan het vaccineren. Iedereen helpt mee."

Mensen die de prik kwamen halen, zijn enthousiast over de werking ervan. "Ik haal hem al twintig jaar", zegt vertelt een oudere man. "En het werkt. Het is niet dat ik helemaal geen griep meer heb, maar ik heb er in ieder geval veel minder vaak last van."

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

Raadsleden over geweldsuitbarsting Bleskensgraaf: ‘We zijn dit niet gewend’

Een anti-azc-protest dat uit de hand loopt en de ME die ingrijpt. Een dag nadat agenten met glas en ...

Straks eerste drive-in stembureau van onze streek: vanuit je auto stemmen

In Ridderkerk kun je de komende gemeenteraadsverkiezingen op een wel heel bijzondere manier stemmen....

Letterlijke én figuurlijke mijlpaal voor IKC Prins Bernhardschool

De leerlingenraad van de IKC Prins Bernhardschool in Dordrecht heeft woensdagochtend samen met wetho...

Protest azc Molenlanden loopt uit de hand, ME bekogeld met glas en stenen

Bij het gemeentehuis in Bleskensgraaf is dinsdagavond een demonstratie tegen de komst van asielzoeke...

Hoe Belgische stenen voor veilige spoorbrug zorgen: 'Enorme kuilen ontstaan'

Je ziet het misschien vanaf de A16 of vanuit de trein: schepen naast de spoorbrug tussen Dordrecht e...

In deze gemeente zijn de meeste bushaltes slecht toegankelijk: ‘Zorgwekkend’

Een groot deel van de bushaltes in onze streek is niet toegankelijk voor mensen met een beperking. D...