Dordrecht, Netherlands

Veel Dordtenaren doen niet aan goede voornemens: ‘Daar komt toch niets van terecht’

Afvallen, stoppen met roken, minder op je telefoon kijken. Zomaar een greep uit de goede voornemens die vaak genoemd worden aan het begin van een nieuw jaar. Maar hoe zit dat bij de Dordtenaren? Wat zijn hun plannen voor 2024?
Marjolein Vos | 4 januari 2024 15:21 | Aangepast op 4 januari 2024 15:21
"Daar doen wij eigenlijk niet aan", zeggen de meeste Dordtenaren die wij donderdag spraken. Een man houdt zich 'niet vast aan de jaarwisseling', een ander is van plan om wat minder alcohol te gaan drinken.

Over goede voornemens zijn de Dordtenaren dan misschien niet zo erg te spreken, plannen of wensen voor 2024 hebben ze wel en die zijn behoorlijk uiteenlopend. Zo wordt er wat meer vrede op aarde gewenst, maar ook de hoop uitgesproken dat het groeiende analfabetisme wordt aangepakt. Of wat persoonlijker: dat de verhuizing naar een nieuwe woning goed verloopt.

Benieuwd wat de Dordtenaren nog meer zeiden? Bekijk hier onze video.

Meest gelezen

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 27 feb 2026 12:02

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 2 mrt 2026 10:56

Lees ook

Woningnood, femicide en Donald Trump: na muziekprijs laat ZOEKHETUITMAN opnieuw van zich horen

De Dordtse punkband ZOEKHETUITMAN komt vrijdag met een nieuwe EP. Met hun muziek spreekt de band zic...

Lange file op snelweg door ongeluk met meerdere voertuigen

Op de A16 bij de Drechttunnel in Dordrecht richting Rotterdam is donderdagochtend een ongeluk gebeur...

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...