Dordrecht, Netherlands

Veel mis bij brommercontrole

Studenten van de politieacademie hebben donderdag veel misstanden geconstateerd bij drie bromfietscontroles op de Jan Valsterweg, Visserstuin en Bagijnhof.
Leo Roubos | 8 juni 2018 11:17 | Aangepast op 8 juni 2018 11:17
Van maar liefst 76 van de gecontroleerde scooters kregen er 22 een zogeheten WOK-signaal op het kenteken. Dit betekent Wachten Op Keuring, waarbij nog maar één ritje gemaakt mag worden richting reparateur om de boel weer in orde te laten maken.

De 22 scooters moeten dan opnieuw worden gekeurd door een keurmeester van het RDW. Daarnaast krijgen de eigenaren een bekeuring thuis.

Verder hadden 2 bestuurders geen rijbewijs en kreeg een motorrijder een boete omdat hij zonder vergunning binnen het pollergebied reed. Een bestuurder kreeg een prent omdat hij zonder verzekering reed.

Lees ook

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...

Bezwaren, kosten en onzekerheid remmen woningbouw: meeste gemeenten halen eigen ambities niet

Lang niet alle colleges hebben de woningbouwplannen die zij hadden in de afgelopen coalitieperiode, ...