Dordrecht, Netherlands

Veel reacties op patiëntvriendlijkste zorgverlener

Op onze vraag, “Wie is de meest patiëntvriendelijke zorgverlener in het Albert Schweitzer ziekenhuis?”, die wij stelden op Facebook hebben veel mensen gereageerd. Meer dan 150 reacties met lofbetuigingen kwamen binnen.
Robert van Loon | 24 augustus 2018 13:12 | Aangepast op 24 augustus 2018 13:12
Veel mensen schrijven in hun reactie een persoonlijke band met het personeel te hebben door een behandeling, ziekte of de ziekte van een naaste. Van gynaecologen die hielpen met bevallingen tot verpleegkundigen die mensen hielpen tijdens hun verblijf in het ziekenhuis. Sommige mensen bedanken ook de medici die hielpen met de behandeling van hun inmiddels overleden familielid.


Aanleiding voor onze vraag is de patiëntvriendelijkste zorgverlenerverkiezing van het Asz, nomineren kan via de website.

Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Opnieuw minder treinen op MerwedeLingelijn

Ook donderdag rijden er minder treinen tussen Dordrecht en Gorinchem, meldt Qbuzz. Dat heeft opnieuw...

Woonunits helpen vluchtelingen tijdelijk uit de brand: ‘Hierna juist voor woningzoekenden’

Aan de Laan van Riga in Dordrecht zijn deze week de eerste van 56 flexwoning neergezet. De komende d...

Met smoezen steelt nepagent geld en sieraden, nu zit hij in de cel

Hij kwam voor geld en sieraden, maar eindigt in de gevangenis. Volgens het Openbaar Ministerie deed ...

Voormannen CDA en CU-SGP aan het woord in nieuwe Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen in maart spreekt presentator Ad van den Herik allerlei ...

Zingende buschauffeur Rick wil de hitlijsten in met eerste eigen single

Doe nog maar een rondje, alle remmen los. Het zijn de eerste woorden in het refrein van de eerste ei...

Rechtbank: Nederlandse Staat doet genoeg om PFAS-problemen tegen te gaan

De Nederlandse Staat doet voldoende om de verspreiding van PFAS tegen te gaan. Dat is de uitspraak v...