gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Veel rookontwikkeling bij grote brand bij HVC

7e9dbe83402459cd9e7100439c910cc6

Bij HVC is woensdagochtend een grote brand ontstaan. Dat meldt de brandweer. Vanaf het einde van de ochtend is er veel zwarte rook te zien.

Robin Nanninga |  | Aangepast op
De grote rookwolken zijn in de omgeving goed zichtbaar. De brandweer is met veel materieel onderweg. De brand woedt in een koeltoren die ontmanteld werd. De ontruiming van het bedrijfsterrein is opgestart. Om de rookverspreiding in kaart te brengen zijn twee meetploegen gealarmeerd.

De brandweer adviseert mensen die rookoverlast hebben naar binnen te gaan, ramen en deuren te sluiten en ventilatie uit te zetten. Ook wordt afgeraden te komen kijken. De Baanhoekweg is afgesloten.

Een woordvoerder van de brandweer laat rond 12.30 uur weten dat het sein brand meester is gegeven. Om 14.00 uur was het vuur uit.
03fed5a681b605ca46792cbf3b54fa13
b698cc577a2a4b1598d1d0ebf470c9af

Lees ook

tempFileForShare_20260725-123127

Beschonken bestuurder slingert met 40 kilometer per uur over A16

Een man is enkele nachten terug aangehouden omdat hij met een slakkengang over de A16 reed, meermaals tegen de vangrail botste en in de berm tot stilstand kwam. Niet geheel verrassend: de bestuurder was onder invloed van alcohol.

businkblekersdijk

Brand in keuken onder controle

In een huis aan de Blekersdijk in Dordrecht heeft vrijdagochtend korte tijd brand gewoed. De brand brak rond 11.15 uur uit in de keuken en is begonnen in het koffiezetapparaat.

IMG-20260804-WA0032

Man aangehouden in huis Zwijndrecht, nepwapen gevonden

Een man is maandagmiddag aangehouden in zijn huis in Zwijndrecht. Volgens de politie gebeurde dit na een conflict "waarbij een mogelijk vuurwapen werd gezien". Uiteindelijk bleek het om een nepwapen te gaan.

105e4d8d-fa56-3a35-9387-3827249949d5.jpg

Uitzonderlijk warme en droge zomer, maar waar zijn de onweersbuien?

Temperaturen hoger dan 30 graden, een kurkdroge bodem en dagenlang een brandende zon: het klinkt als het perfecte recept voor een zomer vol spectaculaire onweersbuien. Toch bleef het deze zomer opvallend vaak stil aan de hemel. Waar bleven die verkoelende plensbuien en donderslagen? En waarom levert extreme warmte lang niet altijd onweer op?

Schermafdruk op 2026-08-13 12-21-57

Sluis twee dagen dicht vanwege droogte

Door de toenemende droogte is Schutsluis Kolffgemaal in Hardinxveld-Giessendam twee dagen gestremd. Waterschap Rivierenland sluit de sluis deze donderdag en vrijdag om water te besparen.

FOTO ARTIKEL IMKER GOED

Liefde voor bijen: toch heeft imker Ad een hekel aan honing

Bij beleef- en leerboerderij de Heerlijkheid in Papendrecht is Ad Kop hobbyimker. Hij ontfermt zich over de bijenkasten op de boomgaard, ondanks dat hij niet zo’n fan is van de plakkerige honing. Megan trekt ook een bijenpak aan, maar het imkeren gaat niet zonder slag of stoot.