gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Veel rookontwikkeling bij grote brand bij HVC

7e9dbe83402459cd9e7100439c910cc6

Bij HVC is woensdagochtend een grote brand ontstaan. Dat meldt de brandweer. Vanaf het einde van de ochtend is er veel zwarte rook te zien.

Robin Nanninga |  | Aangepast op
De grote rookwolken zijn in de omgeving goed zichtbaar. De brandweer is met veel materieel onderweg. De brand woedt in een koeltoren die ontmanteld werd. De ontruiming van het bedrijfsterrein is opgestart. Om de rookverspreiding in kaart te brengen zijn twee meetploegen gealarmeerd.

De brandweer adviseert mensen die rookoverlast hebben naar binnen te gaan, ramen en deuren te sluiten en ventilatie uit te zetten. Ook wordt afgeraden te komen kijken. De Baanhoekweg is afgesloten.

Een woordvoerder van de brandweer laat rond 12.30 uur weten dat het sein brand meester is gegeven. Om 14.00 uur was het vuur uit.
03fed5a681b605ca46792cbf3b54fa13
b698cc577a2a4b1598d1d0ebf470c9af

Lees ook

Staking OV- pedro v2

Lege perrons door stakingen streekvervoer: 'Vorige keer zat ik hier ook al'

Veel leegte met een paar bussen. Zo ziet Station Dordrecht er woensdag uit vanwege de aangekondigde staking in het streekvervoer. De informatieborden gaven af en toe nog hoop, maar de reizigers kwamen vaak bedrogen uit.

Concertant in de historische kerkzaal

Zondag op TV Dordrecht: 'Spaans' zomerconcert

Karin Dolman en Caecilia Boschman trapten eerder dit jaar een nieuw seizoen zomerconcerten in de Trinitatiskapel af met 'Sueños Españoles'. Dit concert, met zoals de titel aankondigt veel Spaanse muziek, is komende zondag te zien op TV Dordrecht.

reanimatie foto

Voor het eerst oefenen met reanimeren in het ziekenhuis: ‘Het is niet moeilijk’

Wat als iemand bewusteloos is en geen hartslag meer heeft? Het Albert Schweitzer ziekenhuis stond deze week stil bij de Internationale Reanimatiedag. Verpleegkundigen gaven ter plekke tekst en uitleg.

verhuizing bibliotheek AanZet oude vestiging

Massale hulp bij biebverhuizing: duizenden boeken extra geleend

Leden van bibliotheek AanZet helpen massaal mee met het verhuizen van boeken naar de nieuwe locatie van de vestiging in het centrum van Dordrecht. De huidige locatie aan de Groenmarkt wordt deze weken geleidelijk ingeruild voor het Dordthuis. Dordtenaren helpen bij die verhuizing door duizenden boeken extra te lenen.

bewoners in de kou

Flatbewoners al maanden in de kou: 'Het is onmenselijk'

Bewoners van een flatgebouw op de Staart in Dordrecht zitten al maanden in de kou. Alle veertig appartementen zijn aangesloten op een blokverwarming, maar die is al sinds februari kapot. “Dit houden we niet uit”, zegt Irene, een van de bewoners.

foto groepsverkrachting SLI

Ook Dordtenaar (21) langer vast in ernstige zedenzaak Sliedrecht

Dordtenaar R.H. (21), medeverdachte van de ernstige groepsverkrachting in Sliedrecht, blijft voorlopig vastzitten. Dat heeft de rechtbank maandag bepaald.