Dordrecht, Netherlands

Veel sport en speelplezier bij Ratje Doe

Bij Ratje Doe is deze week weer volop lol gemaakt, de activiteiten in de Reeweghal duren tot vrijdag 24 augustus. Het wordt georganiseerd door Vakantie Kinder Feesten. “Het gaat om het plezier van de kinderen”, aldus leidster Simone Schot.
Robert van Loon | 15 augustus 2018 17:43 | Aangepast op 15 augustus 2018 17:43
Kinderen vinden het fijn om naar Ratje Doe te gaan. “Hier zit je niet de hele tijd op de bank filmpjes op te zoeken maar ben je de hele tijd aan het springen en je aan het vermaken”, vertelt een van de meiden.

Elke dag zijn er andere activiteiten in de hal. “Vandaag maken we bijvoorbeeld fruitspiesjes om gezond bezig te zijn,” zegt Simone. Ook het honderdjarig jubileum van Vakantie Kinder Feesten zal gevierd worden. “Er zullen zeker extra activiteiten worden georganiseerd, op de Facebookpagina wordt daar reclame voor gemaakt.”

Lees ook

Veiligheidscamera geplaatst bij toekomstige opvang amv'ers

De gemeente Papendrecht heeft een bewakingscamera geplaatst bij een opvanglocatie voor minderjarige...

Het Jaar Van: de verdwaalde trucker die een fietsbrug aan gort reed en viral ging

Het werd begin dit jaar wereldnieuws: een trucker die over een fietsbruggetje rijdt en een spoor van...

19-jarige heeft ruim honderd kilo illegaal vuurwerk in huis

De politie heeft dinsdag meer dan 100 kilo illegaal vuurwerk in beslag genomen. De 19-jarige bewoner...

In de rij voor oliebollen en het laatste vuurwerk: 'Volgend jaar? Een extra borreltje'

De laatste dag van het jaar is aangebroken en dat betekent vuurwerk en oliebollen. Bij de oliebollen...

Lichtjesfestival maakt dit plein een stuk kleurrijker: 'Je komt in een andere wereld'

Op het Energieplein in Dordrecht was dinsdagavond veel meer licht dan normaal. Tijdens het Lichtjesf...

Kinderopvang op slot na vernietigend rapport: ‘Ophouden met je gejank!’

Kinderopvang Happy4kids in Dordrecht moet de deuren sluiten. Een vernietigend inspectierapport met ‘...