Dordrecht, Netherlands

Veel steun voor overvallen Jan

De inzamelingsactie voor Jan Ligtenberg, die vorige week bruut werd overvallen in zijn huis aan de Rijksstraatweg, loopt storm. Dat zegt de initiatiefnemer voor de inzamelingsactie Paul Zuijdweg. De actie heeft als doel om de veiligheid rond het huis van Ligtenberg te vergroten.
Jeroen de Wijs | 13 juni 2017 11:53 | Aangepast op 13 juni 2017 11:53
¨Het zicht op de woning en de parkeerplaats moet beter. Concreet betekent dit dat er lampen en camera´s moeten worden opgehangen. Verder moet er een inbraakalarm komen en anti-inbraakbeugels geplaatst worden op de ramen¨, zegt Zuijdweg.
Veel steun

Volgens Zuijdweg bekommeren veel mensen zich om de overvallen Jan. ¨De reacties stromen binnen. Er is veel betrokkenheid. Heel wat mensen vragen zich af hoe het kan dat iemand die zo hard werkt voor de stad dit overkomt.¨

Ondanks dat veel mensen steun hebben toegezegd, is er nog geen zicht op een bedrag. Eind van de maand komt daar meer duidelijkheid over.

Lees ook

Gevangene mag buiten PI werken, maar daar gaat het mis: breekt kaak van collega

Tijdens werkzaamheden buiten de Dordtse gevangenis, heeft een gedetineerde een collega mishandeld. D...

Alles voor ijs in de binnenstad: duiker in het water voor schaatsbaan

Nog drie weken wachten en dan viert de goedheiligman zijn verjaardag. Toeval of niet, tijdens het ho...

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Bij een aanrijding op de N3 is maandagochtend iemand gewond geraakt. Twee auto’s en een busje hielde...