Dordrecht, Netherlands

Veel vals geld in Dordrecht

De hoeveelheid vals geld in Dordrecht neemt toe. Het gaat vooral om biljetten van 50 euro. De politie wil dat ouders hun kind waarschuwen, want het geld circuleert vooral onder jongeren.
Peter Tromp | 25 november 2016 12:48 | Aangepast op 25 november 2016 12:48
De vondst afgelopen maandag van valse briefjes van 50 bij een jongen van 16 staat niet op zichzelf. Dat zegt de politie op Facebook. Ook in Dubbeldam zijn valse briefjes gevonden.

Criminelen bieden voor lage prijzen vals geld aan via Instagram en Facebook om geld wit te wassen. Veel jongeren zouden niet begrijpen dat het hebben van vals geld strafbaar is.

De politie wil dat ouders hun kind uitleggen dat het hebben van vals geld niet mag.

Lees ook

De Week van de Mantelzorg: ‘We willen opkomen voor mantelzorgers’

Het is de Week van de Mantelzorg en dat betekent dat in onze streek veel vrijwilligers in het zonne...

Auto's beschadigd na explosie

Bij een explosie in Dordrecht zijn maandagavond twee auto’s beschadigd geraakt. De explosie was even...

Dames kleuren de Dordtse carnavalstop, met prinses aan kop: 'Begon met een grapje'

Mannen hadden jarenlang de bovenhand, maar komende editie kleurt een prinses én een volledig vrouwel...

Met dit kookboek voor een minimaal bedrag koken: ‘Mensen onder de armoedegrens moet je helpen’

Lekker koken voor weinig geld: hoe doe je dat? Maatschappelijke organisatie Quiet Drechtsteden heef...

Herdenkingsbord en struikelsteen voor gefusilleerde timmerman

Een bijzondere gelegenheid in Hardinxveld-Giessendam afgelopen weekend. Bij scheepswerf De Merwede z...

Regenboogpad opnieuw besmeurd, deze keer met zwarte klodders

Het Papendrechtse regenboogpad is afgelopen weekend voor de zesde keer vernield. De oversteekplaats ...