Dordrecht, Netherlands

Veel vals geld in Dordrecht

De hoeveelheid vals geld in Dordrecht neemt toe. Het gaat vooral om biljetten van 50 euro. De politie wil dat ouders hun kind waarschuwen, want het geld circuleert vooral onder jongeren.
Peter Tromp | 25 november 2016 12:48 | Aangepast op 25 november 2016 12:48
De vondst afgelopen maandag van valse briefjes van 50 bij een jongen van 16 staat niet op zichzelf. Dat zegt de politie op Facebook. Ook in Dubbeldam zijn valse briefjes gevonden.

Criminelen bieden voor lage prijzen vals geld aan via Instagram en Facebook om geld wit te wassen. Veel jongeren zouden niet begrijpen dat het hebben van vals geld strafbaar is.

De politie wil dat ouders hun kind uitleggen dat het hebben van vals geld niet mag.

Meest gelezen

Let op: A16 komend weekend deels dicht bij Ridderkerk

Redactie Streek 56 | 22 aug 2025 15:00

Auto belandt tegen stoplicht na aanrijding met vuilniswagen

Redactie Streek 56 | 20 aug 2025 10:54

Lees ook

Deze fietstunnel is drie weken dicht: krijgt verflaag tegen graffiti

Fietsers kunnen drie weken lang geen gebruik maken van de tunnel onder het spoor bij de Transvaalstr...

Oer-vrijwilliger Wijnand Punt in het zonnetje gezet: 'Kippenvel!'

Wijnand Punt (58) heeft voor zijn jarenlange vrijwilligerswerk de Ridderkerkse Sint Jorispenning ont...

Marcel en Pieternel verloren hun zoon bij botsing tussen trein en vrachtwagen: 'Het is zo onwerkelijk'

Lars Bussing uit Zwijndrecht krijgt een gedenksteen op Kijfhoek. De 25-jarige treinmachinist overlee...

Biesboschfilm straks ook thuis op de bank te zien: 'Ontzettend trots!'

De natuurfilm over de Biesbosch van Bas Kakes en Jacques van der Neut is vanaf september ook thuis ...

Martijn (51) moest zijn garage uitbouwen om zijn oldtimers te parkeren: ‘Jaarlijks kost deze hobby minimaal een ton’

De Riverside Car Classic is in aantocht. Uit onze streek stellen een aantal verzamelaars hun oude au...

Erik wint wéér bij Transplant Games, maar 'het gaat niet om winnen'

Het is Papendrechter Erik Paalvast gelukt zijn wereldtitel hoogspringen te verdedigen. Hij wist bij ...