Dordrecht, Netherlands

Veilig fietsen bij Polderwiel

Vrijwilligers van het Repair Café repareren volgend weekeinde fietsverlichtingen. Zij doen dat bij het Polderwiel in Stadspolders.
Peter Tromp | 13 oktober 2016 14:16 | Aangepast op 13 oktober 2016 14:16
Het Repair Café heeft spullen gekregen om de verlichting op fietsen te kunnen controleren en repareren. Daarnaast controleren de vrijwilligers ook de algehele veiligheid van de fiets.

De actie is onderdeel van ANWB Lichtbrigade en heeft als doel de verkeersveiligheid van fietsers te vergroten. Op meer dan 2500 plekken in Nederland vinden fietsveiligheidsactiviteiten plaats. De ANWB levert daarboor toolkits aan scholen, clubs en verenigingen.

De fietsverlichtingsactie bij het Polderwiel vindt plaats op zaterdag 22 oktober. Tegelijkertijd is er ook een regulier Repair Café waar allerhande kapotte spullen gerepareerd kunnen worden. Het Repair Café in Stadspolders is iedere vierde zaterdag van de maand open tussen 10.00 en 13.00 uur.

Lees ook

Jubilerend Louterbloemen publiekswinnaar van Dordtse Vrijwilligersprijzen

Dierenzorgcentrum Louterbloemen uit Dordrecht is uitgeroepen tot winnaar van de publieksprijs van de...

FC Dordrecht halverwege het seizoen, De Plucheplakkers maken de balans op

De Plucheplakkers zijn er weer na de 2-0 uitnederlaag van FC Dordrecht bij Willem II. De Schapenkopp...

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...

Schoonzoon van scheepsbouwer Kommer Damen gearresteerd

Een van de personen die vorige week werd opgepakt in het strafrechtelijk onderzoek naar scheepsbouwe...

Ridderkerker (16) vast na beroving met vuurwapen

Een 16-jarige jongen uit Ridderkerk is woensdagavond aangehouden na een beroving met een vuurwapen. ...

650 kerstpakketten voor minima: 'Ze staan er niet alleen voor'

Honderden Dordtse minima ontvangen deze donderdag een kerstpakket. De afgelopen drie dagen stond wij...