Dordrecht, Netherlands

Veiligheidsplan richt zich op een prettige en veilige stad

De gemeente legt binnenkort het integrale veiligheidsplan voor aan de gemeenteraad, met het plan voor 2019 tot 2022 moet Dordrecht een stad zijn waarin veilig en prettig kan worden geleefd.
Robert van Loon | 19 januari 2019 13:08 | Aangepast op 19 januari 2019 13:08
In het plan is aandacht voor onderwerpen die actueel zijn zoals Terrorisme en Cybercrime maar ook voor overlast van verkeer. Het plan wil zich ook richten op criminaliteit die minder zichtbaar is, de aanpak van hennepteelt, fraude, mensenhandel en georganiseerde criminaliteit horen daarbij.


Het beheersen van veiligheidsrisico's bij evenementen, het spoor en op/langs het water is ook een aandachtspunt.


Het plan is gemaakt met de hulp van gegevens maar vooral door gesprekken met Dordtenaren. De gemeente wil meer praten met inwoners, professionals en veiligheidspartners om erachter te komen wat zij belangrijk vinden.

Lees ook

Dordtse schaatsbaan wordt afgebroken, maar 'absoluut voor herhaling vatbaar'

Het Dordtse schaatsseizoen is ten einde. Donderdagmiddag werd de Dordtse ijsbaan op de Spuiboulevard...

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: terugkerende pareltjes van vorig jaar

In januari worden op TV Dordrecht zeven van de leukste en interessantste afleveringen uit het najaar...

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Het is deze week, nog meer dan anders, een komen en gaan van fanatieke skiërs en snowboarders bij sk...

Brug over de Noord (N915) blijft dit weekend toch open

De Brug over de Noord (N915) tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht blijft tussen 9 en 12 januar...

Vrijspraak voor rellende mannen tijdens jaarwisseling: onvoldoende bewijs

De rechtbank heeft woensdag zeven verdachten van rellen met oud en nieuw in 's-Gravendeel vrijgespro...

Lees terug: meer dan 700 kerstbomen ingeleverd en ook vrijdag winterdienstregeling NS

Heb je vrijdag de trein nodig? Die van de NS rijden dan wederom een winterdienstregeling. En in Slie...