Dordrecht, Netherlands

Venstertijden Visstraat opnieuw tijdelijk aangepast

Doordat de terrassen vanaf woensdag 28 april weer open mogen, worden de venstertijden voor het inrijden van de binnenstad weer aangepast. Opnieuw geeft de gemeente restaurant- en café eigenaren de mogelijkheid om hun terras uit te breden. Dit betekent dat ze soms een deel van de rijweg gebruiken. Om te voorkomen dat er veel verkeer langsrijdt, worden de venstertijden dus aangepast.
Alexander Eleveld | 28 april 2021 15:00 | Aangepast op 28 april 2021 15:00
Doordat de terrassen vanaf vandaag weer open zijn, worden de venstertijden voor het inrijden van de binnenstad opnieuw aangepast. De gemeente geeft restaurant- en café eigenaren de mogelijkheid om hun terras uit te breden en dit betekent dat ze soms een deel van de rijweg gebruiken. Om te voorkomen dat er veel verkeer langsrijdt, worden de venstertijden dus aangepast.

Vanaf 28 april kun je met de auto, motor of andere voertuigen zonder ontheffing via de Visstraat en Kolfstraat de binnenstad inrijden. Dit geldt tussen 18:00 uur en 11:00 uur. Tussen 11:00 uur en 18:00 uur mag je alleen met ontheffing het gebied in.

Bij nieuwe versoepelingen kunnen de tijden opnieuw aangepast worden.

Lees ook

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...

Man die onder de jurk van een vrouw filmde, meldt zichzelf bij politie

De man die met zijn telefoon onder een jurk van een vrouw filmde, heeft zichzelf gemeld bij de polit...

PvdA/GroenLinks doet toch mee aan verkiezingen in Hardinxveld-Giessendam

Onverwachts links geluid in Hardinxveld-Giessendam: PvdA en GroenLinks doen in 2026 toch mee aan de ...

Lotte van Drunen krijgt belangrijkste Nederlandse motorsportprijs

Lotte van Drunen is sinds zaterdag de trotse eigenaar van de Hans de Beaufort-beker. Dat is de belan...

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...