Dordrecht, Netherlands

Verdachte dodelijke steekpartij langer vast

De 39-jarige Dordtenaar die afgelopen weekend werd opgepakt na een fatale steekpartij in zijn woonplaats, blijft twee weken langer vast zitten. Dat heeft het Openbaar Ministerie (OM) bekend gemaakt.
Matthijs Meerman | 20 november 2019 15:33 | Aangepast op 20 november 2019 15:33

De man kreeg zaterdag ruzie met het slachtoffer, een 64-jarige Dordtenaar. Dat was in een woning aan het Pearl Buck-erf in de Dordtse wijk Stadspolders. Dit liep uit op een steekpartij.

Het slachtoffer werd nog naar het ziekenhuis gebracht, maar overleed daar voor de deur.

De 39-jarige man werd nog dezelfde dag opgepakt. Hij is dinsdag voorgeleid aan de rechter-commissaris. Die heeft besloten dat hij veertien dagen langer vast blijft zitten.

Meest gelezen

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Glijden of wippen kan hier straks niet meer, want er is te weinig geld

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 29 jan 2026 10:46

Lees ook

FC Dordrecht verslaat Helmond Sport en blijft ongeslagen in 2026

FC Dordrecht heeft in eigen huis de ongeslagen reeks naar vier duels verlengd. Op een druiligere din...

Voor het eerst sinds 2012 weer prijs: Johan de Witt-gymnasium wint NK Debatteren

Het debatteam van het Johan de Witt-gymnasium heeft de nationale titel binnengehaald op het NK Debat...

Lucinda Brand opnieuw sporter van het jaar bij Dordtse Sportuitblinkers

Dordtse sporters en coaches zijn maandagavond tijdens de Dordtse Sportuitblinkers verkiezing geëerd ...

Accepteer en praat over tegenslag: ‘Het leven is als mens leuker dan als held’

Hoe ga je om met tegenslag, verlies of druk als de buitenwereld van je verlangd dat je er altijd ben...

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Voor een recordbedrag heeft FC Dordrecht clubtopscorer Yannick Eduardo verkocht aan de huidige numme...

Deze brug gaat maanden dicht vanwege werkzaamheden

De Matenabrug in Wijngaarden (gemeente Molenlanden) wordt tussen 3 februari en eind april volledig a...