gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Verdachte misbruik Overkamppark meldt zich

Afgelopen weekend heeft een 27-jarige Dordtenaar zich bij de politie gemeld en bekend dat hij twee vrouwen heeft lastig gevallen in het Overkamppark.

Robert Schreuder |  | Aangepast op
De politie was een grootschalig onderzoek naar de man gestart naar aanleiding van aangiften van twee vrouwen. De vrouwen werden eerder deze maand respectievelijk in de Transvaalstraat en in de wijk Sterrenbrug aangesproken en op de scooter van de verdachte meegevoerd naar het Overkamppark. De vrouw die vanaf de Transvaalstraat werd meegevoerd werd onder bedreiging van een mes op onbekende wijze misbruikt. De vrouw uit Sterrenburg wist haar belager door hard te schreeuwen weg te jagen.

De politie startte een grootschalig onderzoek en verspreidde een getuigenoproep. Ook nu kunnen getuigen nog van belang zijn en worden opgeroepen zich te melden via 0900-8844 of anoniem via 0800-7000.

De verdachte wordt dinsdag voorgeleid aan de rechter-commissaris.

Lees ook

a16archief

Lange file op A16, verkeer stond vast vanaf Breda

Een lange file dinsdagochtend op de A16 van Breda naar Rotterdam. Het stond vast over zo'n 24 kilometer. Het verkeer moest rond 08.30 uur rekening houden met zo'n anderhalf uur vertraging.

foto ton

Zondag op TV Dordrecht: Herdenkingsconcert Johan de Witt

Een van de hoogtepunten van het Johan de Witt-herdenkingsjaar was de uitvoering van het ‘Requiem in memoriam’ door Merwe's Oratorium Vereniging. Een registratie van dit concert van september 2025 in de Augustijnenkerk is deze zondag nog een keer te zien op TV Dordrecht.

stoplichten doen het niet Provincialeweg

Stroomstoring treft meer dan 100 aansluitingen

Een storing in het elektriciteitsnet heeft vrijdagochtend een honderdtal aansluitingen in Dordrecht getroffen. Volgens netbeheerder Stedin waren vooral woningen en bedrijven in het gebied rond het politiekantoor aan de Provincialeweg getroffen. Ook verschillende verkeerslichten werkten niet.

yv20261019A1C08984

FC Dordrecht begint nieuwe periode met eerste uitzege: ‘Dit geeft een boost’

FC Dordrecht had al acht maanden niet op vreemde bodem gewonnen, maar daar kwam maandagavond verandering in. Joey de Bie schoot zijn ploeg vanaf de penaltystip naar een 0-1 zege op Jong PSV, waardoor de ploeg een succesvolle start van de tweede periode kende. “Hier ben ik heel blij mee.”

busjebusinkbrandreeweg

Busje gaat in vlammen op, ook andere auto raakt beschadigd

Een busje is donderdagavond in vlammen opgegaan in Dordrecht. De wagen stond op een parkeerplaats aan de Reeweg Zuid.

ongeluka16asmedia

Dode en zwaargewonden na ongeluk op A16

Drie auto’s zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Daarbij is één persoon overleden en zijn twee mensen zwaargewond geraakt. De weg richting Rotterdam was eerst helemaal, daarna tijdelijk dicht.