Dordrecht, Netherlands

‘Vergeten Kinderen’ naar Efteling

Twee bussen vol kwetsbare kinderen uit Dordrecht beleefden zaterdag een onvergetelijke dag in de Efteling. Stichting Het Vergeten Kind organiseerde het (landelijke) evenement voor kinderen die buiten het ouderlijk gezin of in armoede opgroeien.
Gert van der Steen | 24 december 2018 12:20 | Aangepast op 24 december 2018 12:20
Wethouder Rik van der Linden begeleidde namens de gemeente de kinderen uit Dordrecht. De stichting organiseert deze activiteit juist in december, omdat in deze feestmaand het gemis aan een veilig thuis en het gevoel ‘anders’ te zijn zich het sterkst laat voelen.

Na het welkom door Efteling-mascotte Pardoes renden de kinderen (ruim 1500) onmiddellijk het park in. De begeleidende burgemeesters en wethouders deden het wat kalmer aan. Die bekeken pas na een lunch samen met hun kinderen het winterpark.

Lees ook

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...

Tweede winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht sinds de jaarwisseling. De 23-jarige verdedi...