Dordrecht, Netherlands

‘Vergeten Kinderen’ naar Efteling

Twee bussen vol kwetsbare kinderen uit Dordrecht beleefden zaterdag een onvergetelijke dag in de Efteling. Stichting Het Vergeten Kind organiseerde het (landelijke) evenement voor kinderen die buiten het ouderlijk gezin of in armoede opgroeien.
Gert van der Steen | 24 december 2018 12:20 | Aangepast op 24 december 2018 12:20
Wethouder Rik van der Linden begeleidde namens de gemeente de kinderen uit Dordrecht. De stichting organiseert deze activiteit juist in december, omdat in deze feestmaand het gemis aan een veilig thuis en het gevoel ‘anders’ te zijn zich het sterkst laat voelen.

Na het welkom door Efteling-mascotte Pardoes renden de kinderen (ruim 1500) onmiddellijk het park in. De begeleidende burgemeesters en wethouders deden het wat kalmer aan. Die bekeken pas na een lunch samen met hun kinderen het winterpark.

Lees ook

Regenboog-zebrapad opnieuw vernield: ‘Wij nemen dit vandalisme serieus’

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is zaterdag opnieuw het doelwit geweest van vand...

A15 tussen Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht in file top tien Nederland

De snelweg A15 heeft de zevende plek van de file top tien van Nederland gehaald. Dit blijkt uit onde...

Burgemeester sluit bedrijf na explosie

De burgemeester van Sliedrecht heeft een bedrijf op bedrijventerrein Nijverwaard voor twee weken ges...

Einde WK darts voor Plaisier: gemiste wedstrijdpijlen doen hem de das om

Darter Wesley Plaisier is er niet in geslaagd de vierde ronde te bereiken van het WK in Londen. De 3...

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...