gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Verhage op 19e plaats in cafetaria Top 100 Missets

bc676b1c9fbbb4c682bcd398a88ed684

Cafetaria Verhage aan het Van Eesterenplein is op de negentiende plaats in de cafetaria Top 100 beland. Dit heeft Missets Horeca maandagavond bekend gemaakt.

Leo Roubos |  | Aangepast op
Verhage moet het vooral van de vriendelijke bediening en de gezellige uitstraling hebben, zo blijkt uit het juryrapport.


De jury schrijft verder. “Met dank aan de dienstdoende jongeman die netjes is, de bestelling erg vriendelijk aan tafel serveert, even later oprecht vraagt of alles naar wens is, tijd maakt voor een praatje met ons jurylid en vriendelijk afscheid neemt als we vertrekken."

Over de presentatie van het assortiment van Verhage Dordrecht lezen we. "Ziet er duidelijk en fris uit. De menukaarten op tafel en het stoepbord zijn origineel. De actieproducten hebben een leuke twist en bieden andere producten dan de standaardsnacks met korting.”


Voor Verhage is dat nog niet goed genoeg. Eigenaar Walter Weeda laat weten volgend jaar graag in de Top 10 terecht te willen komen.&t=37s

Lees ook

alicesprings

Zondag op TV Dordrecht: Big Rivers-concert Alice Springs

Augustus is Big Rivers-maand, met iedere week een concert van de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland. De komende zondagen is het slotconcert van Alice Springs te zien op TV Dordrecht.

architectuuraward

Pand aluminiumbedrijf kanshebber architectuurprijs

Het gebouw van het Zwijndrechtse aluminiumbedrijf Aluned staat op de longlist voor een Transformatie en Renovatie Award. Dit is het tweede gebouw in onze streek dat kanshebber is voor een architectuurprijs. Naast Aluned zijn er nog 61 andere gebouwen in Nederland en België die kans maken op de prijs.

elektrischedeelauto

Proef met elektrische deelauto's van start

De gemeente Dordrecht is deze week een proef gestart met twee elektrische deelauto’s voor bewoners van de Boogjes en omgeving met een parkeervergunning. De auto’s vormen een extra manier van reizen, tijdens de sloop en nieuwbouw van de parkeergarage Spuihaven.

De Plucheplakkers

Dordtse defensieve zorgen, toch vinden De Plucheplakkers een lichtpuntje

De Plucheplakkers treden in de nieuwste aflevering weer aan in de basisopstelling om het wel en wee van FC Dordrecht te bespreken. Uiteraard staat de (tegen)doelpuntenregen tegen Jong AZ centraal.

IMG_0851

Skatepark krijgt een flinke opknapbeurt

Het kleine skateparkje aan de Groenezoom in Dordrecht wordt vernieuwd. Hoewel de baan niet groter wordt, komen er wel meer obstakels bij. Zo moet het vernieuwde skatepark straks meer mogelijkheden bieden voor kinderen en jongeren uit de buurt om te skaten en te bewegen.

Website foto

Deze Dordtse polder is jarig: honderd jaar geleden ingedijkt

De Biesboschpolder in Dordrecht bestaat op 1 september precies honderd jaar. In al die jaren heeft het gebied meerdere functies gehad: van werkverschaffingsproject tot landbouwgrond en de laatste decennia steeds vaker als recreatief natuurgebied. Onder de rook van de wijk Sterrenburg genieten nu steeds meer natuurliefhebbers van er kunnen wandelen, fietsen of de hond uitlaten.