gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Verhage op 19e plaats in cafetaria Top 100 Missets

bc676b1c9fbbb4c682bcd398a88ed684.jpg

Cafetaria Verhage aan het Van Eesterenplein is op de negentiende plaats in de cafetaria Top 100 beland. Dit heeft Missets Horeca maandagavond bekend gemaakt.

Leo Roubos |  | Aangepast op
Verhage moet het vooral van de vriendelijke bediening en de gezellige uitstraling hebben, zo blijkt uit het juryrapport.


De jury schrijft verder. “Met dank aan de dienstdoende jongeman die netjes is, de bestelling erg vriendelijk aan tafel serveert, even later oprecht vraagt of alles naar wens is, tijd maakt voor een praatje met ons jurylid en vriendelijk afscheid neemt als we vertrekken."

Over de presentatie van het assortiment van Verhage Dordrecht lezen we. "Ziet er duidelijk en fris uit. De menukaarten op tafel en het stoepbord zijn origineel. De actieproducten hebben een leuke twist en bieden andere producten dan de standaardsnacks met korting.”


Voor Verhage is dat nog niet goed genoeg. Eigenaar Walter Weeda laat weten volgend jaar graag in de Top 10 terecht te willen komen.&t=37s

Lees ook

uitreiking johan de witt speld.jpg

Gert van Engelen ontvangt Johan de Witt-speld

Gert van Engelen is sinds vrijdag trotse eigenaar van de Johan de Witt-speld. De onderscheiding wordt toegekend als waardering voor zijn inzet voor het vertellen van de levensverhalen van weggevoerde en vermoorde Joodse Dordtenaren tijdens de Tweede wereldoorlog.

fotoartikelijssmaak.jpg

Met deze ijssmaken kom jij de warme dagen wel door

Mei is zomers begonnen, en dus zijn de ijssalons in trek. Een bolletje chocola of vanille is op veel plekken wel te krijgen, maar tegenwoordig liggen er ook bijzondere smaken als hazelnootgebak of After-Eight in de vitrine. Hoe valt dat in de smaak? “After-Eight is mijn lievelingssmaak aller tijden.”

naeffoto.png

Eerste vrouwenstandbeeld in Dordt? Er is zelfs een onthullingsdag in gedachten

Een standbeeld met een vrouw in de hoofdrol? In Dordrecht is er nog geen voorbeeld van, maar daar komt de komende jaren misschien verandering in. Onlangs werd namelijk een plan overhandigd voor een beeld van voormalig schrijfster Top Naeff. “Ze was echt een vakvrouw, daarom moet ze geëerd worden.”

voormonique.png

Auto botst tegen geluidswal, muur komt op spoor

Een auto is vrijdagochtend tegen een geluidsmuur tussen het spoor en de Transvaalstraat in Dordrecht gebotst. Daar ging een aanrijding met een andere auto aan vooraf.

IMG-20260428-WA0021.jpg

Geëvacueerde bewoners Spuiweg nog niet naar huis na grote brand

De oorzaak van de brand aan de Spuiweg van afgelopen dinsdag is nog steeds niet bekend, laat de politie weten. De buren die eerder deze week werden geëvacueerd, hebben vooralsnog niet thuis kunnen slapen en worden sindsdien elders opgevangen.

rijnmondzonnig.jpg

Vandaag een stralende dag met 25 graden, maar daarna slaat het weer om

De maand mei is vandaag begonnen en doet dat met zomerse temperaturen! Dat betekent dat de temperatuur zal gaan oplopen naar 25 graden en plaatselijk kan het zelfs 26 graden worden.