gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Verhage op 19e plaats in cafetaria Top 100 Missets

bc676b1c9fbbb4c682bcd398a88ed684

Cafetaria Verhage aan het Van Eesterenplein is op de negentiende plaats in de cafetaria Top 100 beland. Dit heeft Missets Horeca maandagavond bekend gemaakt.

Leo Roubos |  | Aangepast op
Verhage moet het vooral van de vriendelijke bediening en de gezellige uitstraling hebben, zo blijkt uit het juryrapport.


De jury schrijft verder. “Met dank aan de dienstdoende jongeman die netjes is, de bestelling erg vriendelijk aan tafel serveert, even later oprecht vraagt of alles naar wens is, tijd maakt voor een praatje met ons jurylid en vriendelijk afscheid neemt als we vertrekken."

Over de presentatie van het assortiment van Verhage Dordrecht lezen we. "Ziet er duidelijk en fris uit. De menukaarten op tafel en het stoepbord zijn origineel. De actieproducten hebben een leuke twist en bieden andere producten dan de standaardsnacks met korting.”


Voor Verhage is dat nog niet goed genoeg. Eigenaar Walter Weeda laat weten volgend jaar graag in de Top 10 terecht te willen komen.&t=37s

Lees ook

scheepvaartbegeleiding

VERKEER

Rijkswaterstaat schrapt scheepvaartbegeleiding in de nacht door personeelstekort

Rijkswaterstaat schrapt vanaf 15 september de nachtelijke begeleiding van schepen in de omgeving van Dordrecht. Dit komt door aanhoudende personeelstekorten. De vaarwegen blijven wel geopend voor alle scheepvaartverkeer.

keesjanmourikprive

Aannemer Mourik rouwt na dood van oud-directeur: 'Het draaide bij hem om mensen'

De voormalig CEO en voorzitter van de raad van bestuur van Mourik uit Groot-Ammers, Kees Jan Mourik, is zondag overleden. Mourik (60) was al enige tijd ziek. "We verliezen met Kees Jan een bijzonder mens. Zijn invloed zal binnen Mourik lang voelbaar blijven", zegt Jan-Paul van den Bosch, die hem eerder dit jaar opvolgde bij het aannemingsbedrijf met ruim 2200 werknemers en een omzet van 780 miljoen euro.

foto website

Chef-kok Marco vierde in eerste jaar al feest, nu zit er misschien wéér een prijs in het vat

Met de uitreiking voor de nieuwe Michelinsterren op komst, zit er voor Marco van der Wijngaard misschien wel weer een prijs aan te komen. Als nieuwe uitbater van restaurant De Gieser Wildeman in Noordeloos behield hij de eerder al verdiende Michelinster. Daar bovenop won hij in zijn eerste jaar nóg een prijs: de Gouden Koksmuts. "Ik houd wel van een wedstrijdje."

archieffotopolitie

Zwijndrechtenaar (19) vast na schietpartij op festival

De politie heeft zondag een 19-jarige man uit Zwijndrecht opgepakt vanwege een schietpartij in Amsterdam op zaterdagavond. Daarbij raakten twee mensen gewond.

einsteinstraatbusink

Dordts pand half jaar op slot na grote drugsvondst

De burgemeester heeft een bedrijfspand in Dordrecht gesloten voor zes maanden. In het pand is volgens de gemeente “een zeer grote” handelshoeveelheid harddrugs en een productielocatie voor drugs gevonden.

FOTO WEBSITE2

Wout en Harry wonen bij de brug en genieten van de bedrijvigheid: ‘Reuring in de tent’

Stil op de weg, maar druk daar omheen. Papendrechters die vlakbij de Papendrechtsebrug wonen hebben sinds de afsluiting van de brug met veel veranderingen te maken gekregen. Tot echte overlast leidt dat niet, ondanks dat er veel gebeurt.